Proliganing yangi mavsumiga hozirlik ko‘rayotgan «Olimpik» navbatdagi nazorat uchrashuvini Superligada ishtirok etuvchi jamoa, Samarqandning «Dinamo» jamoasiga qarshi o‘tkazdi.
Kiritildi: 17:12, 24.03.2025. O'qildi: 628 marta. Fikrlar
«Dinamo» PFK Eronning «Istiqlol» klubi Joel Kojoning transferi bo‘yicha ikki bosqichli transfer transh to‘lovini nihoyat amalga oshirganini rasman ma’lum qiladi.
Kiritildi: 15:26, 14.03.2025. O'qildi: 2394 marta. Fikrlar
11 mart seshanba kuni «Dinamo» PFK jamoasining taqdimot marosimi o‘tkazildi.
Kiritildi: 02:46, 12.03.2025. O'qildi: 563 marta. Fikrlar
«Dinamo» bugun PFL fotosessiyasida ishtirok etdi.
Kiritildi: 23:10, 04.03.2025. O'qildi: 793 marta. Fikrlar
O‘zbekiston kubogi guruh bosqichiga qur’a tashlangach, «Dinamo» matbuot xizmati jamoa bosh murabbiyi Vadim Abramovning qur’a va raqiblar haqidagi fikri bilan qiziqdi.
Kiritildi: 22:07, 26.02.2025. O'qildi: 2116 marta. Fikrlar
«Dinamo» klubi o‘z tarkibini tojikistonlik futbolchi bilan kuchaytirdi.
Kiritildi: 10:37, 26.02.2025. O'qildi: 602 marta. Fikrlar
«Dinamo»ning Dubaydagi yig‘ini yakunida jamoa bosh murabbiyi Vadim Abramov klub matbuot xizmatiga intervyu berib, Superliga oldi o‘tkazilgan yig‘inlar, tayyorgarlik, seleksiya, transferlar, jamoadagi yoshlar, yangi mavsum, taqvim va «Navbahor»ga qarshi o‘yin haqida fikrini bildirdi.
Kiritildi: 08:17, 25.02.2025. O'qildi: 1115 marta. Fikrlar
Superliga yangi mavsumiga tayyorgarlik bosqichining so‘nggi qismini Dubayda o‘tkazgan «Dinamo» jamoasi 12 kunlik o‘quv-mashg‘ulot yig‘ini doirasida to‘rtta kuchli sparring raqibga qarshi maydonga tushdi.
Kiritildi: 21:33, 23.02.2025. O'qildi: 662 marta. Fikrlar
«Dinamo» jamoasi Dubaydagi to‘rtinchi o‘rtoqlik o‘yinida «Rostov» klubiga qarshi maydonga tushdi.
Kiritildi: 21:43, 21.02.2025. O'qildi: 970 marta. Fikrlar
«Dinamo» va «Astana» (2:2) o‘rtasidagi uchrashuvdan keyin samarqandliklar bosh murabbiyi Vadim Abramov klub matbuot xizmatiga intervyu berdi.
Kiritildi: 08:19, 21.02.2025. O'qildi: 961 marta. Fikrlar
«Dinamo» jamoasi Dubaydagi yig‘in doirasida bugun, 20 fevral kuni Qozog‘istonning 7 karra chempioni «Astana»ga qarshi maydonga chiqdi.
Kiritildi: 20:54, 20.02.2025. O'qildi: 539 marta. Fikrlar
"Dinamo" klubi bosh murabbiyi Vadim Abramov «Urartu» bilan o‘yindan keyin o‘z fikrlari bilan o‘rtoqlashdi.
Kiritildi: 09:29, 15.02.2025. O'qildi: 1367 marta. Fikrlar
Birlashgan Arab Amirliklarida yig‘in o‘tkazayotgan Vadim Abramov boshchiligidagi «Dinamo» klubi bugun Armanistonning «Urartu» klubiga qarshi nazorat o‘yinida ishtirok etdi.
Kiritildi: 21:57, 14.02.2025. O'qildi: 678 marta. Fikrlar
«Dinamo» Toshkentdagi ikkinchi yig‘inini g‘alaba bilan yakunladi.
Kiritildi: 15:38, 10.02.2025. O'qildi: 748 marta. Fikrlar
Superliga yangi mavsumiga tayyorgarlik doirasida «Dinamo» jamoasi Toshkentda o‘quv-mashg‘ulot yig‘inini boshladi.
Kiritildi: 09:08, 03.02.2025. O'qildi: 621 marta. Fikrlar
Superliga-2025 yilgi mavsumiga qur’a tashlangach, «Dinamo» bosh murabbiyi Vadim Abramov klub matbuot xizmatiga chempionat starti haqidagi fikrlari bilan o‘rtoqlashdi.
Kiritildi: 08:58, 03.02.2025. O'qildi: 870 marta. Fikrlar
«Dinamo» jamoasining Abu-Dabi yig‘ini doirasida «Akron»ga qarshi o‘yini o‘tkazilmaydigan bo‘ldi.
Kiritildi: 22:56, 23.01.2025. O'qildi: 665 marta. Fikrlar
«Dinamo» jamoasining BAA yig‘inidagi ikkinchi raqibi Rossiyaning «Akron» klubi bo‘ladi.
Kiritildi: 23:07, 22.01.2025. O'qildi: 559 marta. Fikrlar
Superliga-2025 mavsumi oldidan tarkibini kuchaytirayotgan «Dinamo» jamoasi navbatdagi futbolchi bilan shartnoma imzolaganini ma’lum qiladi.
Kiritildi: 21:35, 03.01.2025. O'qildi: 696 marta. Fikrlar
«Dinamo» jamoasi 3 yanvardan Superliga-2025 mavsumiga tayyorgarlikni boshlaydi.