Bugun O‘FAda texnik hamkorlikni yo‘lga qo‘yish maqsadida FIFA vakillari bilan uchrashuv tashkil etildi.
Kiritildi: 21:11, 21.02.2024. O'qildi: 1976 marta. Fikrlar
"Spartak" klubi va O‘zbekiston milliy terma jamoasining sobiq hujumchisi Jafar Irismetov yarim himoyachi Abbos Fayzullayevning Osiyo Kubogidagi o‘yiniga baho berdi.
Kiritildi: 14:40, 08.02.2024. O'qildi: 1854 marta. Fikrlar
O‘zbekiston milliy terma jamoasi bosh murabbiyi Srechko Katanes Eronga qarshi o‘yin oldidan o‘z fikrini bildirdi.
Kiritildi: 14:06, 20.11.2023. O'qildi: 3648 marta. Fikrlar
O‘zbekiston milliy terma jamoasi bosh murabbiyi Srechko Katanes Meksika terma jamoasiga qarshi bo‘lib o‘tgan o‘yindan keyingi matbuot anjumanida ishtirok etdi.
Kiritildi: 15:00, 13.09.2023. O'qildi: 5179 marta. Fikrlar
O‘zbekiston milliy jamoasi bosh murabbiyi Srechko Katanesning yordamchisi Vlado Radmanovich CAFA Nation's Cup doirasidagi Turkmanistonga qarshi o‘yin haqida fikr bildirdi.
Kiritildi: 07:43, 15.06.2023. O'qildi: 1574 marta. Fikrlar
O‘zbekiston milliy jamoasi bosh murabbiyi Srechko Katanes CAFA Nation's Cup turniri doirasida bo‘lib o‘tadigan Ummonga qarshi o‘yin oldidan fikrlari bilan o‘rtoqlashdi.
Kiritildi: 14:46, 10.06.2023. O'qildi: 2376 marta. Fikrlar
O‘zbekiston milliy terma jamoasi bosh murabbiyi Srechko Katanes bugungi qur’a haqida o‘z fikrlarini bildirib o‘tdi.
Kiritildi: 19:32, 11.05.2023. O'qildi: 3033 marta. Fikrlar
Qatar futbol assosiasiyasi vakili, JCH-2022 tashkiliy qo‘mitasi a’zosi - hamyurtimiz Alisher Nikimbayev «Sport-Ekspress» nashri sharhlovchisi Igor Rabinerga mundial borasida katta intervyu berdi.
Kiritildi: 08:55, 04.12.2022. O'qildi: 3607 marta. Fikrlar
O‘zbekiston milliy terma jamoasi hujumchisi Igor Sergeev Rossiya terma jamoasiga qarshi o‘rtoqlik uchrashuvi oldidan o‘z taxminlari bilan o‘rtoqlashdi.
Kiritildi: 00:32, 20.11.2022. O'qildi: 2255 marta. Fikrlar
Moskvaning “Torpedo” klubi va O‘zbekiston milliy terma jamoasi hujumchisi Xojimat Erkinov Rossiya terma jamoasi bilan bo‘ladigan o‘rtoqlik uchrashuvidan oldingi fikrlari bilan o‘rtoqlashdi.
Kiritildi: 18:10, 19.11.2022. O'qildi: 1550 marta. Fikrlar
O‘zbekiston milliy terma jamoasi bosh murabbiyi Srechko Katanes klubsiz qolgan Oston O‘runovning bosh jamoaga chorlovi, shuningdek, "Nijniy Novgorod" himoyachisi Ibrohimxalil Yuldoshevning terma jamoa safida yo‘qligi haqida fikr bildirdi.
Kiritildi: 16:55, 19.11.2022. O'qildi: 3681 marta. Fikrlar
O‘zbekiston milliy terma jamoasi ustozi Srechko Katanes Rossiya terma jamoasi bosh murabbiyi Valeriy Karpin o‘zbekistonlik hujumchi Eldor Shomurodovni “qiyshiq oyoq” deb ataganiga munosabat bildirdi.
Kiritildi: 16:50, 19.11.2022. O'qildi: 8038 marta. Fikrlar
O‘zbekiston milliy terma jamoasi bosh murabbiyi Srechko Katanes nima uchun tarkibda Ibrohimxalil Yuldoshevning yo‘qligiga izoh berdi.
Kiritildi: 15:18, 19.11.2022. O'qildi: 3045 marta. Fikrlar
Osiyo futbolini yoritib boruvchi taniqli The Asian Game nashrining maxsus podkastida mehmon bo‘lgan milliy terma jamoamiz ustozi Srechko Katanes, nima uchun aynan O‘zbekiston termasini qabul qilib olgani va bir qator qiziqarli mavzularda gapirib berdi.
Kiritildi: 23:30, 14.10.2022. O'qildi: 2303 marta. Fikrlar
Muhtaram muxlis! Mazkur mulohazalarni yozishdan avval bizni bir masala uzoq o‘ylantirdi.