Kiritildi: 17:22, 23.01.2025. O'qildi: 1379 marta. Fikrlar
Tajribali darvozabon Eldorbek Suyunov “Navbahor” bilan shartnoma imzoladi.
Kiritildi: 17:19, 29.07.2024. O'qildi: 2535 marta. Fikrlar
Namanganning "Navbahor" jamoasi O‘zbekiston milliy terma jamoasining sobiq futbolchisi Sardor Rashidov bilan shartnoma imzolaganini e’lon qildi.
Kiritildi: 22:27, 24.07.2024. O'qildi: 2488 marta. Fikrlar
“Navbahor” klubi va futbolchi o‘rtasidagi o‘zaro kelishuvga ko‘ra, jamoani 38 yoshli tajribali darvozabon Aleksandr Lobanov tark etdi.
Kiritildi: 14:15, 22.07.2024. O'qildi: 1956 marta. Fikrlar
Doniyor Abdumannopov Namanganning "Navbahor" jamoasi a’zosiga aylandi.
Kiritildi: 16:42, 30.07.2023. O'qildi: 1677 marta. Fikrlar
Tajribali yarim himoyachi Azimjon Ahmedov yozgi transfer oynasi davrida yana sevimli jamoasi “Navbahor”ga qaytib, “lochinlar” bilan shartnoma imzoladi.
Kiritildi: 22:53, 29.07.2023. O'qildi: 3380 marta. Fikrlar
Tajribali darvozabon Ignatiy Nesterov “Navbahor” bilan shartnoma imzoladi.
Kiritildi: 22:48, 29.07.2023. O'qildi: 2512 marta. Fikrlar
"Spartak", "Ufa" va "Ural" klublarining sobiq yarim himoyachisi Oston O‘runov “Navbahor”ga ko‘chib o‘tdi, deb xabar bermoqda "Navbahor" klubi matbuot xizmati.
Kiritildi: 22:51, 23.02.2023. O'qildi: 2175 marta. Fikrlar
Yozgi transfer “oynasi”dan samarali tarzda foydalanib, o‘z tarkibini kuchaytirishga harakat qilayotgan «Navbahor» tarkibiga mahoratli yarim himoyachi Doniyor Abdumannopov qo‘shildi.
Kiritildi: 06:14, 30.07.2022. O'qildi: 1971 marta. Fikrlar
«Navbahor»ning gruziyalik 32 yoshli tajribali yarim himoyachisi Elguja Grigalashvili jamoani tark etdi.
Kiritildi: 21:25, 29.07.2022. O'qildi: 2292 marta. Fikrlar
Yozgi transfer “oynasi”dan samarali tarzda foydalanib, o‘z tarkibini kuchaytirishga harakat qilayotgan jamoamiz tarkibiga qirg‘izistonlik tajribali hujumchi Mirlan Murzayev qo‘shildi.
Kiritildi: 16:03, 19.07.2022. O'qildi: 2905 marta. Fikrlar
O‘zbekiston milliy jamoasi a’zosi Rustam Ashurmatov faoliyatini yana Superligada davom ettiradi.
Kiritildi: 14:29, 18.02.2022. O'qildi: 2586 marta. Fikrlar
Yangi mavsumda o‘z oldiga jiddiy maqsadlarni qo‘ygan “Navbahor” tarkibini kuchaytirishda davom etmoqda.
Kiritildi: 22:21, 05.02.2022. O'qildi: 1472 marta. Fikrlar
Bu haqida “lochinlar” matbuot xizmati xabar bermoqda.
Kiritildi: 22:30, 05.01.2022. O'qildi: 2805 marta. Fikrlar
Yangi mavsumda o‘z oldiga jiddiy maqsadlar qo‘ygan “Navbahor” o‘z tarkibini kuchaytirishda davom etmoqda.
Kiritildi: 20:26, 05.01.2022. O'qildi: 1409 marta. Fikrlar
Tajribali himoyachi Stanislav Andreev "lochinlar" bilan shartnoma imzoladi. Andreev 1988 yil 6 mayda Toshkent shahrida tug‘ilgan.
Kiritildi: 02:01, 01.01.2022. O'qildi: 2499 marta. Fikrlar
Xabaringiz bor, 10-31 avgust kunlari Superliga klublari uchun yozgi transfer davri bo‘ldi.