Ma’lumki, Timur Kapadze boshchiligida “Olimpik” futbolchilari va O‘zbekiston olimpiya terma jamoasiga nomzod futbolchilar Turkiyaning Antaliyada shahrida yig‘in o‘tkazdilar.
Kiritildi: 22:33, 28.12.2023. O'qildi: 1841 marta. Fikrlar
Kiritildi: 12:35, 27.12.2023. O'qildi: 2583 marta. Fikrlar
O‘zbekiston terma jamoasi sobiq yarim himoyachisi Odil Ahmedov futbolchilik faoliyatida «Nissa»dan taklif bo‘lganini aytib o‘tdi.
Kiritildi: 09:16, 26.12.2023. O'qildi: 4760 marta. Fikrlar
O‘tgan mavsumda ijarada asosida qo‘qonliklar safida o‘ynagan Asadbek Zokirjonov klubning to‘laqonli a’zosiga aylandi va “Qo‘qon-1912” jamoasi bilan uch yillik shartnoma imzoladi. Yangi kelishuvdan so‘ng futbolchi qisqa intervyu berdi.
Kiritildi: 09:05, 20.12.2023. O'qildi: 819 marta. Fikrlar
Oldin xabar berilganidek, "Andijon" jamoasining iqtidorli o‘yinchilaridan biri Farhod Sohibjonov O‘zbekiston olimpiya terma jamoasiga taklif qilindi va Turkiya bo‘ladigan o‘quv-mashg‘ulot yig‘inida ishtirok etadi.
Kiritildi: 15:59, 16.12.2023. O'qildi: 1543 marta. Fikrlar
Xabaringiz bor, ayni paytda milliy chempionatimizda mavsumlar oralig‘idagi tanaffus payti. Boshqa jamoalar qatori “Navbahor” futbolchilari ham hordiq chiqarishmoqda.
Kiritildi: 11:37, 16.12.2023. O'qildi: 8706 marta. Fikrlar
Tajribali ximoyachi Anvarjon G‘ofurov mavsum yakunlari bo‘yicha "Neftchi" klubi matbuot xizmatiga intervyu berdi.
Kiritildi: 12:29, 11.12.2023. O'qildi: 1257 marta. Fikrlar
O‘zbekiston Superligasi 24-turidan o‘rin olgan “Navbahor” – “Bunyodkor” jamoalari o‘rtasidagi uchrashuv arafasida “lochinlar”ning 30 yoshli tajribali yarim himoyachisi Jamshid Iskanderov bo‘lajak o‘yin haqidagi fikrlari bilan o‘rtoqlashdi.
Kiritildi: 07:58, 11.11.2023. O'qildi: 1372 marta. Fikrlar
“Andijon” Jizzaxda “So‘g‘diyona”ga qarshi bo‘lib o‘tgan uchrashuvda o‘z irodasini namoyish qilib, mag‘lubiyatni g‘alabaga aylantira oldi.