Turkiyaning Antaliya shahrida yangi mavsumga tayyorgarlik ko‘rayotgan "Nftchi" kecha yig‘inlar doirasidagi ikkinchi nazorat uchrashuvini Serbiyaning «Mladost» klubi bilan o‘tkazdi.
Kiritildi: 09:22, 16.01.2025. O'qildi: 1314 marta. Fikrlar
Kiritildi: 20:59, 11.01.2025. O'qildi: 610 marta. Fikrlar
Yangi mavsumga tayyorgarlikni Turkiyaning Antaliya shahrida o‘tkazayotgan "Neftchi" jamoasi birinchi nazorat uchrashuvini Riminiyaning "Germanshtadt" klubiga qarshi o‘tkazdi.
Kiritildi: 20:03, 11.01.2025. O'qildi: 985 marta. Fikrlar
Yangi mavsum uchun tarkibni kuchaytirish maqsadida «Neftchi» PFK rahbariyati tajribali va mahoratli yarim himoyachilar — Jamshid Boltaboyev va Jamshid Iskanderov bilan shartnoma imzoladi.
Kiritildi: 15:33, 08.01.2025. O'qildi: 1499 marta. Fikrlar
Yangi mavsumda yuqori maqsadlarni ko‘zlagan Vitaliy Levchenko boshchilikidagi "Neftchi" klubi Turkiyaning Antaliya shahriga yetib borib, mashg‘ulotlarni boshlab yubordi.
Kiritildi: 12:22, 07.01.2025. O'qildi: 730 marta. Fikrlar
Yangi mavsumda yuqori maqsadlarni ko‘zlagan Vitaliy Levchenko boshchiligidagi «Neftchi» jamoasi, avval xabar berganimizdek, Turkiyaning Antaliya shahriga yetib borib, mashg‘ulotlarni boshlab yubordi.
Kiritildi: 09:22, 07.01.2025. O'qildi: 2082 marta. Fikrlar
«Neftchi» safiga kelib qo‘shilgan tajribali yarim himoyachi Ikrom Aliboyev klub matbuot xizmati uchun yangi mavsum oldidan o‘z fikrlarini bo‘lishdi.
Kiritildi: 09:18, 07.01.2025. O'qildi: 905 marta. Fikrlar
Yangi mavsumga tayyorgarlikni boshlab yuborgan "Neftchi" navbatdagi kelishuvni amalga oshirdi.
Kiritildi: 22:54, 04.01.2025. O'qildi: 1272 marta. Fikrlar
Farg‘onaning "Neftchi" klubi qanot hujumchisi Bilolxon Toshmirzayev bilan yangi shartnoma imzolaganini e’lon qildi.
Kiritildi: 16:54, 26.12.2024. O'qildi: 578 marta. Fikrlar
«Nasaf»dan «Neftchi» safiga o‘tgan serbiyalik futbolchi Zoran Marushich farg‘onaliklar matbuot xizmatiga qisqacha intervyu berib, o‘z fikrlari bilan o‘rtoqlashdi.
Kiritildi: 22:12, 16.12.2024. O'qildi: 546 marta. Fikrlar
Mavsum boshida "Neftchi" safiga kelib qo‘shilgan O‘zbekiston olimpiya terma jamoasi sardori Jasurbek Jaloliddinov farg‘onaliklar safini tark etdi.
Kiritildi: 16:20, 23.10.2024. O'qildi: 6013 marta. Fikrlar
Farg‘onaning «Neftchi» klubi tarkibiga mavsum boshida kelib qo‘shilgan Ruminyalik hujumchi Mihay Roman bilan xayrlashdi.
Kiritildi: 23:39, 06.08.2024. O'qildi: 5777 marta. Fikrlar
Superliga chempionatida yuzaga kelgan kichik tanaffus paytida «Neftchi» kecha navbatdagi o‘rtoqlik uchrashuvida Qirg‘iz Respublikasi vakili "Oloy"ni qabul qildi.
Kiritildi: 05:28, 11.06.2024. O'qildi: 647 marta. Fikrlar
Superliga chempionatida davom etayotgan tannafusdan unumli foydalanib, o‘rtoqlik nazorat uchrashuvlarini rejalashtirgan «Neftchi» bugun ikkinchi xalqaro bellashuvida ishtirok etdi.