O‘zbekiston kubogining yarim final bosqichi doirasida bo‘lib o‘tgan «Paxtakor» - «Navbahor» o‘yini statistikasi va videosharhi bilan tanishtirib o‘tamiz.
Kiritildi: 22:52, 30.08.2024. O'qildi: 3108 marta. Fikrlar
O‘zbekiston kubogida biroz avval yarim finalning ikki bellashuvi yakuniga yetdi.
Kiritildi: 22:09, 30.08.2024. O'qildi: 3411 marta. Fikrlar
Birozdan so‘ng O‘zbekiston kubogi yarim finali doirasida «Andijon» va «Surxon» o‘rtasidagi o‘yin start oladi. Uchrashuv tarkiblari bilan tanishing.
Kiritildi: 18:16, 30.08.2024. O'qildi: 1658 marta. Fikrlar
Birozdan so‘ng O‘zbekiston kubogi yarim finali doirasida «Paxtakor» va «Navbahor» o‘rtasidagi o‘yin start oladi. Uchrashuv tarkiblari bilan tanishing.
Kiritildi: 18:14, 30.08.2024. O'qildi: 1197 marta. Fikrlar
O‘zbekiston kubogi yarim finali doirasida bugun ikki uchrashuv bo‘lib o‘tadi.
Kiritildi: 15:36, 30.08.2024. O'qildi: 1421 marta. Fikrlar
"Navbahor" "Paxtakor"ga qarshi so‘nggi 10 uchrashuvdagi yagona g‘alabasini kubok doirasida qo‘lga kiritgan.
Kiritildi: 11:23, 30.08.2024. O'qildi: 908 marta. Fikrlar
Bugun Andijonda O‘zbekiston kubogi yarim finali doirasidagi "Andijon" - "Surxon" uchrashuvi bo‘lib o‘tadi.
Kiritildi: 11:19, 30.08.2024. O'qildi: 1388 marta. Fikrlar
O‘zbekiston kubogida bugun yarim finalning ikki "Andijon" - "Surxon" va "Paxtakor" - "Navbahor" uchrashuvi bo‘lib o‘tadi.
Kiritildi: 11:13, 30.08.2024. O'qildi: 1736 marta. Fikrlar
O‘zbekiston kubogi yarim finalidan o‘rin olgan bahsda “Navbahor” safarda “Paxtakor” (Toshkent) mehmoni bo‘ladi.
Kiritildi: 16:37, 28.08.2024. O'qildi: 3526 marta. Fikrlar
O‘zbekiston futbol hakamlari markazi O‘zbekiston Kubogi yarim final o‘yinlarini boshqarib boradigan hakamlar brigadasini e’lon qildi.
Kiritildi: 11:44, 27.08.2024. O'qildi: 1625 marta. Fikrlar
O‘zbekiston kubogi chorak final bosqichi doirasida "Paxtakor" safarda "Bunyodkor" klubi mehmoni bo‘lib, qo‘shimcha bo‘limlarda urilgan gol evaziga g‘alabani qo‘lga kiritdi.
Kiritildi: 06:19, 16.08.2024. O'qildi: 1033 marta. Fikrlar
O‘zbekiston kubogida barcha yarim finalchilar aniqlanganidan so‘ng qur’a tashlash marosimi bo‘lib o‘tdi.
Kiritildi: 23:07, 15.08.2024. O'qildi: 4536 marta. Fikrlar
Birozdan so‘ng O‘zbekiston kubogi 1/4 finalida «Bunyodkor» «Paxtakor»ni qabul qiladi.
Kiritildi: 18:53, 15.08.2024. O'qildi: 1239 marta. Fikrlar
Bugun O‘zbekiston kubogining yarim final bahslariga qur’a tashlanadi.
Kiritildi: 11:43, 15.08.2024. O'qildi: 1026 marta. Fikrlar
O‘zbekiston kubogida bugun 1/4 finalning so‘nggi o‘yini bo‘lib o‘tadi.
Kiritildi: 11:41, 15.08.2024. O'qildi: 1436 marta. Fikrlar
"Paxtakor" kubok yarim finaliga chiqish uchun "Bunyodkor" qarshiligini yengishlari zarur bo‘ladi.
Kiritildi: 18:43, 14.08.2024. O'qildi: 762 marta. Fikrlar
O‘zbekiston kubogi chorak finalida ertaga "Bunyodkor" "Paxtakor"ga qarshi o‘yin o‘tkazadi.
Kiritildi: 11:12, 14.08.2024. O'qildi: 1459 marta. Fikrlar
15 avgust kuni O‘zbekiston kubogining chorak finalidan o‘rin olgan so‘nggi uchrashuv "Bunyodkor" va "Paxtakor" klublari o‘rtasida bo‘lib o‘tadi.
Kiritildi: 13:50, 08.08.2024. O'qildi: 1415 marta. Fikrlar
O‘zbekiston Kubogi chorak finalidan o‘rin olgan «Qizilqum» – «Andijon» (0:3) uchrashuvidan keyin mehmonlar bosh murabbiyi Aleksandr Xomyakov o‘z fikrlari bilan o‘rtoqlashdi.