O‘zbekiston U-21 yoshlar terma jamoasi bugun Norvegiyaga qarshi o‘rtoqlik uchrashuvini o‘tkazib, 1:1 hisobida durang qayd etdi.
Kiritildi: 23:04, 22.03.2025. O'qildi: 1249 marta. Fikrlar
Ravshan Haydarov boshqaruvidagi O‘zbekiston U-23 terma jamoasi mart oyidagi FIFA kunlarida Xitoydagi xalqaro o‘rtoqlik turnirida ishtirok etadi.
Kiritildi: 15:51, 11.03.2025. O'qildi: 808 marta. Fikrlar
O‘zbekiston U-20 terma jamoasi ertaga Osiyo kubogining chorak finalida Koreya Respublikasiga qarshi bahs olib boradi.
Kiritildi: 16:17, 22.02.2025. O'qildi: 1418 marta. Fikrlar
O‘zbekiston U-20 terma jamoasi ertaga Osiyo kubogining navbatdagi uchrashuvida Indoneziyaga qarshi bahs olib boradi.
Kiritildi: 14:47, 15.02.2025. O'qildi: 2618 marta. Fikrlar
O‘zbekiston U-20 terma jamoasi futbolchisi Ollobergan Karimov Yamanga qarshi o‘tgan uchrashuv hamda keyingi o‘yinlar haqida o‘z fikrlarini bildirib o‘tdi.
Kiritildi: 16:10, 14.02.2025. O'qildi: 845 marta. Fikrlar
O‘zbekiston U-20 terma jamoasi birozdan so‘ng Osiyo kubogi ilk turida Yamanga qarshi o‘yin o‘tkazadi.
Kiritildi: 12:54, 13.02.2025. O'qildi: 2764 marta. Fikrlar
Xitoyda 20 yoshgacha bo‘lgan futbolchilar o‘rtasidagi Osiyo kubogi o‘yinlariga start berildi.
Kiritildi: 11:13, 13.02.2025. O'qildi: 1728 marta. Fikrlar
Ertaga O‘zbekiston U-20 terma jamoasi Osiyo kubogi guruh bosqichining ilk uchrashuvida Yamanga qarshi maydonga tushadi.
Kiritildi: 10:14, 12.02.2025. O'qildi: 4263 marta. Fikrlar
Yoshlar o‘rtasidagi Osiyo kubogiga tayyorgarlik ko‘rayotgan O‘zbekiston U20 terma jamoasi bugun Xitoyning “Guanjchou GZ-Power” jamoasiga qarshi nazorta uchrashuvini o‘tkazdi.
Kiritildi: 16:38, 06.02.2025. O'qildi: 1397 marta. Fikrlar
Xitoyda navbatdagi o‘quv-mashg‘ulot yig‘inida ishtirok etayotgan O‘zbekiston U-20 terma jamoasi mahalliy "GZ Pover" jamoasiga qarshi o‘rtoqlik uchrashuvi o‘tkazdi.
Kiritildi: 16:12, 06.02.2025. O'qildi: 590 marta. Fikrlar
O‘zbekiston U-20 terma jamoasi Osiyo kubogi oldidan Xitoyning Chjuhay shahrida so‘nggi o‘quv-mashg‘ulot yig‘inlarini o‘tkazadi
Kiritildi: 13:52, 26.01.2025. O'qildi: 2202 marta. Fikrlar
Ayni kunlarda Farhod Nishonov boshqaruvidagi O‘zbekiston U-20 terma jamoasi Dohada Osiyo kubogiga tayyorgarlikni davom ettirmoqda.
Kiritildi: 07:56, 25.01.2025. O'qildi: 1252 marta. Fikrlar
U-20 Osiyo kubogiga tayyorgarlik ko‘rayotgan O‘zbekiston yoshlar terma jamoasi Dohada Suriya va Qatar U-20 terma jamoalariga qarshi nazorat o‘yinlarida maydonga tushishidan xabaringiz bor.
Kiritildi: 11:20, 10.01.2025. O'qildi: 896 marta. Fikrlar
U-20 Osiyo kubogiga tayyorgarlik ko‘rayotgan O‘zbekiston yoshlar terma jamoasi bugun Dohadagi dastlabki yig‘inlarini yakunlaydi.
Kiritildi: 14:36, 05.01.2025. O'qildi: 948 marta. Fikrlar
O‘zbekiston U-20 terma jamoasi Birlashgan Arab Amirliklarining Doha shahrida Saudiya Arabistoniga qarshi ikkinchi o‘rtoqlik uchrashuvida maydonga tushdi.
Kiritildi: 21:02, 03.01.2025. O'qildi: 1259 marta. Fikrlar
O‘zbekiston yoshlar terma jamoasi dekabr-yanvar oyida Dohada Saudiya Arabistoni U-20 terma jamoasiga qarshi o‘rtoqlik o‘yinlarida maydonga tushishidan xabaringiz bor.
Kiritildi: 16:17, 25.12.2024. O'qildi: 854 marta. Fikrlar
U-20 Osiyo kubogiga tayyorgarlik ko‘rayotgan O‘zbekiston yoshlar terma jamoasi dekabr-yanvar oyida Qatarda yig‘in o‘tkazadi.
Kiritildi: 11:55, 16.12.2024. O'qildi: 1373 marta. Fikrlar
Biroz avval O‘zbekiston U-20 terma jamoasi va Iroq U-20 o‘rtasidagi o‘rtoqlik uchrashuvi yakuniga yetdi.
Kiritildi: 17:13, 18.11.2024. O'qildi: 1060 marta. Fikrlar
Bugun Farhod Nishonov boshqaruvidagi U-20 terma jamoamiz Iroqqa qarshi nazorat o‘yinida ishtirok etdi.
Kiritildi: 20:49, 15.11.2024. O'qildi: 1831 marta. Fikrlar
Bugun Farhod Nishonov boshqaruvidagi U-20 terma jamoamiz Iroqqa qarshi nazorat o‘yinida ishtirok etadi.