3 aprel kuni Saudiya Arabistonida start oladigan bu galgi Osiyo kubogi OFK tomonidan 20-bor tashkil etilmoqda.
Kiritildi: 18:13, 01.04.2025. O'qildi: 499 marta. Fikrlar
Toshkent vaqti bilan 20:30 da O‘zbekiston U-17 terma jamoasi Koreya Respublikasiga qarshi nazorat o‘yini o‘tkazadi.
Kiritildi: 19:41, 29.03.2025. O'qildi: 761 marta. Fikrlar
O‘zbekiston U-17 terma jamoasi bosh murabbiyi Islom Ismoilov Qatarga qarshi bo‘lib o‘tgan uchrashuvi haqida o‘z fikrini bildirdi.
Kiritildi: 07:54, 18.03.2025. O'qildi: 1658 marta. Fikrlar
O‘zbekiston U17 terma jamoasi Dohada Qatar o‘smirlar termasiga qarshi o‘rtoqlik uchrashuvini o‘tkazdi.
Kiritildi: 07:37, 18.03.2025. O'qildi: 1969 marta. Fikrlar
Ayni kunlarda Islom Ismoilov boshqaruvidagi O‘zbekiston U-17 terma jamoasi Toshkent shahrida Osiyo kubogiga tayyorgarlikni davom ettirmoqda.
Kiritildi: 18:51, 11.03.2025. O'qildi: 991 marta. Fikrlar
Minskda bo‘lib o‘tayotgan "U-17 Rivojlanish Kubogi-2025" musobaqasi 3-turi doirasida O‘zbekiston va Tojikiston terma jamoalari o‘rtasidagi bahs yakunlanda.
Kiritildi: 15:51, 19.02.2025. O'qildi: 1357 marta. Fikrlar
O‘zbekiston U-17 terma jamoasi Minskda bo‘lib o‘tayotgan Rivojlanish Kubogi-2025 doirasidagi ikkinchi o‘yinida Belarus U-17 jamoasiga qarshi maydonga tushib, imkoniyatni boy berdi.
Kiritildi: 23:28, 17.02.2025. O'qildi: 2407 marta. Fikrlar
Minkda bo‘lib o‘tayotgan Rivojlanish kubogi doirasida O‘zbekiston U17 terma jamoasi Braziliyaning BSA Academy jamoasiga qarshi maydonga tushib, 3:1 hisobida g‘alaba qozondi.
Kiritildi: 15:34, 16.02.2025. O'qildi: 1861 marta. Fikrlar
U-17 Osiyo kubogiga tayyorgarlikni davom ettirayotgan O‘zbekiston U-17 terma jamoasi 16–21 fevral kunlari Minsk shahrida o‘quv-mashg‘ulot yig‘iniga kirishadi.
Kiritildi: 09:20, 15.02.2025. O'qildi: 1371 marta. Fikrlar
O‘zbekiston o‘smirlar terma jamoasi bugun Turkiyadagi xalqaro musobaqa — “U-17 Antalya Youth Cup” doirasida Chexiyaga qarshi maydonga tushdi.
Kiritildi: 15:14, 14.02.2025. O'qildi: 1239 marta. Fikrlar
U-17 Osiyo kubogiga tayyorgarlikni davom ettirayotgan O‘zbekiston U-17 terma jamoasi 8–15 fevral kunlari Turkiyaning Antalya shahrida o‘quv mashg‘ulot yig‘ini o‘tkazadi.
Kiritildi: 09:16, 29.01.2025. O'qildi: 1007 marta. Fikrlar
U-17 Osiyo kubogiga tayyorgarlikni davom ettirayotgan O‘zbekiston o‘smirlar terma jamoasi 21–31 yanvar kunlari Saudiya Arabistonida yig‘in o‘tkazadi.
Kiritildi: 09:00, 16.01.2025. O'qildi: 848 marta. Fikrlar
Islom Ismoilov boshqaruvidagi O‘zbekiston U-17 terma jamoasi bugun Toshkent shahrida navbatdagi o‘quv-mashg‘ulot yig‘inlariga kirishadi.
Kiritildi: 13:23, 07.01.2025. O'qildi: 581 marta. Fikrlar
Islombek Ismoilov boshchiligidagi O‘zbekiston U-17 terma jamoasi o‘zining navbatdagi yig‘inini boshladi.
Kiritildi: 11:10, 29.11.2024. O'qildi: 587 marta. Fikrlar
Osiyo futbol konfederasiyasi 2025 yilning fevral oyida Xitoy mezbonlik qiladigan U-20 Osiyo kubogi final bosqichiga qur’a tashlash marosi haqida ma’lumot berdi.
Kiritildi: 11:48, 01.11.2024. O'qildi: 1500 marta. Fikrlar
O‘zbekiston U-17 jamoasi bosh murabbiyi Islom Ismoilov Iroqqa qarshi bo‘lib o‘tgan uchrashuvdan so‘ng o‘z fikrlarini bildirib o‘tdi:
Kiritildi: 18:48, 27.10.2024. O'qildi: 1206 marta. Fikrlar
O‘zbekiston U-16 terma jamoasi Xitoy Taypeyida bo‘lib o‘tgan Osiyo kubogi U-17 saralash bosqichining 3-turida Iroq bilan to‘qnash keldi.
Kiritildi: 13:00, 27.10.2024. O'qildi: 1732 marta. Fikrlar
17 yoshgacha bo‘lgan futbolchilar o‘rtasidagi Osiyo kubogiga saralash doirasida O‘zbekiston U-16 terma jamoasi o‘zining ikkinchi o‘yinini Xitoy Taypeyiga qarshi o‘tkazdi.
Kiritildi: 17:38, 25.10.2024. O'qildi: 3786 marta. Fikrlar
2025 yilgi U-17 Osiyo kubogi saralash bosqichi uchrashuvlari oldidan jamoalar bosh murabbiylari ishtirokida matbuot anjumani tashkil etildi.
Kiritildi: 12:25, 22.10.2024. O'qildi: 1757 marta. Fikrlar
Joriy yilning 23–27 oktyabr kunlari Islom Ismoilov boshqaruvidagi O‘zbekiston U-16 terma jamoasi 2025-yilgi U-17 Osiyo kubogiga saralash bahslarida ishtirok etadi.