1 - TUR |
15.07.2022 |
Ximki - Zenit |
1:1
|
16.07.2022 |
SSKA - Ural |
2:0
|
Orenburg - Krilya Sovetov |
2:4
|
Ahmat - Spartak |
1:1
|
17.07.2022 |
Torpedo - Sochi |
1:3
|
Lokomotiv - Nijniy Novgorod |
1:1
|
Krasnodar - Fakel |
2:2
|
Dinamo Moskva - Rostov |
1:1
|
|
2 - TUR |
22.07.2022 |
Zenit - Krilya Sovetov |
3:0
|
23.07.2022 |
SSKA - Sochi |
3:0
|
Orenburg - Ural |
3:0
|
Krasnodar - Spartak |
1:4
|
24.07.2022 |
Ximki - Nijniy Novgorod |
3:0
|
Dinamo Moskva - Torpedo |
4:0
|
Lokomotiv - Rostov |
2:2
|
Ahmat - Fakel |
2:1
|
|
3 - TUR |
29.07.2022 |
Ural - Krasnodar |
1:3
|
30.07.2022 |
Fakel - Dinamo Moskva |
3:3
|
Zenit - Lokomotiv |
5:0
|
Sochi - Ahmat |
2:1
|
31.07.2022 |
Nijniy Novgorod - SSKA |
2:2
|
Krilya Sovetov - Torpedo |
1:1
|
Spartak - Orenburg |
4:1
|
Rostov - Ximki |
1:0
|
|
4 - TUR |
06.08.2022 |
Ural - Spartak |
0:2
|
SSKA - Fakel |
4:1
|
Krasnodar - Lokomotiv |
3:0
|
Ahmat - Zenit |
0:0
|
07.08.2022 |
Torpedo - Ximki |
1:3
|
Krilya Sovetov - Dinamo Moskva |
0:2
|
Sochi - Nijniy Novgorod |
2:1
|
Rostov - Orenburg |
2:1
|
|
5 - TUR |
12.08.2022 |
Fakel - Ural |
0:0
|
13.08.2022 |
Lokomotiv - Krilya Sovetov |
1:1
|
Zenit - SSKA |
2:1
|
Dinamo Moskva - Krasnodar |
0:0
|
14.08.2022 |
Ximki - Ahmat |
1:3
|
Nijniy Novgorod - Rostov |
3:4
|
Orenburg - Torpedo |
1:0
|
Spartak - Sochi |
3:0
|
|
6 - TUR |
19.08.2022 |
Krilya Sovetov - Fakel |
1:1
|
20.08.2022 |
Ural - Nijniy Novgorod |
0:1
|
Ximki - Lokomotiv |
0:3
|
Dinamo Moskva - Spartak |
1:0
|
Rostov - Sochi |
2:2
|
21.08.2022 |
SSKA - Ahmat |
4:2
|
Zenit - Torpedo |
2:0
|
Krasnodar - Orenburg |
2:0
|
|
7 - TUR |
26.08.2022 |
Sochi - Ximki |
4:1
|
27.08.2022 |
Nijniy Novgorod - Dinamo Moskva |
2:2
|
Fakel - Spartak |
1:4
|
Ahmat - Krilya Sovetov |
1:2
|
28.08.2022 |
Ural - Zenit |
0:4
|
Lokomotiv - Orenburg |
5:1
|
Torpedo - Krasnodar |
1:4
|
Rostov - SSKA |
0:0
|
|
8 - TUR |
03.09.2022 |
Orenburg - Ximki |
3:1
|
Nijniy Novgorod - Fakel |
3:1
|
Krasnodar - Sochi |
2:1
|
Dinamo Moskva - Ural |
2:1
|
04.09.2022 |
Krilya Sovetov - SSKA |
0:1
|
Lokomotiv - Ahmat |
1:2
|
Spartak - Zenit |
1:2
|
05.09.2022 |
Torpedo - Rostov |
0:1
|
|
9 - TUR |
09.09.2022 |
Sochi - Dinamo Moskva |
2:1
|
10.09.2022 |
Ximki - Krilya Sovetov |
0:0
|
SSKA - Krasnodar |
4:1
|
Ahmat - Nijniy Novgorod |
1:3
|
11.09.2022 |
Ural - Torpedo |
2:0
|
Fakel - Lokomotiv |
2:0
|
Zenit - Orenburg |
8:0
|
Rostov - Spartak |
4:2
|
|
10 - TUR |
17.09.2022 |
Ural - Ahmat |
1:2
|
Torpedo - SSKA |
1:0
|
Rostov - Krilya Sovetov |
2:1
|
Dinamo Moskva - Zenit |
0:2
|
18.09.2022 |
Nijniy Novgorod - Orenburg |
0:2
|
Krasnodar - Ximki |
3:1
|
Sochi - Fakel |
1:1
|
Spartak - Lokomotiv |
