Kiritildi: 13:22, 12.11.2020. O'qildi: 2349 marta. Fikrlar
Kiritildi: 01:28, 27.12.2019. O'qildi: 2306 marta. Fikrlar
O‘zbekiston olimpiya terma jamoasi a’zolari, murabbiylari va shifokorlari uchun Milliy Antidoping Agentligi mutaxassislari tomonidan “O‘zbekiston sportchilari – dopingsiz, toza sport uchun” mavzusida ta’lim seminari o‘tkazildi.
Kiritildi: 21:09, 07.10.2019. O'qildi: 2098 marta. Fikrlar
Lyubinko Drulovich boshqaruvidagi jamoamiz bugundan e’tiboran yig‘inga kirishdi va rejaga ko‘ra 10 sentyabrga qadar Toshkentda mashg‘ulotlar olib boradi.
Kiritildi: 21:49, 28.08.2019. O'qildi: 2284 marta. Fikrlar
Bilasiz, Ektor Kuper boshchiligidagi O‘zbekiston milliy terma jamoasi ertadan boshlab poytaxtimizda yig‘inga kirishadi.
Kiritildi: 22:30, 27.08.2019. O'qildi: 3560 marta. Fikrlar
Xabaringiz bor bugun O‘zbekiston olimpiya terma jamoasi Misrga qarshi o‘rtoqlik uyini o‘tkazadi.
Kiritildi: 09:58, 09.06.2019. O'qildi: 2296 marta. Fikrlar
Bugun Lyubinko Drulovich boshchiligidagi O‘zbekiston olimpiya terma jamoasi Toshkentda yig‘inga kirishdi.
Kiritildi: 09:43, 27.05.2019. O'qildi: 3172 marta. Fikrlar
.jpg)
Kiritildi: 13:01, 19.03.2019. O'qildi: 6036 marta. Fikrlar
O‘zbekiston olimpiya terma jamoasi 14-25 fevral kunlari Ispaniyaning San-Pedro-del-Pinatar shahrida o‘quv mashg‘ulot yig‘ini o‘tkazgani haqida avval xabar berib o‘tgandik.
Kiritildi: 12:41, 26.02.2019. O'qildi: 2448 marta. Fikrlar
O‘zbekiston Olimpiya terma jamoasi shu kunlarda Ispaniyaning San-Pedro-del-Pinatar shahrida o‘quv mashg‘ulot yig‘ini o‘tkazayotgani haqida avval xabar berib o‘tgandik.
Kiritildi: 16:17, 21.02.2019. O'qildi: 2831 marta. Fikrlar
Xabaringiz bor, O‘zbekiston olimpiya terma jamoasi kuni-kecha Ispaniyaga yetib bordi. Lobinko Drulovich boshchiligida terma jamoa Ispaniyada dastlabki mashg‘ulotini o‘tkazdi.
Kiritildi: 11:49, 15.02.2019. O'qildi: 2793 marta. Fikrlar
O‘zbekiston olimpiya terma jamoasi a’zolari bugun erta tongda Toshkent - Istambul - Valensiya yo‘nalishi bo‘ylab uchib, Ispaniyaga yetib borishgani haqida xabar berib o‘tgandik.
Kiritildi: 21:47, 14.02.2019. O'qildi: 3256 marta. Fikrlar
O‘zbekiston olimpiya terma jamoasi shu kunlarda Toshkentda yig‘in olib borayotgani haqida xabar berib o‘tgandik.
Kiritildi: 10:54, 14.02.2019. O'qildi: 4603 marta. Fikrlar
Lyubinko Drulovich boshchiligidagi O‘zbekiston olimpiya terma jamoasi a’zolari Toshkentda yig‘in olib borishayotgani haqida avval xabar berib o‘tgandik. Mazkur yig‘in davomida serbiyalik mutaxassis futbolchilarning jismoniy holatini yaxshilashga asosiy e’tiborni qaratmoqda.
Kiritildi: 12:41, 07.02.2019. O'qildi: 3192 marta. Fikrlar
O‘zbekiston olimpiya terma jamoasi a’zolari kechadan Toshkentda yig‘inga kirishgani haqida xabar berib o‘tgandik.
Kiritildi: 11:01, 05.02.2019. O'qildi: 2937 marta. Fikrlar
O‘zbekiston olimpiya terma jamoasi 14-25 fevral kunlari Ispaniyaning San-Pedro-del-Pinatar shahrida yig‘in o‘tkazishi haqida avval xabar berib o‘tgandik.
Kiritildi: 16:43, 04.02.2019. O'qildi: 3884 marta. Fikrlar
O‘zbekiston ayollar olimpiya terma jamoasi ayni paytda Toshkent viloyatidagi "Piramaida" oromgohida yig‘in o‘tkazayotgani haqida avval xabar berib o‘tgandik.