Sergey Chigodayev boshqaruvidagi O‘zbekiston U-16 terma jamoasi «Lokomotiv» futbol akademiyasi jamoasiga qarshi nazorat uchrashuvida maydonga tushdi.
Kiritildi: 10:30, 18.02.2025. O'qildi: 664 marta. Fikrlar
O‘zbekiston U-16 terma jamoasining Xitoy Taypeyiga qarshi o‘yin uchun boshlang‘ich tarkibi ma’lum.
Kiritildi: 14:37, 25.10.2024. O'qildi: 986 marta. Fikrlar
O‘zbekiston U-16 terma jamoasi Xitoy Taypeyi mezbonligida o‘tayotgan U-17 Osiyo kubogi saralashida bugun ikkinchi turni mezbonlarga qarshi o‘tkazadi.
Kiritildi: 09:32, 25.10.2024. O'qildi: 2275 marta. Fikrlar
Ertaga O‘zbekiston U-16 terma jamoasi 2025-yilgi U-17 Osiyo kubogi saralash bosqichi doirasida Xitoy Taypeyiga qarshi maydonga tushadi.
Kiritildi: 16:07, 24.10.2024. O'qildi: 593 marta. Fikrlar
U-17 Osiyo kubogiga saralash bosqichining ilk turida O‘zbekiston U-16 terma jamoasi Falastinga qarshi maydonga chiqdi.
Kiritildi: 13:46, 23.10.2024. O'qildi: 1812 marta. Fikrlar
Birozdan so‘ng O‘zbekiston U-16 terma jamoasi U-17 Osiyo kubogi saralash bosqichi doirasida ilk uchrashuvini Falastinga qarshi o‘tkazadi.
Kiritildi: 10:11, 23.10.2024. O'qildi: 598 marta. Fikrlar
Osiyo kubogi saralash bosqichi oldidan O‘FA birinchi vise-prezidenti Ravshan Irmatov O‘zbekiston U-16 terma jamoasi bilan uchrashdi.
Kiritildi: 21:56, 11.10.2024. O'qildi: 733 marta. Fikrlar
Islom Ismoilov boshqaruvidagi O‘zbekiston U-16 terma jamoasi Toshkent shahrida navbatdagi o‘quv-mashg‘ulot yig‘inlariga kirishdi.
Kiritildi: 22:15, 08.10.2024. O'qildi: 1032 marta. Fikrlar
Sergey Chigodayev boshqaruvidagi O‘zbekiston U-15 terma jamoasi Turkiyzabon davlatlar futbol assosiasiyalari turniri final uchrashuvini mezbon Turkiya jamoasiga qarshi o‘tkazdi penaltilar seriyasida mag‘lub bo‘ldi.
Kiritildi: 10:55, 07.10.2024. O'qildi: 2011 marta. Fikrlar
Xitoyning Shenyang shahrida xalqaro o‘rtoqlik turnirida ishtirok etayotgan O‘zbekiston U-16 terma jamoasi 3-tur uchrashuvini mezbon jamoaga qarshi o‘tkazadi.
Kiritildi: 20:11, 19.08.2024. O'qildi: 578 marta. Fikrlar
O‘zbekiston U-17 terma jamoasi Yaponiyada Xirosima FA U-18 jamoasiga qarshi o‘yin o‘tkazdi.
Kiritildi: 18:12, 08.08.2024. O'qildi: 775 marta. Fikrlar
O‘zbekiston U-16 terma jamoasi Toshkent viloyatida joylashgan “Do‘stlik” milliy terma jamoalar markazida o‘quv-mashg‘ulot yig‘inlariga kirishdi.
Kiritildi: 11:31, 08.08.2024. O'qildi: 689 marta. Fikrlar
O‘zbekiston U-16 terma jamoasi avgust oyida Xitoyda xalqaro o‘rtoqlik turnirida ishtirok etadi.
Kiritildi: 16:33, 29.07.2024. O'qildi: 865 marta. Fikrlar
O‘zbekiston U-16 terma jamoasi Do‘stlikdagi terma jamoalar bazasida o‘tgan nazorat uchrashuvida Suriyani mag‘lub etdi.
Kiritildi: 21:45, 20.07.2024. O'qildi: 2054 marta. Fikrlar
O‘zbekiston U16 terma jamoasi bugun Toshkent viloyatida joylashgan «Qiziltog‘» sport-sog‘lomlashtirish bazasida navbatdagi o‘quv-mashg‘ulot yig‘inlariga kirishdi.