1:0
|
|
11 - TUR |
01.10.2022 |
Orenburg - Sochi |
4:1
|
Ximki - SSKA |
1:2
|
Lokomotiv - Ural |
2:4
|
02.10.2022 |
Fakel - Torpedo |
2:2
|
Zenit - Rostov |
3:1
|
Nijniy Novgorod - Spartak |
1:2
|
Ahmat - Dinamo Moskva |
2:1
|
03.10.2022 |
Krilya Sovetov - Krasnodar |
0:0
|
|
12 - TUR |
07.10.2022 |
Ural - Ximki |
2:1
|
08.10.2022 |
Fakel - Zenit |
1:1
|
SSKA - Dinamo Moskva |
1:1
|
Sochi - Lokomotiv |
4:0
|
09.10.2022 |
Spartak - Krilya Sovetov |
5:2
|
Torpedo - Nijniy Novgorod |
0:0
|
Orenburg - Ahmat |
2:1
|
Rostov - Krasnodar |
3:2
|
|
13 - TUR |
14.10.2022 |
Rostov - Ural |
1:2
|
15.10.2022 |
Ximki - Fakel |
0:0
|
Torpedo - Lokomotiv |
0:1
|
Krasnodar - Ahmat |
2:3
|
Dinamo Moskva - Orenburg |
3:2
|
16.10.2022 |
Krilya Sovetov - Sochi |
2:0
|
Nijniy Novgorod - Zenit |
0:3
|
SSKA - Spartak |
2:2
|
|
14 - TUR |
22.10.2022 |
Nijniy Novgorod - Krasnodar |
0:2
|
Fakel - Rostov |
1:1
|
Lokomotiv - Dinamo Moskva |
1:3
|
23.10.2022 |
Orenburg - SSKA |
2:2
|
Spartak - Ximki |
5:0
|
Ahmat - Torpedo |
1:0
|
24.10.2022 |
Ural - Krilya Sovetov |
2:1
|
Zenit - Sochi |
7:0
|
|
15 - TUR |
28.10.2022 |
Orenburg - Fakel |
4:1
|
29.10.2022 |
Dinamo Moskva - Ximki |
6:1
|
Ahmat - Rostov |
1:2
|
Lokomotiv - SSKA |
0:1
|
30.10.2022 |
Sochi - Ural |
2:2
|
Krilya Sovetov - Nijniy Novgorod |
2:1
|
Spartak - Torpedo |
1:0
|
Krasnodar - Zenit |
0:1
|
|
16 - TUR |
04.11.2022 |
Ximki - Orenburg |
2:0
|
05.11.2022 |
Sochi - Spartak |
1:1
|
Fakel - Krasnodar |
3:3
|
Zenit - Ahmat |
1:2
|
SSKA - Nijniy Novgorod |
0:1
|
06.11.2022 |
Ural - Lokomotiv |
2:2
|
Torpedo - Krilya Sovetov |
0:2
|
Rostov - Dinamo Moskva |
2:1
|
|
17 - TUR |
11.11.2022 |
Nijniy Novgorod - Ahmat |
3:2
|
12.11.2022 |
Ural - Fakel |
2:0
|
Krilya Sovetov - Rostov |
1:3
|
Torpedo - Zenit |
0:2
|
Lokomotiv - Spartak |
1:2
|
13.11.2022 |
Orenburg - Krasnodar |
5:1
|
Dinamo Moskva - SSKA |
-
|
Ximki - Sochi |
0:2
|
|
18 - TUR |
03.03.2023 |
Fakel - Ximki |
1:1
|
04.03.2023 |
Spartak - Ural |
2:2
|
Zenit - Nijniy Novgorod |
3:0
|
Ahmat - Orenburg |
3:1
|
Rostov - Lokomotiv |
1:3
|
05.03.2023 |
Dinamo Moskva - Krilya Sovetov |
1:0
|
Krasnodar - Torpedo |
2:2
|
Sochi - SSKA |
2:0
|
|
19 - TUR |
10.03.2023 |
Sochi - Orenburg |
0:4
|
11.03.2023 |
Torpedo - Ural |
0:1
|
Spartak - Fakel |
3:2
|
Ahmat - Lokomotiv |
0:1
|
Krasnodar - Dinamo Moskva |
3:1
|
12.03.2023 |
Zenit - Ximki |
3:2
|
SSKA - Krilya Sovetov |
4:0
|
Rostov - Nijniy Novgorod |
2:1
|
|
20 - TUR |
18.03.2023 |
Orenburg - Spartak |
2:0
|
Ural - Dinamo Moskva |
0:1
|
Fakel - Sochi |
3:0
|
Lokomotiv - Krasnodar |
-
|
19.03.2023 |
Ximki - Rostov |
0:1
|
Krilya Sovetov - Ahmat |
0:1
|
Nijniy Novgorod - Torpedo |
