23 va 26 mart kunlari futbol bo‘yicha O‘zbekiston olimpiya terma jamoasi Doxada qatarlik tengqurlariga qarshi ikkita o‘rtoqlik uchrashuvida maydonga tushadi.
Kiritildi: 11:10, 19.03.2024. O'qildi: 941 marta. Fikrlar
Kiritildi: 16:40, 29.08.2023. O'qildi: 1986 marta. Fikrlar
Futbol bo‘yicha O‘zbekiston Olimpiya terma jamoasining BAAdagi yig‘ini boshlandi.
Kiritildi: 17:02, 06.01.2023. O'qildi: 809 marta. Fikrlar
Ma’lum qilganimizdek, ertaga Timur Kapadze boshchiligidagi futbol bo‘yicha O‘zbekiston Olimpiya terma jamoasi yilning dastlabki yig‘inida ishtirok etish uchun BAAga yo‘l oladi.
Kiritildi: 13:45, 04.01.2023. O'qildi: 781 marta. Fikrlar
O‘zbekiston Olimpiya terma jamoasi 2023 yildagi dastlabki o‘quv-mashg‘ulot yig‘inlariga kirishadi.
Kiritildi: 15:32, 03.01.2023. O'qildi: 882 marta. Fikrlar
Timur Kapadze qo‘l ostidagi O‘zbekiston U-23 terma jamoasi Janubiy Koreyadagi yig‘inni boshladi. Dastlabki mashg‘ulotlar "Hvason" sport majmuasida o‘tkazildi. Bu haqda O‘FA matbuot xizmati xabar berdi.
Kiritildi: 16:38, 21.09.2022. O'qildi: 1659 marta. Fikrlar
Ertaga O‘zbekiston Olimpiya terma jamoasi koreyalik tengdoshlariga qarshi o‘rtoqlik uchrashuvlarida ishtirok etish uchun Koreya Respublikasiga jo‘nab ketadi.
Kiritildi: 14:28, 19.09.2022. O'qildi: 4835 marta. Fikrlar
Ertaga O‘zbekiston Olimpiya terma jamoasi navbatdagi yig‘inga kirishadi.
Kiritildi: 21:06, 16.09.2022. O'qildi: 3529 marta. Fikrlar
O‘zbekiston Olimpiya terma jamoasi 19-27 sentyabr kunlari navbatdagi o‘quv-mashg‘ulot yig‘inlariga kirishadi.
Kiritildi: 12:18, 24.08.2022. O'qildi: 2271 marta. Fikrlar
O‘zbekiston U-23 terma jamoasi 20-28 may kunlari navbatdagi yig‘inini o‘tkazadi. Mashg‘ulotlar Toshkent shahridagi JAR stadionida bo‘lib o‘tadi.
Kiritildi: 18:52, 19.05.2022. O'qildi: 2572 marta. Fikrlar
“Dubai Cup” xalqaro turnirida ishtirok etayotgan O‘zbekiston U-23 terma jamoasi navbatdagi uchrashuvini Vyetnamga qarshi o‘tkazadi.
Kiritildi: 13:37, 27.03.2022. O'qildi: 1391 marta. Fikrlar
Birlashgan Arab Amirliklarining Dubay shahrida bo‘lib o‘tayotgan "Dubai Cup-2022" musobaqasining 1-turidan o‘rin olgan Saudiya Arabistoni - O‘zbekiston uchrashuvi uchun olimpiya terma jamoamizning asosiy tarkibi e’lon qilindi.