Kiritildi: 11:57, 02.04.2024. O'qildi: 1174 marta. Fikrlar
Kiritildi: 11:53, 02.04.2024. O'qildi: 3327 marta. Fikrlar
“SSKA” futbolchisi Abbosbek Fayzullayevning birinchi murabbiyi Dmitriy An shogirdining U-23 Osiyo Kubogida ishtirok etishini xohlayotganini aytib o‘tdi.
Kiritildi: 19:13, 31.03.2024. O'qildi: 949 marta. Fikrlar
Timur Kapadze boshchiligidagi O‘zbekiston U-23 terma jamoamiz Qatardagi yig‘inni davom ettirmoqda.
Kiritildi: 11:12, 26.03.2024. O'qildi: 1053 marta. Fikrlar
Qatarda navbatdagi o‘quv-yig‘in mashg‘ulotlarini olib borayotgan Timur Kapadze murabbiyligidagi O‘zbekiston U23 terma jamoasi mezbonlarga qarshi o‘rtoqlik uchrashuvini o‘tkazdi.
Kiritildi: 01:29, 24.03.2024. O'qildi: 3452 marta. Fikrlar
23 va 26 mart kunlari futbol bo‘yicha O‘zbekiston olimpiya terma jamoasi Doxada qatarlik tengqurlariga qarshi ikkita o‘rtoqlik uchrashuvida maydonga tushadi.
Kiritildi: 11:10, 19.03.2024. O'qildi: 941 marta. Fikrlar
23 noyabr kuni 23 yoshgacha bo‘lgan futbolchilar o‘rtasidagi 2024 yilgi Osiyo kubogiga qur’a tashlanadi.
Kiritildi: 17:26, 20.11.2023. O'qildi: 5065 marta. Fikrlar
Timur Kapadze boshchiligidagi O‘zbekiston olimpiya terma jamoasi Misr U-23 terma jamoasi bilan o‘rtoqlik uchrashuvini o‘tkazdi.
Kiritildi: 21:05, 16.10.2023. O'qildi: 2395 marta. Fikrlar
soni: 97 ta.
O‘zbekiston U-23 terma jamoasi bosh murabbiyi Temur Kapadze Misrga qarshi o‘rtoqlik o‘yini uchun asosiy tarkibni e’lon qildi.
Kiritildi: 17:59, 16.10.2023. O'qildi: 1639 marta. Fikrlar
Futbol bo‘yicha 23 yoshgacha bo‘lgan Olimpiya terma jamoamiz bugun o‘zining navbatdagi o‘rtoqlik uchrashuvida ishtirok etadi.
Kiritildi: 09:02, 16.10.2023. O'qildi: 1802 marta. Fikrlar
Timur Kapadze boshchiligidagi O‘zbekiston olimpiya terma jamoasi bugun Toshkentda Ispaniya U-23 terma jamoasiga qarshi nazorat uchrashuvida maydonga tushdi.
Kiritildi: 21:01, 13.10.2023. O'qildi: 2100 marta. Fikrlar
Bugun, 13 oktyabr kuni Toshkentdagi "Bunyodkor" stadionida O‘zbekiston olimpiya terma jamoasi Ispaniya U-21 ga qarshi maydonga chiqadi.
Kiritildi: 09:55, 13.10.2023. O'qildi: 2990 marta. Fikrlar
Olimpiya milliy terma jamoamiz oktyabr oyidagi FIFA kunlarida Ispaniya (U-21) va Misrga (U-21) qarshi maydonga tushishidan xabaringiz bor.