O‘zbekiston milliy terma jamoasi o‘z tarixida ilk bor jahon chempionatiga chiqish imkoniyatiga ega bo‘lib turibdi.
Kiritildi: 06:58, 28.03.2025. O'qildi: 5278 marta. Fikrlar
Temur Kapadzening «Gol» ko‘rsatuvidagi intervyusini ko‘rib, u nega Katanes shtabini olib qolgani men uchun tushunarli bo‘ldi.
Kiritildi: 22:28, 05.02.2025. O'qildi: 2320 marta. Fikrlar
O‘zbekiston futbol assosiasiyasi milliy terma jamoa bosh murabbiyligi uchun bir qator nomzodlarni o‘rganib chiqdi va tahlil qildi.
Kiritildi: 20:07, 22.01.2025. O'qildi: 2795 marta. Fikrlar
O‘zbekiston milliy terma jamoasi bosh murabbiyi Srechko Katanes sog‘lig‘i bilan bog‘liq muammolar sababli O‘zbekiston futbol assosiasiyasi bilan tuzilgan shartnomani o‘zaro rozilik bilan bekor qilishga qaror qildi.
Kiritildi: 12:17, 22.01.2025. O'qildi: 4335 marta. Fikrlar
soni: 168 ta.
Jahon chempionati saralash bosqich 6-turi doirasidagi KXDR—O‘zbekiston uchrashuvi oldidan matbuot anjumanida bosh murabbiy Srechko Katanes va tajribali futbolchi Jaloliddin Masharipov ishtirok etdi.
Kiritildi: 17:11, 18.11.2024. O'qildi: 2550 marta. Fikrlar
Eron milliy jamoasi bosh murabbiyi Amir G‘alinoyi Jahon chempionati saralashidan o‘rin olgan O‘zbekiston bilan o‘yin oldidan matbuot anjumanida qatnashdi.
Kiritildi: 14:23, 09.10.2024. O'qildi: 3321 marta. Fikrlar
O‘zbekiston terma jamoasi bosh murabbiy yordamchisi Vlado Radmanovich hamda jamoa hujumchisi Jaloliddin Masharipov Eronga qarshi uchrashuv oldidan matbuot anjumanida qatnashdi.