Biroz avval O‘zbekiston kubogi guruh bosqichiga o‘tish uchun saralash bahslariga qur’a tashlandi.
Kiritildi: 18:03, 19.03.2025. O'qildi: 2183 marta. Fikrlar
Biroz avval O‘zbekiston kubogi guruh bosqichiga qur’a tashlash marosimi bo‘lib o‘tdi.
Kiritildi: 20:14, 26.02.2025. O'qildi: 1804 marta. Fikrlar
O‘tgan yillarda bo‘lgani kabi guruh bosqichida 32 ta jamoa ishtirok etadi va ular 8 ta guruhga ajratib olinadi.
Kiritildi: 16:04, 24.02.2025. O'qildi: 845 marta. Fikrlar
Futbol bo‘yicha O‘zbekiston kubogi bahslarida bugun hal qiluvchi bellashuv bo‘lib o‘tadi.
Kiritildi: 08:24, 05.10.2024. O'qildi: 2347 marta. Fikrlar
O‘zbekiston kubogi yarim finali doirasida bugun ikki uchrashuv bo‘lib o‘tadi.
Kiritildi: 15:36, 30.08.2024. O'qildi: 1421 marta. Fikrlar
O‘zbekiston kubogida barcha yarim finalchilar aniqlanganidan so‘ng qur’a tashlash marosimi bo‘lib o‘tdi.
Kiritildi: 23:07, 15.08.2024. O'qildi: 4538 marta. Fikrlar
15 avgust kuni O‘zbekiston kubogining chorak finalidan o‘rin olgan so‘nggi uchrashuv "Bunyodkor" va "Paxtakor" klublari o‘rtasida bo‘lib o‘tadi.
Kiritildi: 13:50, 08.08.2024. O'qildi: 1415 marta. Fikrlar
O‘zbekiston kubogi nimchorak finalidan o‘rin olgan «So‘g‘diyona» – «Neftchi» urashuvi (0:0 - tanaffus) tanaffusida turnir chorak finaliga qur’a tashlandi.
Kiritildi: 21:37, 06.07.2024. O'qildi: 7639 marta. Fikrlar
Bugun, 6 iyul kuni O‘zbekiston kubogining chorak finaliga qur’a tashlanadi.
Kiritildi: 11:15, 06.07.2024. O'qildi: 2004 marta. Fikrlar
Ertaga, 6 iyul kuni "Aral" – "Paxtakor" hamda "So‘g‘diyona" – "Neftchi" uchrashuvi bilan O‘zbekiston kubogining 1/8 finaliga yakun yasaladi va chorak finalning barcha ishtirokchilari aniqlanadi.
Kiritildi: 18:07, 05.07.2024. O'qildi: 1649 marta. Fikrlar
O‘zPFL matbuot xizmati O‘zbekiston kubogi nimchorak final bosqichi o‘yinlarining boshlanish vaqtini e’lon qildi.
Kiritildi: 23:54, 25.06.2024. O'qildi: 2840 marta. Fikrlar
Kecha O‘zbekiston Superkubogi o‘yini oldidan O‘zbekiston kubogi 1/8 final uchrashuvlariga qur’a tashlash marosimi bo‘lib o‘tdi.
Kiritildi: 08:19, 30.05.2024. O'qildi: 2606 marta. Fikrlar
"Paxtakor" va "Nasaf" ishtirokidagi O‘zbekiston Superkubogi uchun bellashuv bugun 19:00 da start oladi.
Kiritildi: 12:31, 29.05.2024. O'qildi: 1836 marta. Fikrlar
29 may kuni "Bunyodkor" stadionida O‘zbekiston Superkubogi uchun o‘yin bo‘lib o‘tishidan xabaringiz bor.
Kiritildi: 17:35, 18.05.2024. O'qildi: 1024 marta. Fikrlar
Futbol bo‘yicha O‘zbekiston Kubogining saralash bosqichiga qur’a tashlandi.
Kiritildi: 13:05, 28.03.2024. O'qildi: 1063 marta. Fikrlar
O‘zbekiston Kubogi-2024 o‘yinlariga qur’a tashlandi.
Kiritildi: 21:49, 21.03.2024. O'qildi: 4705 marta. Fikrlar
soni: 22 ta.
Bugun O‘zbekiston kubogining guruh bosqichiga qur’a tashlanadi.
Unda 32 jamoa 8 guruhga ajratilishi ma’lum. Guruhlarda har bir jamoa 3 tadan o‘yinda maydonga tushadi.
Bellashuv qaysi maydonda o‘tishi masalasi quyidagi format orqali aniqlab olinadi. Ya’ni, birinchi va ikkinchi tartib raqamda chiqqan jamoalar 2 tadan bellashuvni o‘z maydonida o‘tkazish imkoniyatiga ega bo‘ladi. Uch va to‘rtinchi raqiblar esa aksincha, 2 tadan safar o‘yinida ishtirok etadi.
Superliga va Pro liga maydonlari bo‘yicha muammo yo‘q. Birinchi liga klublarining uy uchrashuvlari masalasi qur’adan keyin hal etiladi. Ya’ni, talab darajasida bo‘lmagan maydon boshqasi bilan almashtiriladi.