Xabar berganimizdek, «Navbahor» bugun Dubaydagi o‘quv-mashg‘ulot yig‘ini doirasidagi so‘nggi, beshinchi nazorat - sinov bahsini BAAning “Royal” (Dubay) jamoasiga qarshi o‘tkazdi.
Kiritildi: 23:30, 09.02.2025. O'qildi: 9648 marta. Fikrlar
Turkiyaning Antaliya shahrida yangi mavsumga tayyorgarlikni davom ettirayotgan «Qizilqum» jamoasining xorij yig‘inidagi raqiblari nomi aniq bo‘ldi.
Kiritildi: 22:49, 09.02.2025. O'qildi: 539 marta. Fikrlar
Nigeriyalik taniqli futbolchi Effiong Nsungusi o‘tgan yili «Neftchi» klubiga kelib qo‘shilgan edi.
Kiritildi: 21:51, 09.02.2025. O'qildi: 1546 marta. Fikrlar
2025 yilgi mavsumni Proligada o‘tkazadigan «Lokomotiv» klubi jamoa o‘rinbosarlarining Birinchi ligaga qo‘shilishi bo‘yicha ariza berdi.
Kiritildi: 07:29, 09.02.2025. O'qildi: 611 marta. Fikrlar
O‘tgan yilning 27 dekabr kuni OKMK va Liga rahbariyati o‘zaro uchrashuv o‘tkazib, Angren shahrida OKMK klubining farm jamoasini tashkil etish masalasida suhbatlashgandi.
Kiritildi: 00:20, 09.02.2025. O'qildi: 555 marta. Fikrlar
Ma’lumki, kecha «Andijon» Avstriyaning «Voytsberg» va Norvegiyaning «Raufoss» klublariga qarshi navbatdagi nazorat uchrashuvlarini o‘tkazdi.
Kiritildi: 15:07, 08.02.2025. O'qildi: 786 marta. Fikrlar
«Nasaf» Antaliyadagi yig‘in doirasida kecha Latviyaning «Liyepaya» jamoasi bilan nazorat bellashuvida maydonga tushib, ishonchli g‘alabani qo‘lga kiritdi.
Kiritildi: 14:57, 08.02.2025. O'qildi: 1191 marta. Fikrlar
"Andijon"ning "Voysberg" (Avstriya) hamda "Raufoss" (Norvegiya) klublariga qarshi o‘yinlaridan so‘ng jamoa bosh murabbiyi Aleksandr Xomyakov klub matbuot xizmati uchun o‘z taassurotlari bilan o‘rtoqlashdi.
Kiritildi: 12:29, 08.02.2025. O'qildi: 693 marta. Fikrlar
«Andijon» kecha ikkita o‘rtoqlik uchrashuvida maydonga tushdi.
Kiritildi: 08:39, 08.02.2025. O'qildi: 937 marta. Fikrlar
«Nasaf» Antaliyadagi yig‘in doirasida bugun Latviyaning «Liyepaya» jamoasi bilan nazorat bellashuvida maydonga tushdi.
Kiritildi: 22:45, 07.02.2025. O'qildi: 746 marta. Fikrlar
«Lokomotiv» klubi Qozog‘iston milliy terma jamoasi bilan muzokaralar yakunladi va tomonlar o‘zaro o‘rtoqlik o‘yinini o‘tkazish borasida kelishuvga erishdi.
Kiritildi: 22:40, 07.02.2025. O'qildi: 750 marta. Fikrlar
Yangi mavsumga tayyorgarlikni Turkiyaning Antaliya shahrida davom ettirayotgan «Bunyodkor» safiga xorvatiyalik yarim himoyachi kelib qo‘shildi.
Kiritildi: 09:24, 07.02.2025. O'qildi: 882 marta. Fikrlar
«Andijon» bilan shartnoma imzolagan va «Burgutlar» oilasining yangi a’zosiga aylangan 23 yoshli legioner Altin Kreziu jamoaning Antaliyadagi yig‘iniga qo‘shildi.
Kiritildi: 07:36, 07.02.2025. O'qildi: 1418 marta. Fikrlar
«Nasaf» bugun yangi mavsumga tayyorgarlik doirasida Antaliyada Gruziyaning "Kolxeti Poti" jamoasi bilan kuch sinashdi.
Kiritildi: 21:31, 06.02.2025. O'qildi: 1239 marta. Fikrlar
«Navbahor» bugun Dubaydagi o‘quv-mashg‘ulot yig‘ini doirasidagi navbatdagi nazorat - sinov bahsini Xitoy Superligasi vakili, o‘tgan mavsumda bronza medalini qo‘lga kiritgan “Chengdu” (Chengdu) jamoasiga qarshi o‘tkazdi.
Kiritildi: 21:25, 06.02.2025. O'qildi: 1021 marta. Fikrlar
Barcha jamoalar qatori «Nasaf» ham yangi mavsumga tayyorgarlik olib bormoqda.
Kiritildi: 14:46, 06.02.2025. O'qildi: 2626 marta. Fikrlar
«Nasaf» futbol maktabi tarbiyalanuvchisi va o‘tgan mavsumda "ajdarlar"ga sovrinlar yutishda yordam bergan tajribali hujumchi Bobur Abduxoliqov klubni tark etdi.