Kiritildi: 11:46, 09.09.2023. O'qildi: 2417 marta. Fikrlar
Kiritildi: 16:40, 29.08.2023. O'qildi: 1986 marta. Fikrlar
Timur Kapadze boshchiligidagi O‘zbekiston Olimpiya terma jamoasi bugun, 11 iyun kuni Farg‘onada Qirg‘izistonga qarshi o‘rtoqlik uchrashuvida ishtirok etadi.
Kiritildi: 09:30, 11.06.2023. O'qildi: 1712 marta. Fikrlar
FIFA kunlari doirasida Marokashda yig‘in o‘tkazayotgan futbol bo‘yicha O‘zbekiston olimpiya terma jamoasi ikkinchi uchrashuvni o‘tkazdi.
Kiritildi: 05:11, 25.03.2023. O'qildi: 2429 marta. Fikrlar
Futbol bo‘yicha O‘zbekiston U-23 terma jamoasi BAA yig‘ini doirasida bugun navbatdagi o‘rtoqlik uchrashuvini o‘tkazadi.
Kiritildi: 13:39, 18.01.2023. O'qildi: 1507 marta. Fikrlar
Birlashgan Arab Amirliklarida yig‘in o‘tkazayotgan O‘zbekiston Olimpiya terma jamoasining navbatdagi raqibi ma’lum.
Kiritildi: 16:44, 15.01.2023. O'qildi: 1477 marta. Fikrlar
Xabaringiz bor, O‘zbekiston U-23 terma jamoasi Birlashgan Arab Amirliklarida o‘zining navbatdagi o‘quv-yig‘in mashg‘ulotlarini olib bormoqda.
Kiritildi: 17:13, 09.01.2023. O'qildi: 1597 marta. Fikrlar
Futbol bo‘yicha O‘zbekiston Olimpiya terma jamoasining BAAdagi yig‘ini boshlandi.
Kiritildi: 17:02, 06.01.2023. O'qildi: 811 marta. Fikrlar
Ma’lum qilganimizdek, ertaga Timur Kapadze boshchiligidagi futbol bo‘yicha O‘zbekiston Olimpiya terma jamoasi yilning dastlabki yig‘inida ishtirok etish uchun BAAga yo‘l oladi.
Kiritildi: 13:45, 04.01.2023. O'qildi: 783 marta. Fikrlar
O‘zbekiston Olimpiya terma jamoasi 2023 yildagi dastlabki o‘quv-mashg‘ulot yig‘inlariga kirishadi.
Kiritildi: 15:32, 03.01.2023. O'qildi: 882 marta. Fikrlar
Janubiy Koreya va O‘zbekiston olimpiya terma jamoalari o‘rtasidagi o‘rtoqlik uchrashuvi videosharhini tomosha qiling.
Kiritildi: 00:04, 27.09.2022. O'qildi: 1990 marta. Fikrlar
O‘zbekiston hamda Koreya olimpiya terma jamoalari o‘rtasidagi o‘rtoqlik uchrashuvi yakunlandi. Bahsda 1:1 hisobi qayd etildi.
Kiritildi: 17:59, 26.09.2022. O'qildi: 2476 marta. Fikrlar
Janubiy Koreyada o‘zining navbatdagi o‘quv-yig‘in mashg‘ulotlarini o‘tkazayotgan Timur Kapadze boshchiligidagi O‘zbekiston olimpiya terma jamoasi bugun Janubiy koreyalik tengdoshlariga qarshi ikkinchi o‘yinda ishtirok etishadi.
Kiritildi: 12:59, 26.09.2022. O'qildi: 1311 marta. Fikrlar
Navbatdagi o‘quv-yig‘in mashg‘ulotlarini O‘zbekiston olimpiya terma jamoasi Janubiy Koreyada o‘tkazayotganidan xabaringiz bor. Vakillarimiz bir necha daqiqa oldin mezbonlarga qarshi o‘rtoqlik uchrashuvida 1:1 hisobida durang o‘ynadi.
Kiritildi: 15:08, 23.09.2022. O'qildi: 4078 marta. Fikrlar
O‘yin “Hwaseong” stadionida Toshkent vaqti bilan soat 12:00 da start oladi.
Kiritildi: 11:58, 22.09.2022. O'qildi: 4096 marta. Fikrlar
Timur Kapadze qo‘l ostidagi O‘zbekiston U-23 terma jamoasi Janubiy Koreyadagi yig‘inni boshladi. Dastlabki mashg‘ulotlar "Hvason" sport majmuasida o‘tkazildi. Bu haqda O‘FA matbuot xizmati xabar berdi.