O‘zbekiston milliy terma jamoasi bosh murabbiyi Fabio Kannavaro Italiyada reabilitasiya jarayonini o‘tkazayotgan futbolchilarimiz Jaloliddin Masharipov hamda Husniddin Aliqulov bilan uchrashdi.
Kiritildi: 11:54, 11.02.2026. O'qildi: 2128 marta. Fikrlar
Futbol bo‘yicha O‘zbekiston milliy terma jamoasi bosh murabbiyi Fabio Kannavaro O‘zbekiston futbol assosiasiyasiga bergan intervyusida futbolchilarni terma jamoaga jalb qilish haqida gapirdi.
Kiritildi: 15:17, 05.02.2026. O'qildi: 915 marta. Fikrlar
O‘zbekiston milliy terma jamoasi bosh murabbiyi Fabio Kannavaro o‘zining sahifasida barcha yurtdoshlarimizni Yangi yil bilan tabriklab, kirib kelayotgan yil katta mas’uliyat va hayajonli bo‘lishini aytib o‘tdi.
Kiritildi: 20:07, 31.12.2025. O'qildi: 1417 marta. Fikrlar
2006 yilgi jahon chempioni, oktyabr oyida O‘zbekiston terma jamoasi bosh murabbiyi etib tayinlangan Kannavaro "Tuttosport" nashriga bergan batafsil intervyusida o‘z murabbiylik istiqbollari va yoz faslidagi maqsadlari haqida gapirdi.
Kiritildi: 21:36, 16.12.2025. O'qildi: 1136 marta. Fikrlar
O‘zbekiston milliy futbol jamoasi tarixida ilk bor jahon chempionati final bosqichiga yo‘l oldi.
Kiritildi: 21:47, 12.12.2025. O'qildi: 2027 marta. Fikrlar
O‘zbekiston milliy terma jamoasi bosh murabbiyi Fabio Kannavaro “Deportes RCN” kanaliga intervyu berib, Jahon chempionati qur’asi haqida fikr bildirdi.
Kiritildi: 14:17, 11.12.2025. O'qildi: 1938 marta. Fikrlar
O‘zbekiston milliy terma jamoasi yordamchi murabbiyi Timur Kapadze o‘z faoliyatini yangi bosqichda davom ettirish istagini bildirgan holda, O‘zbekiston futbol assosiasiyasi rahbariyatiga lavozimidan ozod etilish to‘g‘risida murojaat qildi.
Kiritildi: 07:31, 10.11.2025. O'qildi: 1636 marta. Fikrlar
soni: 20 ta.
O‘zbekiston terma jamoasi bosh murabbiyi Fabio Kannavaro Turkiya Superligasi 11-turidan o‘rin olgan “Bashakshehir” hamda “Kojaelispor” jamoalari o‘rtasidagi uchrashuvni bevosita stadiondan tomosha qildi.
Kiritildi: 14:22, 01.11.2025. O'qildi: 4106 marta. Fikrlar
Bugun Superliganing markaziy uchrashuvi — OKMK FK va «Nasaf» jamoalari o‘rtasidagi (1:1) qizg‘in bahsni O‘zbekiston milliy terma jamoasi bosh murabbiyi Fabio Kannavaro bevosita stadiondan kuzatdi.
Kiritildi: 01:20, 27.10.2025. O'qildi: 1209 marta. Fikrlar
O‘zbekiston milliy terma jamoasi murabbiylar shtabi terma jamoaga nomzod futbolchilarning holatini o‘rganib borish maqsadida klublar mashg‘ulotlarini kuzatib borishmoqda.
Kiritildi: 20:18, 22.10.2025. O'qildi: 1275 marta. Fikrlar
O‘zbekiston futbol assosiasiyasi 2025 yil 17 oktyabr kuni ijtimoiy tarmoqlarda O‘zbekiston milliy terma jamoasi sobiq murabbiylar shtabi a’zolari bo‘yicha e’lon qilingan maqolada keltirilgan ma’lumotlar yuzasidan quyidagilarni ma’lum qiladi.
Kiritildi: 23:02, 17.10.2025. O'qildi: 2965 marta. Fikrlar
O‘zbekiston milliy terma jamoasi bosh murabbiyi Fabio Kannavaro murabbiylar shtabi bilan birgalikda Qashqadaryo viloyati futbol akademiyasiga bordi.
Kiritildi: 14:50, 17.10.2025. O'qildi: 898 marta. Fikrlar
O‘zbekiston milliy terma jamoasi bosh murabbiyi Fabio Kannavaro boshchiligidagi murabbiylar shtabi Qarshi shahriga yetib keldi.
Kiritildi: 11:47, 16.10.2025. O'qildi: 3216 marta. Fikrlar
soni: 13 ta.
O‘zbekiston futbol assosiasiyasi boshqarmasi sobiq rahbari Alisher Nikimbayev Italiya terma jamoasining sobiq futbolchisi Fabio Kannavaroning O‘zbekiston milliy jamoasi bosh murabbiyi etib tayinlanishi haqida fikr bildirdi.
Kiritildi: 16:34, 08.10.2025. O'qildi: 2608 marta. Fikrlar
Rossiyalik taniqli sharhlovchi Konstantin Genich O‘zbekiston milliy jamoasiga Fabio Kannavaro bosh murabbiy etib tayinlangani haqidagi fikrlarini bildirdi.
Kiritildi: 08:14, 08.10.2025. O'qildi: 2838 marta. Fikrlar
O‘zbekiston MTJ tarkibida o‘tmishda gollar urgan Ja’far Irismetov Fabio Kannavaroning milliy jamoaga bosh murabbiy etib tayinlanishi yuzasidan o‘z fikrini bildirib o‘tdi.
Kiritildi: 19:25, 07.10.2025. O'qildi: 1137 marta. Fikrlar
Italiyalik murabbiy jamoamizni AQSH, Kanada va Meksika maydonlarida o‘tadigan Jahon chempionatiga tayyorlaydi.
Kiritildi: 16:16, 06.10.2025. O'qildi: 1813 marta. Fikrlar
soni: 27 ta.
O‘zbekiston milliy terma jamoasi bosh murabbiyligiga nomzod Fabio Kannavaro murabbiylar shtabi bilan birgalikda Toshkentga yetib keldi.
Kiritildi: 09:22, 06.10.2025. O'qildi: 3547 marta. Fikrlar
soni: 56 ta.