Jahon chempionati saralash uchrashuvlari doirasidagi O‘zbekiston va Eron bahsi 2:2 hisobida yakunlandi.
Kiritildi: 23:39, 26.03.2025. O'qildi: 2489 marta. Fikrlar
soni: 47 ta.
Bugun O‘zbekiston terma jamoasi Jahon chempionati saralash doirasida Eronga qarshi maydonga tushadi.
Kiritildi: 14:52, 25.03.2025. O'qildi: 2216 marta. Fikrlar
Bugun O‘zbekiston terma jamoasi Eronga qarshi JCH-2026 saralash o‘yinini o‘tkazadi.
Kiritildi: 11:45, 25.03.2025. O'qildi: 5339 marta. Fikrlar
Xabaringiz bor, O‘zbekiston milliy terma jamoasi 25 mart kuni JCH saralashi doirasida Eron mehmoni bo‘ladi.
Kiritildi: 16:59, 23.03.2025. O'qildi: 3102 marta. Fikrlar
Boks bo‘yicha jahon va olimpiada chempioni Bahodir Jalolov futbol bo‘yicha O‘zbekiston milliy jamoasi istiqomat qilayotgan mehmonxonaga tashrif buyurdi.
Kiritildi: 16:45, 23.03.2025. O'qildi: 3573 marta. Fikrlar
O‘zbekiston milliy terma jamoasi bugungi mashg‘ulotlarini boshladi. Abbosbek Fayzullayev jurnalistlarning savollariga javob berib o‘tdi.
Kiritildi: 22:47, 22.03.2025. O'qildi: 3894 marta. Fikrlar
soni: 131 ta.
O‘zbekiston milliy terma jamoasi kecha, 21 mart kuni Qirg‘iz Respublikasiga qarshi o‘yindan so‘ng (1:0) tiklanish mashg‘ulotlarini olib bordi.
Kiritildi: 12:06, 22.03.2025. O'qildi: 975 marta. Fikrlar
O‘zbekiston milliy terma jamoasi 21-mart kuni tiklanish mashg‘ulotlarini o‘tkazdi.
Kiritildi: 00:38, 22.03.2025. O'qildi: 3239 marta. Fikrlar
O‘zbekiston terma jamoasi yarim himoyachisi Oston O‘runov kechagi mashg‘ulotlarda o‘zini noqulay his qilgani uchun to‘liq harakat qila olmadi.
Kiritildi: 22:57, 19.03.2025. O'qildi: 4207 marta. Fikrlar
O‘zbekiston milliy terma jamoasi 2026 yilgi Jahon chempionatining uchinchi saralash bosqichi doirasida 20 mart kuni Qirg‘iz Respublikasi, 25 mart kuni Eron bilan o‘ynaydi.
Kiritildi: 07:19, 19.03.2025. O'qildi: 1311 marta. Fikrlar
Eronning "Istiqlol" klubi yarim himoyachisi Jaloliddin Masharipov O‘zbekiston terma jamoasinnig bugungi mashg‘ulotida OAV vakillari bilan suhbatda bo‘ldi.
Kiritildi: 23:04, 18.03.2025. O'qildi: 8789 marta. Fikrlar
"Manchester Siti" himoyachisi Abduqodir Husanov O‘zbekiston terma jamoasinnig bugungi mashg‘ulotida OAV vakillari bilan qisqacha suhbatda bo‘ldi.
Kiritildi: 22:54, 18.03.2025. O'qildi: 1367 marta. Fikrlar
"Al-Vahda" klubi futbolchisi Hojimat Erkinov O‘zbekiston milliy terma jamoasining joriy yig‘iniga jalb etildi.
Kiritildi: 12:09, 18.03.2025. O'qildi: 2388 marta. Fikrlar
Milliy jamoamiz himoyachisi Husniddin Aliqulov "Rizespor" klubi safida Turkiya chempionati doirasidagi uchrashuvda yuzidan jarohat olib maydonni tark etdi.
Kiritildi: 05:28, 17.03.2025. O'qildi: 2301 marta. Fikrlar
O‘zbekiston milliy jamoasi 17 mart kuni navbatdagi o‘quv-mashg‘ulot yig‘inlariga kirishadi.
Kiritildi: 17:19, 12.03.2025. O'qildi: 4563 marta. Fikrlar
soni: 94 ta.
Timur Kapadze Superliganing bir qancha klublari ishtirokidagi o‘rtoqlik uchrashuvlarini bevosita kuzatib borish maqsadida ayni vaqtda Antaliyada bo‘lib turibdi.
Kiritildi: 14:54, 14.02.2025. O'qildi: 1520 marta. Fikrlar
Bu haqda O‘zbekiston futbol assosiasiyasi telegram-kanali xabar berdi.
Kiritildi: 22:37, 27.01.2025. O'qildi: 4579 marta. Fikrlar
Sloveniyalik murabbiy Srechko Katanes kecha, 22 yanvar knui O‘zbekiston milliy terma jamoasidagi faoliyatini yakunlagan edi.
Kiritildi: 22:59, 23.01.2025. O'qildi: 3017 marta. Fikrlar
O‘FA birinchi vise-prezidenti Ravshan Irmatov hamda O‘zbekiston milliy terma jamoasi bosh murabbiyi Timur Kapadze Dohaga yetib kelib, jamoa bilan uchrashdi.
Kiritildi: 21:59, 23.01.2025. O'qildi: 2335 marta. Fikrlar
O‘zbekiston milliy terma jamoasi 20-31 yanvar kunlari Qatarda o‘quv-mashg‘ulot yig‘inlarini o‘tkazishidan xabaringiz bor.