O‘zbekiston olimpiya terma jamoasi Turkiyaning Antaliya shahrida yig‘in o‘tkazayotgani haqida avval xabar berib o‘tgandik.
Kiritildi: 17:09, 25.01.2019. O'qildi: 3227 marta. Fikrlar
Ayni damda Turkiyaning Antaliya shahrida bo‘lib turgan O‘zbekiston olimpiya terma jamoasi a’zolari bugun Slovakiya U-21 terma jamoasiga qarshi o‘rtoqlik o‘yini o‘tkazishi rejalashtirilgani haqida xabar berib o‘tgandik.
Kiritildi: 23:14, 15.01.2019. O'qildi: 2891 marta. Fikrlar
O‘zbekiston olimpiya terma jamoasi ayni kunlarda Turkiyaning Antaliya shahrida o‘quv-mashg‘ulot yig‘inlari olib borayotgani haqida xabar berib o‘tgandik.
Kiritildi: 16:35, 15.01.2019. O'qildi: 3629 marta. Fikrlar
O‘zbekiston olimpiya terma jamoasi oldiga 2020 yil Tokioda bo‘lib o‘tadigan Olimpiada yo‘llanmasini qo‘lga kiritish vazifasi qo‘yilgan.
Kiritildi: 14:10, 12.01.2019. O'qildi: 4218 marta. Fikrlar
O‘zbekiston olimpiya terma jamoasi joriy yilning 16 dekabr kuni Toshkentda yig‘inga kirishgani haqida avval xabar berib o‘tgandik.
Kiritildi: 13:59, 28.12.2018. O'qildi: 3095 marta. Fikrlar
O‘zbekiston olimpiya terma jamoasi joriy yilning 16-28 dekabr kunlari Toshkentda yig‘in o‘tkazadi.
Kiritildi: 16:00, 12.12.2018. O'qildi: 2768 marta. Fikrlar
Avval xabar berib o‘tganimizdek, O‘zbekiston olimpiya terma jamoasi kecha navbatdagi mashg‘ulotlarni o‘tkazishdi.
Kiritildi: 15:29, 17.11.2018. O'qildi: 3676 marta. Fikrlar
O‘zbekiston futbol assosiasiyasi tomonidan terma jamoalarimiz muhim musobaqalarga yetarlicha tayyorgarlik ko‘rishi uchun barcha shart-sharoitlar yaratib berilmoqda.
Kiritildi: 11:53, 14.11.2018. O'qildi: 6791 marta. Fikrlar
O‘zbekiston olimpiya terma jamoasi kelasi yilning mart oyida Osiyo chempionati saralashida maydonga tushadi. O‘sha saralashga tayyorgarlik ko‘rish maqsadida Olimpiya terma jamoamiz ertaga Toshkentda yig‘inni boshlaydi.
Kiritildi: 15:48, 10.10.2018. O'qildi: 3062 marta. Fikrlar
Kecha futbol bo‘yicha O‘zbekiston Olimpiya terma jamoasi Osiyo o‘yinlarida ishtirok etish uchun Jakartaga yetib borgani haqida xabar qilgandik.
Kiritildi: 21:37, 11.08.2018. O'qildi: 6990 marta. Fikrlar
Yana yetti kundan so‘ng Indoneziyada XVIII Osiyo o‘yinlari start oladi.
Kiritildi: 11:24, 11.08.2018. O'qildi: 3229 marta. Fikrlar
Ravshan Haydarov O‘zbekiston Olimpiya terma jamoasining Osiyo o‘yinlariga yo‘l olayotgan yakuniy tarkibni e’lon qildi.
Kiritildi: 11:26, 09.08.2018. O'qildi: 8262 marta. Fikrlar
Xabaringiz bor, shu yilning 18 avgust – 2 sentyabr kunlari Indoneziyada XVIII Osiyo o‘yinlari bo‘lib o‘tadi.
Kiritildi: 15:41, 03.08.2018. O'qildi: 2496 marta. Fikrlar
O‘zbekiston futbol assosiasiyasi terma jamoalarga bo‘lajak katta musobaqalarga tayyorgarlik ko‘rish uchun shart-sharoitlar yaratishda davom etadi.
Kiritildi: 09:33, 01.08.2018. O'qildi: 3262 marta. Fikrlar
26 iyul kuni O‘zbekiston futbol assosiasiyasi Osiyo o‘yinlarida qatnashadigan O‘zbekiston terma jamoasining yakuniy tarkibini e’lon qilgan edi.