Ertaga O‘zbekiston kubogi final uchrashuvi doirasida "Navbahor" va "Andijon" jamoalari o‘zaro bahs olib boradi.
Kiritildi: 13:13, 04.10.2024. O'qildi: 1339 marta. Fikrlar
O‘zbekiston kubogi finali oldidan ushbu musobaqa haqidagi ma’lumotlarni ko‘rib chiqamiz.
Kiritildi: 11:10, 04.10.2024. O'qildi: 1245 marta. Fikrlar
O‘zbekiston kubogi finalidan o‘rin olgan bahsda «Navbahor» va «Andijon» jamoalari o‘zaro ro‘baro‘ bo‘lishadi.
Kiritildi: 12:38, 03.10.2024. O'qildi: 2029 marta. Fikrlar
Kecha «Bobur arena» va «Istiqlol» stadioni kassalarida sotuvga chiqqan chiptalar 1 oktyabrning o‘zida tugagani xabar qilingandi.
Kiritildi: 10:44, 02.10.2024. O'qildi: 1391 marta. Fikrlar
Ma’lumki, bu yilgi O‘zbekiston Kubogi finaliga har qachongidan qiziqish o‘ta yuqori darajada.
Kiritildi: 19:32, 01.10.2024. O'qildi: 2087 marta. Fikrlar
«Istiqlol» stadioni kassalarida bugun soat 09:30 dan boshlab O‘zbekiston kubogi finali chiptalari sotuvga chiqdi.
Kiritildi: 17:25, 01.10.2024. O'qildi: 3259 marta. Fikrlar
Hammaning e’tibori 5 oktyabr kuni Farg‘onadagi «Istiqlol» stadionida bo‘lib o‘tadigan «Navbahor» – «Andijon» ishtirokidagi tarixiy uchrashuvga qaratilgan.
Kiritildi: 06:43, 01.10.2024. O'qildi: 1109 marta. Fikrlar
«Andijon» klubi ayni paytda O‘zbekiston Kubogi finali uchun munosib tayyorgarlik ko‘rmoqda.
Kiritildi: 21:55, 30.09.2024. O'qildi: 932 marta. Fikrlar
5 oktyabr kuni O‘zbekiston kubogining final bahsida «Navbahor» «Andijon»ga qarshi maydonga tushadi.
Kiritildi: 18:22, 30.09.2024. O'qildi: 1907 marta. Fikrlar
5 oktyabr kuni Farg‘onada bo‘lib o‘tadigan O‘zbekiston kubogining final uchrashuvi uchun chiptalar muxlislarga qulaylik yaratish maqsadida 1 oktyabr kuni sotuvga chiqariladi.
Kiritildi: 03:35, 29.09.2024. O'qildi: 2908 marta. Fikrlar
O‘zbekiston Kubogi finali bahsiga bir hafta vaqt qoldi.
Kiritildi: 22:18, 28.09.2024. O'qildi: 1550 marta. Fikrlar
Avvalroq Liga finalni yuqori saviyada tashkil etish masalasida Farg‘ona viloyati mutasaddilari bilan uchrashuv o‘tkazgandi.
Kiritildi: 14:59, 24.09.2024. O'qildi: 1477 marta. Fikrlar
5 oktyabr — shanba kuni Farg‘onada bo‘lib o‘tadigan O‘zbekiston kubogining final uchrashuvi 17:00 da start oladi.
Kiritildi: 22:44, 20.09.2024. O'qildi: 3271 marta. Fikrlar
Markaz O‘zPFL va O‘FA bilan hamkorlikda finalni yuqori saviyada o‘tkazish maqsadida xorijdan hakamlar brigadasini jalb etishni rejalashtirmoqda.
Kiritildi: 16:00, 20.09.2024. O'qildi: 2834 marta. Fikrlar
Final neytral maydonda tashkil etilayotganini inobatga olgan holda, unda jamoalar harakat qiladigan liboslar rangi Liga tomonidan belgilab olindi.
Kiritildi: 23:53, 19.09.2024. O'qildi: 1986 marta. Fikrlar
Yarim final o‘yinidan keyingi matbuot anjumanining ikkinchi qismida «Andijon» bosh murabbiyi Aleksandr Xomyakov qatnashdi.
Kiritildi: 06:14, 31.08.2024. O'qildi: 1386 marta. Fikrlar
O‘zbekiston kubogi yarim final bosqichidan o‘rin olgan «Andijon» - «Surxon» uchrashuvidan so‘ng termizliklar bosh murabbiyi Fevzi Davletov matbuot anjumanida ishtirok etdi.
Kiritildi: 06:09, 31.08.2024. O'qildi: 822 marta. Fikrlar
"Paxtakor"— "Navbahor" (0;0,pen. bo‘y.: 3:4) uchrashuvidan keyingi matbuot anjumaning ikkinchi qismida mezbonlar yordamchi murabbiyi Kamoliddin Tojiyev qatnashib, jurnalistlarning savollariga javob berdi.
Kiritildi: 06:00, 31.08.2024. O'qildi: 1521 marta. Fikrlar
“Paxtakor” – “Navbahor” (0:0,pen.bo‘y.:3:4) uchrashuvidan keyingi matbuot anjumanining birinchi qismida mezbonlar bosh murabbiyi Sergey Lushan ishtirok etib, OAV xodimlarining savollariga javob berdi.
Kiritildi: 05:51, 31.08.2024. O'qildi: 1701 marta. Fikrlar
O‘zbekiston kubogining yarim final bosqichi doirasida bo‘lib o‘tgan «Andijon» - «Surxon» o‘yini statistikasi va videosharhi bilan tanishtirib o‘tamiz.