FIFA kunlari va milliy terma jamoamiz o‘yinlari tufayli Oliy ligada tanaffus vujudga keldi.
Kiritildi: 12:30, 29.08.2017. O'qildi: 5404 marta. Fikrlar
Bugun “Nasaf” ikkiga bo‘lingan holda o‘zaro nazorat uchrashuvi o‘tkazdi.
Kiritildi: 10:57, 27.08.2017. O'qildi: 3608 marta. Fikrlar
Bugun “Nasaf” PFK davralar oralig‘ida o‘z safiga qo‘shib olgan yangi futbolchilarni keng ommaga tanishtirdi.
Kiritildi: 10:53, 05.08.2017. O'qildi: 6562 marta. Fikrlar
O‘zbekiston Futbol Federasiyasi Shveysariyaning “Empower Sports” kompaniyasi bilan hamkorlikda yangi loyihani amalga oshirish borasida shartnoma imzoladi.
Kiritildi: 13:58, 26.07.2017. O'qildi: 4196 marta. Fikrlar
Davralar oralig‘ida "Nasaf" safiga yangi o‘yinchilar kelib qo‘shildi.
Kiritildi: 23:36, 24.07.2017. O'qildi: 9506 marta. Fikrlar
«Nasaf» G‘uzorda «Sho‘rtan» jamoasi bilan nazorat uchrashuvi o‘tkazdi.
Kiritildi: 22:57, 14.07.2017. O'qildi: 4849 marta. Fikrlar
«Sho‘rtan» 11 iyul kuni Toshkentda tibbiy ko‘rikdan o‘tib qaytdi.
Kiritildi: 17:41, 13.07.2017. O'qildi: 2904 marta. Fikrlar
"Nasaf" klubi qisqa ta’tildan qaytib, ikkinchi davraga tayyorgarlikni boshladi.
Kiritildi: 21:23, 11.07.2017. O'qildi: 4434 marta. Fikrlar
“Nasaf”ning 18-raqamdagi mehnatkash va serharakat o‘yinchisi Bahrom Abdurahimov, 2015 yildan buyon “ajdarlar” sharafini munosib himoya qilib kelmoqda.
Kiritildi: 14:14, 11.07.2017. O'qildi: 4326 marta. Fikrlar
"Nasaf" futbolchilariga bir haftalik qisqa ta’til berildi.
Kiritildi: 11:06, 07.07.2017. O'qildi: 3872 marta. Fikrlar
Kecha, 30 iyun kuni to‘liq rekonstruksiyadan chiqqan va butunlay yangilangan “Markaziy” stadionining tantanali ochilish marosimi bo‘lib o‘tdi.
Kiritildi: 11:05, 01.07.2017. O'qildi: 6638 marta. Fikrlar
Qarshi shahridagi “Nasaf” futbol klubining uy uchrashuvlari bo‘lib o‘tadigan “Markaziy” stadion to‘liq rekonstruksiyadan chiqdi.
Kiritildi: 11:28, 23.06.2017. O'qildi: 7032 marta. Fikrlar
Rossiyaning Kaluga shahrida “Kaluga Junior Cup” xalqaro turniri bo‘lib o‘tdi.
Kiritildi: 21:34, 22.06.2017. O'qildi: 3373 marta. Fikrlar
“Nasaf” futbol maktabi tarbiyalanuvchilari Rossiyaning Kaluga shahrida o‘tkaziladigan xalqaro turnirda ishtirok etadi.
Kiritildi: 17:39, 16.06.2017. O'qildi: 4865 marta. Fikrlar
1997 yildan oliy ligada ishtirok etib kelayotgan Qarshining “Nasaf” klubi kecha, o‘zining oliy ligadagi 600-uchrashuvini o‘tkazdi.
Kiritildi: 16:58, 16.06.2017. O'qildi: 4419 marta. Fikrlar
Bugun “Nasaf” PFK bosh menejeri Shamil Yarullin bir guruh faol muxlislar bilan yuzma-yuz muloqot o‘tkazdi.
Kiritildi: 19:42, 13.06.2017. O'qildi: 4086 marta. Fikrlar
9 may – Xotira va qadrlash kuni munosabati bilan xalqimizning ezgu fazilatlari yanada yorqin namoyon bo‘ladi.
Kiritildi: 10:58, 08.05.2017. O'qildi: 3512 marta. Fikrlar
Shu kunlarda, 9-may Xotira va qadrlash kuni munosabati bilan, «Kamolot» yoshlar ijtimoiy harakati respublikamiz bo‘ylab #XotiraUz aksiyasi tashkil etgan.
Kiritildi: 15:11, 04.05.2017. O'qildi: 5815 marta. Fikrlar
“Nasaf” PFK futbolchilari ham “Dinamo” jamoasining sobiq a’zosi Siroj Sayfiyevning moliyaviy qo‘llab-quvvatlash bo‘yicha xayriya aksiyasida ishtirok etayotgani haqida xabar bergan edik.
Kiritildi: 10:33, 04.05.2017. O'qildi: 4317 marta. Fikrlar
Bugun “Nasaf” jamoamiz oliy liga 8-tur uchrashuvida "Qizilqum" jamoasi bilan bahs yuritadi.