Indoneziyadagi Jahon chempionati oldidan o‘zining so‘nggi o‘rtoqlik uchrashuvida maydonga tushadigan O‘zbekiston U-17 terma jamoasi Meksikaga qarshi asosiy tarkibini e’lon qildi.
Kiritildi: 11:59, 03.11.2023. O'qildi: 1130 marta. Fikrlar
O‘zbekiston U-17 terma jamoasi mundial oldidan Indoneziyada so‘nggi tayyorgarlik yig‘iniga kirishdi.
Kiritildi: 20:38, 31.10.2023. O'qildi: 1484 marta. Fikrlar
O‘zbekiston U-17 terma jamoasi o‘smirlar o‘rtasidagi Jahon chempionatiga tayyorgarlikni davom ettirish maqsadida Antaliyaga uchib ketdi.
Kiritildi: 15:27, 17.10.2023. O'qildi: 1832 marta. Fikrlar
Indoneziyada o‘tkaziladigan o‘smirlar o‘rtasidagi Jahon chempionati boshlanishiga sanoqli oylar qoldi.
Kiritildi: 17:59, 04.09.2023. O'qildi: 869 marta. Fikrlar
O‘zbekiston o‘smirlar terma jamoasi Jahon chempionatiga tayyorgarlikni davom ettirmoqda.
Kiritildi: 11:30, 04.09.2023. O'qildi: 905 marta. Fikrlar
U-17 Jahon chempionatiga tayyorgarlik ko‘rayotgan O‘zbekiston U-17 terma jamoasi Yaponiyada o‘tkazilgan "Hiroshima Youth Soccer Games 2023" o‘rtoqlik turnirida o‘z ishtirokini yakunladi.
Kiritildi: 14:55, 11.08.2023. O'qildi: 3792 marta. Fikrlar
U-17 Jahon chempionatiga tayyorgarlikni boshlagan O‘zbekiston U-17 terma jamoasi Yaponiyada o‘tkazilayotgan "Hiroshima Youth Soccer Games 2023" o‘rtoqlik turnirida o‘z ishtirokini boshladi.
Kiritildi: 18:23, 08.08.2023. O'qildi: 1752 marta. Fikrlar
U-17 Jahon chempionatiga tayyorgarlikni boshlagan O‘zbekiston U-17 terma jamoasi avgust oyida Yaponiyada o‘quv-mashg‘ulot yig‘inlarini o‘tkazadi.
Kiritildi: 14:25, 25.07.2023. O'qildi: 1310 marta. Fikrlar
O‘zbekiston U-17 terma jamoasining Osiyo Kubogi yarim finali doirasidagi Janubiy Koreyaga qarshi uchrashuv uchun boshlang‘ich tarkibi ma’lum bo‘ldi.
Kiritildi: 18:09, 29.06.2023. O'qildi: 2859 marta. Fikrlar
O‘tgan yilning oxirgi oyi. O‘FA Jamoliddin Bobojonov va kaminani Saudiyaga yo‘l olgan U17 termamiz bilan safarga yubordi.
Kiritildi: 06:48, 27.06.2023. O'qildi: 9042 marta. Fikrlar
O‘zbekiston U-17 terma jamoasi a’zosi Ollobergan Karimov Osiyo Kubogi chorak finalida Saudiya Arabistoni ustidan qo‘lga kiritilgan g‘alabadan (2:0) so‘ng o‘z fikrlarini bildirdi.
Kiritildi: 22:23, 26.06.2023. O'qildi: 1734 marta. Fikrlar
17 yoshgacha bo‘lgan futbolchilar o‘rtasidagi Osiyo Kubogi doirasida O‘zbekiston terma jamoasi Saudiya Arabistoniga qarshi maydonga tushadi.
Kiritildi: 18:10, 26.06.2023. O'qildi: 2328 marta. Fikrlar
O‘zbekiston U-17 terma jamoasi ertaga Osiyo Kubogi chorak finalida Saudiya Arabistoniga qarshi uchrashuv o‘tkazadi.
Kiritildi: 14:14, 25.06.2023. O'qildi: 1561 marta. Fikrlar
O‘smirlar o‘rtasidagi Osiyo chempionatiga tayyorgarlik ko‘rayotgan O‘zbekiston U-17 terma jamoasi Osiyo kubogi oldidan so‘nggi o‘rtoqlik uchrashuvini o‘tkazdi.
Kiritildi: 15:47, 08.06.2023. O'qildi: 1795 marta. Fikrlar
O‘zbekiston o‘smirlar terma jamoasi U-17 Osiyo kubogi oldidan Malayziyada so‘nggi tayyorgarlik yig‘inini o‘tkazayotgani haqida xabar berib o‘tgandik.
Kiritildi: 21:25, 06.06.2023. O'qildi: 2343 marta. Fikrlar
Tailandda bo‘lib o‘tadigan o‘smirlar o‘rtasidagi Osiyo Kubogi start olishiga sanoqli kunlar qoldi.
Kiritildi: 19:28, 03.06.2023. O'qildi: 1576 marta. Fikrlar
O‘zbekiston U-17 terma jamoasi Toshkentdagi yig‘in doirasida «Bunyodkor» klubi o‘rinbosarlar tarkibi bilan o‘rtoqlik uchrashuvini o‘tkazdi.
Kiritildi: 23:50, 31.05.2023. O'qildi: 1130 marta. Fikrlar
O‘zbekiston o‘smirlar terma jamoasi U-17 Osiyo kubogi oldidan Malayziyada so‘nggi tayyorgarlik yig‘inini o‘tkazadi.
Kiritildi: 11:49, 30.05.2023. O'qildi: 1348 marta. Fikrlar
Osiyo kubogiga tayyorgarlik ko‘rayotgan O‘zbekiston U-17 terma jamoasi may oyida Dohada o‘quv-mashg‘ulot yig‘inlarini o‘tkazadi.
Kiritildi: 09:34, 01.05.2023. O'qildi: 1383 marta. Fikrlar
U-17 Osiyo kubogiga tayyorgarlik ko‘rayotgan O‘zbekiston o‘smirlar terma jamoasi bugun Toshkentda Yamanga qarshi ikkinchi o‘rtoqlik uchrashuvini o‘tkazdi.