Superliga 11-tur uchrashuviga tayyorgarlik ko‘rayotgan jamoamiz vakillari ayni vaqtda mashg‘ulotlarga zo‘r berishgan.
Kiritildi: 17:39, 22.06.2023. O'qildi: 1434 marta. Fikrlar
Navoiyning “Qizilqum” jamoasi rahbariyatida o‘zgarish yuz berdi.
Kiritildi: 20:07, 10.06.2023. O'qildi: 3492 marta. Fikrlar
Xabaringiz bor, joriy mavsumni «Qizilqum» qashqadaryolik mutaxassis Asror Aliqulov boshchiligida boshlagan edi.
Kiritildi: 23:42, 10.05.2023. O'qildi: 1810 marta. Fikrlar
Antaliyada o‘quv-mashg‘ulot yig‘inini o‘tkazayotgan «Qizilqum» bugungi uchinchi nazorat uchrashuvini Gruziyaning “Samtrediya” jamoasi bilan kuch sinashdi.
Kiritildi: 09:06, 15.02.2023. O'qildi: 1011 marta. Fikrlar
Yakunlangan mavsumda «Qizilqum» safida ijara asosida to‘p tepgan Islom Kenjaboyev yangi mavsumdan navoiyliklarning to‘laqonli futbolchisiga aylandi.
Kiritildi: 20:41, 02.02.2023. O'qildi: 823 marta. Fikrlar
Yangi mavsumda "Qizilqum" takibida bir qator yangi futbolchilar kelib qo‘shilganligidan xabaringiz bor.
Kiritildi: 16:19, 01.02.2023. O'qildi: 1005 marta. Fikrlar
Yangi mavsumga qizg‘in tayyorgarlik ko‘rayotgan «Qizilqum» tarkibni kuchaytirish maqsadida navbatdagi transferlarni amalga oshirdi.
Kiritildi: 23:33, 31.01.2023. O'qildi: 1741 marta. Fikrlar
Yangi mavsumga qizg‘in tayyorgarlik ko‘rayotgan «Qizilqum» tarkibni kuchaytirish maqsadida navbatdagi transferni amalga oshirdi.
Kiritildi: 21:19, 15.01.2023. O'qildi: 806 marta. Fikrlar
Navoiyning "Qizilqum" jamoasiga yangi mavsumda tajribali murabbiy Asror Aliqulov bosh murabbiy sifatida boshqarib boradi.
Kiritildi: 19:47, 10.01.2023. O'qildi: 2720 marta. Fikrlar
"Qizilqum" jamoasi yangi mavsum uchun transferlarni boshlab yubordi. Undan tashqari jamoa tarkibida shartnomasi tugab borayotgan futbolchilar bilan bitimlar uzaytirilmoqda.
Kiritildi: 19:55, 07.01.2023. O'qildi: 833 marta. Fikrlar
Navoiyning "Qizilqum" jamoasi yangi mavsumga tayyorgarlikni kechadan boshladi.
Kiritildi: 15:04, 16.12.2022. O'qildi: 1278 marta. Fikrlar
Yangi mavsumga hozirlikni boshlagan "Qizilqum" klubi quyidagi murabbiy va futbolchilar bilan shartnomani bekor qildi.
Kiritildi: 18:59, 29.11.2022. O'qildi: 9118 marta. Fikrlar
Navoiy viloyati futbol akademiyasining iqtidorli darvozaboni Jahongir Mamatqulov "Qizilqum" PFK bilan shartnoma imzoladi.
Kiritildi: 17:56, 27.07.2022. O'qildi: 1354 marta. Fikrlar
“Andijon” – “Qizilqum” (3:2) o‘rtasidagi o‘yindan keyin navoiyliklar bosh murabbiyi Nikola Lazarevich quyidagicha munosabat bildirdi.
Kiritildi: 09:26, 25.07.2022. O'qildi: 1204 marta. Fikrlar
Birinchi davrada "Olimpik" jamoasi tarkibida harakat qilgan iqtidorli yarimhimoyachi Davron Anvarov faoliyatini "Qizilqum"da davom ettiradi.
Kiritildi: 16:55, 22.07.2022. O'qildi: 1322 marta. Fikrlar
Ikkinchi davraga yuqori darajada tayyorgarlik ko‘rayotgan «Qizilqum» navbatdagi transferlarni e’lon qildi.
Kiritildi: 16:31, 22.07.2022. O'qildi: 1478 marta. Fikrlar
Birinchi davrada Namanganning "Navbahor" jamoasi tarkibida harakat qilgan iqtidorli hujumkor yarimhimoyachi Islom Kenjaboyev mavsumning ikkinchi qismini "Qizilqum" tarkibida ijara asosida o‘tkazadi.
Kiritildi: 14:01, 16.07.2022. O'qildi: 2576 marta. Fikrlar
Bugun Superliga 13-turining qoldirilgan "Qizilqum" - "So‘g‘diyona" uchrashuvi bo‘lib o‘tadi.
Kiritildi: 12:07, 05.07.2022. O'qildi: 1126 marta. Fikrlar
Ma’lumki, uy uchrashuvlari o‘tkaziladigan stadionda maydon yoki projektor bilan bog‘liq muammoga ega klublar mezbonlik maqomidagi o‘yinlarini O‘zPFL tomonidan qabul qilingan boshqa stadionlarda tashkil etib kelmoqda.
Kiritildi: 10:03, 11.05.2022. O'qildi: 1702 marta. Fikrlar
Navoiyning “Qizilqum” klubida bosh direktor sifatida ishlab kelayotgan Hamidjon Aktamov shu yilning 18 mart kuni o‘z arizasiga ko‘ra ishdan ketgan.