Germaniyada bo‘lib o‘tadigan 2024 yilgi Yevropa chempionatining O‘zbekiston hududidagi rasmiy translyasiya huquqini ZO‘R TV sotib olgan edi.
Kiritildi: 22:47, 05.06.2024. O'qildi: 1780 marta. Fikrlar
soni: 52 ta.
Ma’lum bo‘lishicha, YEI mamlakatlarida qaroqchilikni xush ko‘rishar ekan. Britaniya matbuotida g‘ayri-tabiiy yangilik e’lon qilindi:
Kiritildi: 14:47, 22.01.2023. O'qildi: 1420 marta. Fikrlar
Xalqaro sport musobaqalarini O‘zbekistonda translyasiya qilish bo‘yicha huquqni "Setanta Sports" kompaniyasi qo‘lga kiritdi.
Kiritildi: 12:00, 07.12.2022. O'qildi: 4607 marta. Fikrlar
Hayotda ismi jismiga monand insonlar yetarlicha topiladi.
Kiritildi: 22:40, 05.09.2022. O'qildi: 1511 marta. Fikrlar
"Sport" telekanali Angliya kubogi va Turkiya kubogi musobaqalarining final bahslarini translyasiya qilish huquqini qo‘lga kiritdi.
Kiritildi: 14:03, 29.04.2022. O'qildi: 3949 marta. Fikrlar
Sharh masalasidagi kechagi postda 2 ta narsaga e’tibor berishim kerak edi:
Kiritildi: 14:14, 28.04.2022. O'qildi: 4465 marta. Fikrlar
soni: 49 ta.
Bugun ustoz sharhlovchi Mirzahakim aka To‘xtamirzayevning bir intervyucini ko‘rib o‘tirib muhim faktni aytganlari e’tiborimni tortdi va o‘sha davrni eslashga majbur etdi.
Kiritildi: 11:09, 02.12.2021. O'qildi: 3781 marta. Fikrlar
1872 yilning 30 noyabr kuni dunyo tarixida ilk bor rasmiy futbol uchrashuvi o‘tkazilgan va bu zamonaviy professional futbolning ibtido nuqtasi hisoblanadi.
Kiritildi: 07:00, 27.07.2021. O'qildi: 5635 marta. Fikrlar
Mazkur harakatlari bilan «Unitel» MCHJ UZREPORT TV telekanalining qonuniy huquqlarini buzmoqda.
Kiritildi: 11:58, 25.05.2021. O'qildi: 4188 marta. Fikrlar
"Futbol do‘stlik uchun" loyihasi sharhlovchilikka qiziquvchi yoshlarni o‘zlarini haqiqiy futbol sharhlovchisi sifatida sinab ko‘rishga taklif etadi.
Kiritildi: 08:24, 20.09.2020. O'qildi: 2195 marta. Fikrlar
Tunda “Inter” - “Shaxtyor” o‘yini bor. Lekin, hozir bu haqda yozmoqchi emasman.
Kiritildi: 21:35, 17.08.2020. O'qildi: 2861 marta. Fikrlar
Avvalroq xabar berilganidek, O‘zbekiston Professional futbol ligasi hamda UZREPORT TV o‘rtasida Pro liga musobaqasining media va tijorat huquqlari bo‘yicha shartnoma imzolangan edi.
Kiritildi: 11:10, 17.08.2020. O'qildi: 5404 marta. Fikrlar
Hech qancha! Shunday savollar bo‘layotgani uchun javob berib ketishni lozim deb topdim.
Kiritildi: 16:31, 18.07.2020. O'qildi: 5293 marta. Fikrlar
“Valyadolid” - “Barselona” o‘yin yakunlandi (0:1).
Kiritildi: 06:30, 12.07.2020. O'qildi: 8359 marta. Fikrlar
Har kuni maqola yozish qiyin, shu bois gohi to‘xtab qolishim bor gap.
Kiritildi: 14:40, 14.06.2020. O'qildi: 7525 marta. Fikrlar
O‘zbekiston professional futbol ligasi bosh direktor vazifasini bajaruvchi Diyor Imomxo‘jayev UzReport kanalidagi sharhlovchilik faoliyatini ma’lum vaqtga to‘xtatishini ta’kidladi.
Kiritildi: 06:27, 10.06.2020. O'qildi: 2956 marta. Fikrlar
Butun dunyoda koronavirus tufayli yuzaga kelgan pandemiya ortga chekinib, asta-sekin futbol musobaqalari yana qaytmoqda.
Kiritildi: 19:02, 09.05.2020. O'qildi: 5739 marta. Fikrlar
“Sport” telekanali O‘zbekiston milliy jamoasining tarixiy o‘yinlarini namoyish qilishda davom etadi.
Kiritildi: 16:55, 08.04.2020. O'qildi: 3553 marta. Fikrlar
«Sport» telekanali direktori Zohid Karimov O‘zbekiston milliy terma jamoasining yaqin o‘tmishdagi eng yorqin o‘yinlari efirga uzatilishini ma’lum qildi.
Kiritildi: 08:28, 04.04.2020. O'qildi: 4321 marta. Fikrlar
Bugun 8 mart. Doimgi ishimni davom ettiraman.