5 oktyabr kuni Farg‘onada bo‘lib o‘tadigan O‘zbekiston kubogining final uchrashuvi uchun chiptalar muxlislarga qulaylik yaratish maqsadida 1 oktyabr kuni sotuvga chiqariladi.
Kiritildi: 03:35, 29.09.2024. O'qildi: 2908 marta. Fikrlar
O‘zbekiston Kubogi finali bahsiga bir hafta vaqt qoldi.
Kiritildi: 22:18, 28.09.2024. O'qildi: 1552 marta. Fikrlar
Avvalroq Liga finalni yuqori saviyada tashkil etish masalasida Farg‘ona viloyati mutasaddilari bilan uchrashuv o‘tkazgandi.
Kiritildi: 14:59, 24.09.2024. O'qildi: 1477 marta. Fikrlar
5 oktyabr — shanba kuni Farg‘onada bo‘lib o‘tadigan O‘zbekiston kubogining final uchrashuvi 17:00 da start oladi.
Kiritildi: 22:44, 20.09.2024. O'qildi: 3271 marta. Fikrlar
Final neytral maydonda tashkil etilayotganini inobatga olgan holda, unda jamoalar harakat qiladigan liboslar rangi Liga tomonidan belgilab olindi.
Kiritildi: 23:53, 19.09.2024. O'qildi: 1986 marta. Fikrlar
O‘zbekiston Superkubogi-2024 o‘yini oldidan o‘tkazilgan rasmiylar ishtirokidagi matbuot anjumanida ishtirok etgan "Nasaf" klubi bosh murabbiyi Ro‘ziqul Berdiyev uchrashuvga tayyorgarlik jarayoni va boshqa savollarga javob berdi.
Kiritildi: 09:46, 29.05.2024. O'qildi: 1378 marta. Fikrlar
O‘zbekiston Superkubogi o‘yinidan avval "Paxtakor" bosh murabbiy Maksim Shaskix, futbolchilar Doston Hamdamov va Diyor Xolmatov matbuot anjumanida ishtirok etdi.
Kiritildi: 22:27, 28.05.2024. O'qildi: 2848 marta. Fikrlar
29 may kuni "Paxtakor" "Bunyodkor" stadionida "Nasaf" bilan O‘zbekiston Superkubogi o‘yinida maydonga tushadi.
Kiritildi: 12:11, 28.05.2024. O'qildi: 1436 marta. Fikrlar
29 may kuni «Bunyodkor» stadionida O‘zbekiston Superkubogi uchun bahs bo‘lib o‘tadi.
Kiritildi: 23:03, 26.05.2024. O'qildi: 1577 marta. Fikrlar
Superkubok uchrashuvining qayerda o‘tkazilishi masalasi fevral oyida bo‘lib o‘tgan Liga Ijroiya qo‘mitasi yig‘ilishida ham muhokama qilingandi.
Kiritildi: 13:35, 16.04.2024. O'qildi: 925 marta. Fikrlar
Liga 2020 yildan boshlab kubok finaliga mezbonlik qiladigan stadionlar nomiga shaffof qur’a orqali aniqlik kiritib keladi.
Kiritildi: 15:06, 18.03.2024. O'qildi: 2689 marta. Fikrlar
O‘zbekiston Kubogi finali yakuniga yetgach, OKMK jamoasi bosh murabbiyi Mirjalol Qosimov o‘yin haqidagi fikrlari bilan o‘rtoqlashdi.
Kiritildi: 20:59, 12.11.2023. O'qildi: 5858 marta. Fikrlar
O‘zbekiston kubogi finalida «Nasaf» klubi OKMK ustidan kichik hisobda g‘alaba qozondi.