Eng ko‘p maydonga tushgan futbolchi o‘zbek futboli afsonalaridan biri sanalgan Birodar Abduraimov bo‘lib, u 302 bellashuv o‘tkazgan.
Kiritildi: 05:00, 04.03.2024. O'qildi: 1140 marta. Fikrlar
“Paxtakor” klubi raisi o‘rinbosari Turkiyaning eng zo‘r akademiyalaridan biri “Oltino‘rda”da bo‘ldi.
Kiritildi: 08:08, 19.02.2024. O'qildi: 1405 marta. Fikrlar
Tadbirkor, Toshkent shahrining sobiq hokimi Jahongir Ortiqxo‘jayev «Lolazor» podkastidagi ishtirokida jamoatchilik diqqat markazidagi bir qator masalalarga izoh va munosabat bildirdi.
Kiritildi: 09:31, 18.02.2024. O'qildi: 2871 marta. Fikrlar
“Paxtakor” jamoasi Ukrainaning “Vorsla” klubiga qarshi o‘yini (0:6) haqida ma’lumot tarqaldi.
Kiritildi: 09:12, 16.02.2024. O'qildi: 3697 marta. Fikrlar
15 fevralga qadar Superliga klubi mavsumni qanday liboslarda o‘tkazishini Ligaga ma’lum qilishi lozim edi.
Kiritildi: 10:07, 15.02.2024. O'qildi: 2014 marta. Fikrlar
Kecha "Paxtakor" Armaniston chempionati peshqadami "Pyunik" klubiga qarshi o‘rtoqlik o‘yinida maydonga chiqdi.
Kiritildi: 06:45, 15.02.2024. O'qildi: 2263 marta. Fikrlar
2024 yilgi mavsumga yoshargan tarkib bilan kirib kelayotgan «Paxtakor»ni aksar futbolchilar tark etdi:
Kiritildi: 12:18, 09.02.2024. O'qildi: 2524 marta. Fikrlar
Toshkentning "Paxtakor" jamoasi birozdan so‘ng Ukrainaning "Kolos" jamoasiga qarshi o‘rtoqlik uchrashuvida maydonga tushadi.
Kiritildi: 18:45, 07.02.2024. O'qildi: 1637 marta. Fikrlar
Birinchi yig‘inni yakuniga yetkazib Toshkentga qaytib kelgan "Paxtakor", qisqa tanaffusdan keyin yana Turkiyaga yo‘l oladi.
Kiritildi: 21:21, 01.02.2024. O'qildi: 1254 marta. Fikrlar
Turkiyada yig‘in o‘tkazayotgan «Paxtakor» bugun Kiyevning «Dinamo» klubiga qarshi nazorat uchrashuvini o‘tkazdi.
Kiritildi: 22:19, 30.01.2024. O'qildi: 1895 marta. Fikrlar
"Paxtakor" Turkiyadagi yig‘inida dastlabki nazorat bahsida 1:1 hisobida durang o‘ynadi.
Kiritildi: 23:26, 22.01.2024. O'qildi: 1343 marta. Fikrlar
“Paxtakor futbol klubi” MCHJning 100 foiz davlat ulushini sotish bo‘yicha ommaviy savdo jarayonlari vaqtinchalik to‘xtatildi.
Kiritildi: 17:06, 19.01.2024. O'qildi: 1652 marta. Fikrlar
"Paxtakor" futbol klubining klub boshqaruvi bo‘yicha ma’lumoti.
Kiritildi: 12:07, 17.01.2024. O'qildi: 7114 marta. Fikrlar
O‘zbekiston Respublikasi Prezidentining 2023 yil 24 martdagi PQ-102-son qaroriga asosan futbol klublari xususiylashtirilishi belgilangan.
Kiritildi: 11:29, 17.01.2024. O'qildi: 2389 marta. Fikrlar
"Paxtakor" 17-31 yanvar kunlari Turkiyada ilk xorij yig‘inini o‘tkazadi.
Kiritildi: 20:05, 13.01.2024. O'qildi: 1403 marta. Fikrlar
Mamlakatimizning amaldagi chempioni "Paxtakor" 2024 yilgi mavsumga tayyorgarlikni 10 yanvar kuni boshlaydi.
Kiritildi: 18:26, 03.01.2024. O'qildi: 2980 marta. Fikrlar
"Paxtakor" safida o‘ynab kelgan ba’zi futbolchilar jamoani tark etishdi.
Kiritildi: 16:29, 27.12.2023. O'qildi: 9292 marta. Fikrlar
O‘zbekiston chempioni Toshkentning “Paxtakor” klubi insayder Ivan Karpov e’lon qilgan xabarga javob qaytardi.
Kiritildi: 21:54, 21.12.2023. O'qildi: 1200 marta. Fikrlar
"Paxtakor" yarim himoyachisi Diyor Xolmatovga Rossiyaning "Rostov" klubi jiddiy qiziqish bildirmoqda.
Kiritildi: 20:28, 21.12.2023. O'qildi: 2126 marta. Fikrlar
"Paxtakor"da oxirgi marta 2021 yilda faoliyat olib borgan Mirko Yelichich yana klub tizimiga qaytdi.