0:3
|
SSKA - Zenit |
1:0
|
|
21 - TUR |
01.04.2023 |
Dinamo Moskva - Sochi |
0:2
|
Nijniy Novgorod - Lokomotiv |
0:4
|
Spartak - Ahmat |
0:0
|
Zenit - Ural |
2:0
|
02.04.2023 |
Krilya Sovetov - Orenburg |
1:1
|
Ximki - Krasnodar |
0:6
|
Fakel - SSKA |
0:2
|
Rostov - Torpedo |
2:1
|
|
22 - TUR |
08.04.2023 |
Torpedo - Fakel |
2:0
|
Ahmat - Ural |
2:0
|
Spartak - Dinamo Moskva |
3:3
|
09.04.2023 |
Sochi - Krilya Sovetov |
1:2
|
SSKA - Ximki |
3:0
|
Krasnodar - Nijniy Novgorod |
3:1
|
Lokomotiv - Zenit |
1:2
|
10.04.2023 |
Orenburg - Rostov |
2:2
|
|
23 - TUR |
15.04.2023 |
Krilya Sovetov - Ximki |
0:0
|
Dinamo Moskva - Nijniy Novgorod |
3:1
|
Ural - SSKA |
1:2
|
Torpedo - Spartak |
-
|
Sochi - Krasnodar |
0:2
|
16.04.2023 |
Orenburg - Lokomotiv |
1:4
|
Fakel - Ahmat |
1:1
|
Rostov - Zenit |
0:0
|
|
24 - TUR |
22.04.2023 |
Ximki - Torpedo |
4:2
|
Fakel - Orenburg |
1:3
|
Zenit - Dinamo Moskva |
3:1
|
23.04.2023 |
Ural - Rostov |
1:3
|
Nijniy Novgorod - Krilya Sovetov |
2:1
|
Ahmat - Sochi |
1:0
|
SSKA - Lokomotiv |
1:1
|
24.04.2023 |
Spartak - Krasnodar |
4:3
|
|
25 - TUR |
28.04.2023 |
Dinamo Moskva - Fakel |
0:2
|
29.04.2023 |
Krilya Sovetov - Zenit |
1:5
|
Ahmat - SSKA |
1:3
|
Krasnodar - Ural |
1:1
|
Spartak - Rostov |
1:1
|
30.04.2023 |
Orenburg - Nijniy Novgorod |
1:0
|
Sochi - Torpedo |
3:1
|
Lokomotiv - Ximki |
5:1
|
|
26 - TUR |
06.05.2023 |
Ximki - Dinamo Moskva |
0:1
|
Torpedo - Ahmat |
1:5
|
Rostov - Fakel |
0:2
|
07.05.2023 |
Nijniy Novgorod - Ural |
0:0
|
SSKA - Orenburg |
2:1
|
Zenit - Spartak |
3:2
|
Krasnodar - Krilya Sovetov |
2:1
|
08.05.2023 |
Lokomotiv - Sochi |
3:0
|
|
27 - TUR |
13.05.2023 |
Ural - Orenburg |
2:1
|
Ximki - Spartak |
1:1
|
Zenit - Krasnodar |
2:2
|
SSKA - Torpedo |
3:0
|
14.05.2023 |
Krilya Sovetov - Lokomotiv |
1:1
|
Dinamo Moskva - Ahmat |
0:3
|
Sochi - Rostov |
1:0
|
Fakel - Nijniy Novgorod |
1:0
|
|
28 - TUR |
20.05.2023 |
Lokomotiv - Fakel |
1:0
|
Orenburg - Zenit |
2:2
|
Torpedo - Dinamo Moskva |
0:3
|
Ahmat - Ximki |
3:0
|
21.05.2023 |
Krilya Sovetov - Ural |
3:0
|
Spartak - SSKA |
2:1
|
Krasnodar - Rostov |
3:0
|
22.05.2023 |
Nijniy Novgorod - Sochi |
4:0
|
|
29 - TUR |
27.05.2023 |
Ximki - Ural |
0:3
|
Torpedo - Orenburg |
1:3
|
Krasnodar - SSKA |
0:0
|
Sochi - Zenit |
1:1
|
28.05.2023 |
Spartak - Nijniy Novgorod |
0:0
|
Fakel - Krilya Sovetov |
2:1
|
Dinamo Moskva - Lokomotiv |
2:4
|
Rostov - Ahmat |
3:2
|
|
30 - TUR |
03.06.2023 |
Nijniy Novgorod - Ximki |
2:0
|
Orenburg - Dinamo Moskva |
3:0
|
Ahmat - Krasnodar |
2:2
|
Lokomotiv - Torpedo |
3:1
|
SSKA - Rostov |
4:1
|
Krilya Sovetov - Spartak |
1:0
|
Zenit - Fakel |
1:0
|
Ural - Sochi |
1:0
|
|