O‘zbekiston milliy terma jamoasi a’zosi Odiljon Hamrobekov Qirg‘iz Respublikasi bilan uchrashuv oldidan matbuot anjumanida ishtirok etdi.
Kiritildi: 22:10, 19.03.2025. O'qildi: 1167 marta. Fikrlar
O‘zbekiston milliy jamoasi darvozaboni Abduvohid Ne’matov Match TV nashri bilan suhbatda jamoa 2026 yilgi Jahon chempionati final bosqichiga chiqish uchun barcha imkoniyatlarini ishga solishini haqida gapirdi.
Kiritildi: 19:13, 05.03.2025. O'qildi: 2088 marta. Fikrlar
«Metallurg»dagi o‘yinlari bilan bekobodlik muxlislar mehrini qozongan kosonsoylik Shahzod Ubaydullayev mavsum so‘ngiga sanoqli kunlar qolganida jamoa bilan kelishmovchilik tufayli klub lagerini tark etgandi.
Kiritildi: 23:45, 23.01.2025. O'qildi: 1258 marta. Fikrlar
Ma’lumki, "Andijon" yarim himoyachisi Doniyor Abdumannonov milliy terma jamoamizning Qatardagi o‘quv-mashg‘ulot yig‘iniga jalb etilgandi.
Kiritildi: 22:12, 20.01.2025. O'qildi: 1558 marta. Fikrlar
Xabaringiz bor, kecha "Andijon" chernogoriyalik 27 yoshli tajribali himoyachi Miomir Jurichkovich bilan shartnoma imzoladi.
Kiritildi: 02:20, 20.01.2025. O'qildi: 700 marta. Fikrlar
"Nefchti" safiga kelib qo‘shilgan milliy terma jamoamiz a’zosi Jamshid Iskanderov yangi mavsum oldidan o‘z fikrlarini bildirib o‘tdi.
Kiritildi: 23:21, 10.01.2025. O'qildi: 1360 marta. Fikrlar
Farg‘onaning "Neftchi" klubi safiga yaqindagina kelib qo‘shilgan Shohrux Gadoyev yangi mavsum oldidan o‘z fikrlarini bildirib o‘tdi.
Kiritildi: 10:11, 08.01.2025. O'qildi: 945 marta. Fikrlar
Farg‘onaning "Neftchi" klubi safiga kelib qo‘shilgan darvozabon Eldor Suyunov klub matbuot xizmati uchun kichik intervyu berdi.
Kiritildi: 14:02, 05.01.2025. O'qildi: 805 marta. Fikrlar
Ma’lumki, yaqinda “Andijon” klubi tajribali futbolchi Oleg Zoteevning transferini e’lon qildi.
Kiritildi: 10:36, 03.01.2025. O'qildi: 1426 marta. Fikrlar
O‘tgan haftada o‘zbek futbolida mavsum yakunlanib, barcha jamoalar qishki tanaffusga yo‘l olishganidan xabardorsiz.
Kiritildi: 23:02, 02.01.2025. O'qildi: 2558 marta. Fikrlar
Aytish shart emas, vodiy, xususan, Namanganda futbolga qiziqish yuqori darajada.
Kiritildi: 23:00, 28.12.2024. O'qildi: 1556 marta. Fikrlar
"Andijon" klubining qishki seleksiyadagi ilk transferiga aylangan Doniyor Abdumannopov yangi mavsumda yana o‘zining qadrdon jamoasi libosida to‘p suradi.
Kiritildi: 17:33, 26.12.2024. O'qildi: 907 marta. Fikrlar
Abbos Fayzullayev «Sport24» bilan suhbatda Abduqodir Husanov haqida gapirdi.
Kiritildi: 16:31, 26.12.2024. O'qildi: 4566 marta. Fikrlar
O‘zbekiston so‘nggi yillarda Yevropaga va Rossiyaga katta iste’dodlarning asosiy yetkazib beruvchisiga aylandi.