Ertaga O‘zbekiston Olimpiya terma jamoasi koreyalik tengdoshlariga qarshi o‘rtoqlik uchrashuvlarida ishtirok etish uchun Koreya Respublikasiga jo‘nab ketadi.
Kiritildi: 14:28, 19.09.2022. O'qildi: 4835 marta. Fikrlar
Ertaga O‘zbekiston Olimpiya terma jamoasi navbatdagi yig‘inga kirishadi.
Kiritildi: 21:06, 16.09.2022. O'qildi: 3529 marta. Fikrlar
O‘zbekiston Olimpiya terma jamoasi 19-27 sentyabr kunlari navbatdagi o‘quv-mashg‘ulot yig‘inlariga kirishadi.
Kiritildi: 12:18, 24.08.2022. O'qildi: 2279 marta. Fikrlar
Xabaringiz bor, ayni kunlarda O‘zbekiston U-23 terma jamoasi Toshkentda yig‘in o‘tkazmoqda.
Kiritildi: 18:18, 21.05.2022. O'qildi: 2417 marta. Fikrlar
O‘zbekiston U-23 terma jamoasi 20-28 may kunlari navbatdagi yig‘inini o‘tkazadi. Mashg‘ulotlar Toshkent shahridagi JAR stadionida bo‘lib o‘tadi.
Kiritildi: 18:52, 19.05.2022. O'qildi: 2572 marta. Fikrlar
“Dubai Cup” xalqaro turnirida ishtirok etayotgan O‘zbekiston U-23 terma jamoasi navbatdagi uchrashuvini Vyetnamga qarshi o‘tkazadi.
Kiritildi: 13:37, 27.03.2022. O'qildi: 1391 marta. Fikrlar
Birlashgan Arab Amirliklarining Dubay shahrida bo‘lib o‘tayotgan "Dubai Cup-2022" musobaqasining 1-turidan o‘rin olgan Saudiya Arabistoni - O‘zbekiston uchrashuvi uchun olimpiya terma jamoamizning asosiy tarkibi e’lon qilindi.
Kiritildi: 16:59, 23.03.2022. O'qildi: 4203 marta. Fikrlar
18 mart kuni O‘zbekiston U-23 terma jamoasi navbatdagi yig‘inga kirishadi.
Kiritildi: 10:21, 18.03.2022. O'qildi: 1482 marta. Fikrlar
Shu yilning mart oyida Birlashgan Arab Amirliklari poytaxti Dubay shahrida 8 ta olimpiya terma jamoalari ishtirokidagi turnir bo‘lib o‘tadi.
Kiritildi: 22:34, 09.02.2022. O'qildi: 2277 marta. Fikrlar
Saytimiz orqali xabar berganimizdek, Turkiyada o‘quv-yig‘in mashg‘ulotlarini olib borayotgan Timur Kapadze boshchiligidagi O‘zbekiston Olimpiya terma jamoasi Ukrainaning "Zarya" klubiga 0:1 hisobida imkoniyatni boy bergandi.
Kiritildi: 23:12, 24.01.2022. O'qildi: 2558 marta. Fikrlar
Turkiyada yig‘in o‘tkazayotgan Timur Kapadze boshchiligidagi O‘zbekiston Olimpiya terma jamoasi Ukrainaning «Zarya» klubiga qarshi o‘rtoqlik uchrashuvida maydonga tushdi.
Kiritildi: 22:30, 24.01.2022. O'qildi: 4155 marta. Fikrlar
Bu haqda O‘zbekiston Futbol Assosiasiyasi rasmiy telegram kanali xabar berdi.
Kiritildi: 15:08, 26.12.2021. O'qildi: 1728 marta. Fikrlar
O‘zbekiston futbol assosiasiyasi olimpiya terma jamoamizning navbatdagi yig‘ini qachongacha davom etishi haqida ma’lumot berdi.