OKMK klubining ispaniyalik legioneri Ruben Sanches "Marca"ga intervyu berdi va O‘zbekistondan xavf kutishni va o‘z milliy jamoasini ehtiyotkorlikka chaqirdi.
Kiritildi: 08:35, 24.07.2024. O'qildi: 4827 marta. Fikrlar
OFK prezidenti Shayx Salmon bin Ibrohim Al-Xalifa Parij Olimpiadasida ishtirok etuvchi terma jamoalar va musobaqa rasmiylariga tabrik yo‘lladi.
Kiritildi: 23:56, 19.07.2024. O'qildi: 1489 marta. Fikrlar
O‘zbekiston Olimpiya terma jamoasi ayni kunlarda Fransiyaning Nisa shahrida so‘nggi o‘quv-mashg‘ulot yig‘inlarini o‘tkazmoqda.
Kiritildi: 02:01, 16.07.2024. O'qildi: 13883 marta. Fikrlar
O‘zbekiston U23 safida Parij olimpiadasiga tayyorgarlik ko‘rayotgan Eldor Shomurodov Olimpiadaga mashg‘ulotlar va oldinga qo‘yilgan vazifalar borasida fikr bildirib o‘tdi.
Kiritildi: 23:28, 07.07.2024. O'qildi: 4456 marta. Fikrlar
Oxirgi kunlarda Olimpiada-2024 futbol turniriga bog‘liq yaxshi xabarlar oqimi yuzaga keldi.
Kiritildi: 23:35, 30.06.2024. O'qildi: 1847 marta. Fikrlar
O‘zbekiston olimpiya terma jamoasi bugun Toshkentda Maliga qarshi ikkinchi o‘rtoqlik uchrashuvini o‘tkazib, imkoniyatni boy berdi.
Kiritildi: 22:59, 10.06.2024. O'qildi: 2730 marta. Fikrlar
O‘zbekiston terma jamoasining 2 nafar futbolchisi Olimpiya terma jamaosi safiga borib qo‘shiladi.
Kiritildi: 22:39, 06.06.2024. O'qildi: 3609 marta. Fikrlar
Ayni kunlarda ko‘pchilik tomonidan berilayotgan savol:
Kiritildi: 23:56, 05.06.2024. O'qildi: 1157 marta. Fikrlar
O‘zbekiston olimpiya terma jamoasining Parij-2024 yozgi Olimpiya o‘yinlari oldidan o‘tkazadigan yana bir o‘rtoqlik uchrashuvidagi raqibi aniq bo‘ldi.
Kiritildi: 11:31, 17.05.2024. O'qildi: 3283 marta. Fikrlar
O‘zbekiston Olimpiya terma jamoasi U-23 Osiyo Kubogida 2-o‘rinni egalladi.
Kiritildi: 22:55, 08.05.2024. O'qildi: 4434 marta. Fikrlar
Qozog‘iston terma jamoasi sobiq futbolchisi Pavel Yevteev O‘zbekiston olimpiya terma jamoasining Parij olimpiadasi yo‘llanmasini qo‘lga kiritishiga o‘z munosabatini bildirdi.
Kiritildi: 10:36, 01.05.2024. O'qildi: 3102 marta. Fikrlar
O‘zbekiston olimpiya terma jamoasi 15 aprel kuni Qatarda boshlanadigan 23 yoshgacha bo‘lgan futbolchilar o‘rtasidagi Osiyo chempionatida ishtirok etishidan xabaringiz bor.
Kiritildi: 20:17, 02.04.2024. O'qildi: 16198 marta. Fikrlar
Timur Kapadze boshqaruvidagi O‘zbekiston U-23 terma jamoasi 2 apreldan Toshkentda mashg‘ulotlarga kirishadi.
Kiritildi: 19:50, 01.04.2024. O'qildi: 2426 marta. Fikrlar
O‘zbekiston Olimpiya terma jamoasi o‘rtoqlik o‘yini doirasida 26 mart, seshanba kuni Qatarga qarshi maydonga tushdi.
Kiritildi: 06:02, 27.03.2024. O'qildi: 3946 marta. Fikrlar
Temur Kapadze O‘zbekiston U-23 terma jamoasining mart oyidagi o‘quv-mashg‘ulot yig‘inlariga jalb etilgan futbolchilar ro‘yxatini e’lon qildi.
Kiritildi: 11:01, 16.03.2024. O'qildi: 3832 marta. Fikrlar
O‘zbekiston Olimpiya terma jamoasi mart oyidagi FIFA kunlarida Dohada o‘quv-mashg‘ulot yig‘inlarini o‘tkazadi.
Kiritildi: 14:49, 06.03.2024. O'qildi: 1264 marta. Fikrlar
Temur Kapadze boshqaruvidagi O‘zbekiston olimpiya terma jamoasi mart oyida ikkita o‘rtoqlik uchrashuvi o‘tkazishni rejalashtirgan.