Ayollar Superkubogi oldida matbuot anjumani o‘tkazildi. Anjumanning dastlabki qismida “Bunyodkor-W” bosh murabbiyi Elmira Gulyamova va futbolchilar Lyudmila Karachik hamda Umida Zoirova ishtirok etdi.
Kiritildi: 16:04, 18.03.2022. O'qildi: 1076 marta. Fikrlar
19-mart kuni O‘zbekiston Superkubogida ayollar Oliy ligasi amaldagi chempioni va O‘zbekiston kubogi sohibi “So‘g‘diyona-W” va amaldagi vise-chempion “Bunyodkor-W” bahs olib boradi.
Kiritildi: 13:27, 17.03.2022. O'qildi: 1328 marta. Fikrlar
Futbol bo‘yicha ayollar ligasi 1-davra taqvimi e’lon qilindi.
Kiritildi: 01:44, 15.03.2022. O'qildi: 1252 marta. Fikrlar
O‘tgan yili Iordaniya poytaxti Ammanda ayollar klublari o‘rtasidagi Osiyo chempionati bo‘lib o‘tgandi.
Kiritildi: 07:48, 03.03.2022. O'qildi: 1237 marta. Fikrlar
Bugun Oliy ligasining yangi mavsumiga qur’a tashlandi.
Kiritildi: 07:03, 02.03.2022. O'qildi: 848 marta. Fikrlar
Bilasiz, mart oyida yurtimizda Superliga va Pro liga kabi Ayollar Oliy ligasi ham start oladi.
Kiritildi: 20:17, 01.03.2022. O'qildi: 890 marta. Fikrlar
Ertaga, 1 mart kuni ayollar Oliy ligasining yangi mavsumiga qur’a tashlanadi.
Kiritildi: 18:45, 28.02.2022. O'qildi: 1059 marta. Fikrlar
Shu yilning 19 mart kuni ayollar o‘rtasida O‘zbekiston Superkubogi uchrashuvini o‘tkazish rejalashtirilgan.
Kiritildi: 18:55, 23.02.2022. O'qildi: 899 marta. Fikrlar
Yaqindagina e’lon qilingan taqvim rejaga ko‘ra, O‘zbekistonda ayollar chempionati Superkubok uchrashuvi bilan start oladi.
Kiritildi: 13:57, 16.02.2022. O'qildi: 1027 marta. Fikrlar
Oʻzbekiston futbol assotsiatsiyasining majlislar zalida ayollar qoʻmitasining navbatdagi yigʻilishi boʻlib oʻtdi. Unda OʻFA rahbariyati, ayollar futboli murabbiylari va qoʻmita aʼzolari ishtirok etdi.
Kiritildi: 14:33, 10.02.2022. O'qildi: 1140 marta. Fikrlar
Xabaringiz bo‘lsa, o‘tgan mavsum yakuniga ko‘ra uch nafar futbolchi qizimiz omadini sinab ko‘rish uchun Turkiyaga ketgan edi.
Kiritildi: 06:27, 10.02.2022. O'qildi: 1485 marta. Fikrlar
Superliga, Pro va Birinchi liga jamoalari tarkibiga futbolchi jalb etish masalasida katta muammoga duch kelinmaydi.
Kiritildi: 16:50, 27.01.2022. O'qildi: 942 marta. Fikrlar
O‘zPFL tomonidan o‘tkaziladigan musobaqalar uchun Reglamentning 17-bob 9-bandida “Qaydnomadan O‘zPFL lisenziyasiga ega bo‘lgan 7 nafargacha rasmiy shaxs joy olishi mumkin.
Kiritildi: 16:31, 24.01.2022. O'qildi: 810 marta. Fikrlar
2021 yilda ayollar o‘rtasidagi mamlakat chempionati Oliy ligasida 10 ta jamoa ishtirok etdi.
Kiritildi: 17:59, 18.01.2022. O'qildi: 1696 marta. Fikrlar
Uchrashuvlarda qayd etilgan eng yirik natija “So‘g‘diyona-W” va “Buxoro-W” jamoalari o‘rtasidagi o‘yinda qayd etildi — 0:13 (11-tur).
Kiritildi: 14:30, 11.01.2022. O'qildi: 1192 marta. Fikrlar
Yangi mavsum eshik qoqmoqda. Jamoalar qishki ta’tilni yakunlab, sekin-asta mashg‘ulotlarga kirishish arafasida. Oliy liga jamoalarining yangi mavsumga tayyorgarlikni qachon boshlashi haqida so‘z yuritamiz.
Kiritildi: 17:28, 06.01.2022. O'qildi: 922 marta. Fikrlar
Ayollar futboli bo‘yicha O‘zbekiston Oliy ligasida mavsum nihoyasiga yetdi.
Kiritildi: 23:30, 22.11.2021. O'qildi: 3151 marta. Fikrlar
23 noyabr kuni ayollar o‘rtasida O‘zbekiston kubogi finalida “Bunyodkor-W” va “So‘g‘diyona-W” jamoalari kurash olib boradi.
Kiritildi: 23:25, 22.11.2021. O'qildi: 1301 marta. Fikrlar
Kun tartibiga ko‘ra, yig‘ilish avvalida tadbir ishtirokchilariga qo‘mitaning yangi raisi, uning o‘rinbosarlari va tarkibi tanishtirildi.
Kiritildi: 21:50, 13.10.2021. O'qildi: 1424 marta. Fikrlar
12 oktyabr kuni ayollar Oliy ligasida 18-tur uchrashuvlari bo‘lib o‘tadi va shu bilan musobaqaning I bosqichi o‘z yakuniga yetadi.