Futbol bo‘yicha O‘zbekiston terma jamoasi JCH—2026 3-saralashi 2-turida Qirg‘izistonga qarshi bahs olib bordi.
Kiritildi: 21:02, 10.09.2024. O'qildi: 2961 marta. Fikrlar
O‘zbekiston terma jamoasining Qirg‘izistonga qarshi tarkibi e’lon qilindi.
Kiritildi: 17:44, 10.09.2024. O'qildi: 3788 marta. Fikrlar
soni: 45 ta.
Bugun futbol bo‘yicha O‘zbekiston milliy terma jamoasi JCH-2026 3-saralash bosqichida ikkinchi tur uchrashuvini o‘tkazadi.
Kiritildi: 07:54, 10.09.2024. O'qildi: 9265 marta. Fikrlar
O‘zbekiston milliy terma jamoasi ertaga, 10 sentyabr kuni bo‘lib o‘tadigan Qirg‘iz Respublikasiga qarshi o‘yindan oldin "Dolun Umurzakov" stadionida rasmiy mashg‘ulotlarda ishtirok etdi.
Kiritildi: 17:56, 09.09.2024. O'qildi: 3130 marta. Fikrlar
Futbol bo‘yicha O‘zbekiston milliy terma jamoasi Qirg‘izistonga qarshi Jahon chempionati saralash o‘yinini o‘tkazish uchun Bishkekka yetib bordi.
Kiritildi: 18:08, 08.09.2024. O'qildi: 8488 marta. Fikrlar
"We Global Football" portali saralash o‘yinlarining dastlabki turidan so‘ng O‘zbekiston milliy terma jamoasining JCH-2026ga chiqish imkoniyatini 70.3 foiz, deb hisoblamoqda.
Kiritildi: 17:50, 07.09.2024. O'qildi: 8447 marta. Fikrlar
soni: 75 ta.
O‘zbekiston milliy terma jamoasi Jahon chempionati-2026 uchinchi saralash bosqichidagi ishtirokini g‘alaba bilan boshladi.
Kiritildi: 11:22, 06.09.2024. O'qildi: 13366 marta. Fikrlar
O‘zbekiston milliy terma jamoasi birozdan so‘ng KXDRga qarshi JCH-2026 uchinchi saralashi doirasidagi ilk o‘yinni o‘tkazadi.
Kiritildi: 17:38, 05.09.2024. O'qildi: 3426 marta. Fikrlar
O‘zbekiston terma jamoasining KXDRga qarshi o‘yin oldidan kiyim almashtirish xonasidagi holat bilan tanishing.
Kiritildi: 16:33, 05.09.2024. O'qildi: 2009 marta. Fikrlar
Bugun futbol bo‘yicha O‘zbekiston milliy terma jamoasi JCH-2026 saralash turnirining 3-bosqichdagi ishtirokini boshlaydi.
Kiritildi: 08:01, 05.09.2024. O'qildi: 3983 marta. Fikrlar
O‘zbekiston va Shimoliy Koreya terma jamoalari o‘rtasidagi uchrashuvni “Bunyodkor” stadionida tomosha qilish istagida bo‘lgan hamyurtlarimizdan jamoat tartibiga qat’iy rioya etish, muxlislik madaniyatiga amal qilishni so‘radi.
Kiritildi: 20:19, 04.09.2024. O'qildi: 5658 marta. Fikrlar
Futbol bo‘yicha O‘zbekiston milliy jamoasi 2 sentyabrdan yig‘inga kirishdi.
Kiritildi: 19:11, 02.09.2024. O'qildi: 2279 marta. Fikrlar
JCH-2026 3-saralash bosqichining dastlabki turlar vaqti va stadionlar ma’lum.
Kiritildi: 16:09, 11.07.2024. O'qildi: 3276 marta. Fikrlar
Xabaringiz bor, O‘zbekiston milliy terma jamoasi JCH saralash 2-bosqichini muvaffaqiyatli o‘tkazdi.
Kiritildi: 21:30, 19.06.2024. O'qildi: 698 marta. Fikrlar
O‘zbekiston milliy terma jamoasi hujumchisi Jaloliddin Masharipov Eronga qarshi o‘yin (0:0) haqida fikr bildirdi.
Kiritildi: 10:02, 12.06.2024. O'qildi: 1520 marta. Fikrlar
Bugun futbol bo‘yicha O‘zbekiston milliy terma jamoasi JCH-2026 saralash turnirida 2-bosqichdagi ishtirokini yakunlaydi.
Kiritildi: 10:04, 11.06.2024. O'qildi: 2497 marta. Fikrlar
O‘zbekiston milliy terma jamoasi ertaga Jahon chempionatining ikkinchi saralash bosqichi doirasida Eronga qarshi o‘yin o‘tkazadi.