O‘tgan hafta hisoboti yoki shu payt bir gaplashgim keldi degan post.
Kiritildi: 09:02, 03.03.2020. O'qildi: 5360 marta. Fikrlar
Futbol sharhlash oson emas. Nima uchun bunday deyotganim sababini bir o‘yin misolida tushuntiraman.
Kiritildi: 19:57, 19.02.2020. O'qildi: 3517 marta. Fikrlar
Xabaringiz bor, O‘zbekistonda VAR (Video Assistant Referee – video yordamchi hakam) tizimini joriy etish ko‘zda tutilmoqda.
Kiritildi: 21:05, 13.12.2019. O'qildi: 2098 marta. Fikrlar
O‘zbekiston futbol assosiasiyasi va O‘zbekiston MTRK “Sport” teleradiokanali hamkorlikda o‘zbek futbolida KATTA yangilikka qo‘l urish arafasida!
Kiritildi: 08:11, 04.12.2019. O'qildi: 7054 marta. Fikrlar
Bugun 15:00 da Coca Cola Superligasida so‘nggi tur uchrashuvlari bo‘lib o‘tadi.
Kiritildi: 08:22, 30.11.2019. O'qildi: 5304 marta. Fikrlar
Bundan chamasi bir yil avval sharhlovchilikka endi kirib kelgan, ichki chempionatning o‘yinlarini qo‘rqa-pisa sharhlab, o‘zimda katta qiziqish bo‘lgani uchun Libertadores kubogi finalini sharhlashga jazm qilgan paytlar edi.
Kiritildi: 16:06, 26.11.2019. O'qildi: 8000 marta. Fikrlar
Jahon chempionati-2022 saralash bosqichi doirasida O‘zbekiston bugun Toshkentda Saudiya Arabistonini qabul qiladi.
Kiritildi: 08:02, 14.11.2019. O'qildi: 9308 marta. Fikrlar
O‘zbek futbolida oxirgi haftaning muhim voqeasi yuzasidan bugun O‘FA vakillari "Sport" telekanalida mehmon bo‘lishadi.
Kiritildi: 18:13, 08.04.2019. O'qildi: 4387 marta. Fikrlar
Milliy chempionat o‘yinlari translyasiyasi boshlanayotganda jamoalar tarkiblari xuddi Yevropaning yetakchi milliy birinchiliklarida bo‘lgani kabi bir xil andoza asosida futbolchilarning harakat orqali chiqib kelishi ko‘rinishida berib boriladi.
Kiritildi: 22:13, 15.02.2019. O'qildi: 7968 marta. Fikrlar
Futbolning ekranda yanada jozibali ko‘rinishi sharhlovchiga bog‘liq.
Kiritildi: 20:20, 25.01.2019. O'qildi: 36273 marta. Fikrlar
O‘zbekiston milliy teleradiokompaniyasi teletomoshabinlar uchun navbatdagi tuhfasini taqdim etdi.
Kiritildi: 22:26, 08.12.2018. O'qildi: 7170 marta. Fikrlar
O‘zbekiston futbol assosiasiyasi yurtimizda futbolni ommaviylashtirish, sog‘lom turmush tarzini targ‘ib qilish maqsadida turli chora-tadbirlarni amalga oshirmoqda.
Kiritildi: 16:44, 08.05.2018. O'qildi: 2371 marta. Fikrlar
Avval xabar berganimizdek, O‘zbekiston Professional Futbol Ligasi hamda “Krasnodar” futbol klubi media deportamenti hamkorligida Superliga matbuot kotiblari uchun seminar treyning tashkil etildi.
Kiritildi: 20:21, 15.04.2018. O'qildi: 3128 marta. Fikrlar
O‘zbekiston Superligasi klublari matbuot kotiblari Rossiyaning “Krasnodar” klubi bilan hamkorlikda tashkil etilgan o‘quv seminarida ishtirok etmoqda.
Kiritildi: 17:15, 15.04.2018. O'qildi: 1914 marta. Fikrlar
O‘zbekiston Milliy teleradio kompaniyasi rahbari Alisher Xodjayev “Feysbuk” ijtimoiy tarmog‘idagi sahifasi orqali sport kanallarini yoritishda yuz berayotgan o‘zgarishlar haqida ma’lumot berdi.
Kiritildi: 12:08, 27.03.2018. O'qildi: 6656 marta. Fikrlar
Bugundan O‘zbekiston chempionatining Superliga bahslariga start beriladi.
Kiritildi: 08:31, 01.03.2018. O'qildi: 8178 marta. Fikrlar
Bahorning ilk kunida start oladigan O‘zbekiston Superligasi bahslari tarixda birinchi marta to‘liq 6 ta o‘yin O‘zMTRK "Sport" TVda jonli efirga uzatiladi.
Kiritildi: 22:37, 28.02.2018. O'qildi: 10215 marta. Fikrlar
Singapurning eng ommabop nashrlardan biri bo‘lgan, 352 ming nusxada chop etiladigan “The Straits Times” gazetasi O‘zbekiston Olimpiya terma jamoasining Osiyo chempionatidagi g‘alabasi haqida maqola e’lon qildi.
Kiritildi: 12:32, 30.01.2018. O'qildi: 17087 marta. Fikrlar
Xayrulla Hamidov O‘zbekiston Milliy teleradiokompaniyasining «Madaniyat va ma’rifat» telekanali «Madaniy-badiiy dasturlar» muharririyatida bosh muharrir lavozimida ish boshladi.
Kiritildi: 18:23, 22.01.2018. O'qildi: 7013 marta. Fikrlar
Futbol bo‘yicha O‘zbekiston Super Ligasining 2018 yilgi mavsumini translyasiya qilishni istovchi telekanallar O‘FF shartlariga amal qilishi kerak bo‘ladi.