Kiritildi: 13:51, 07.10.2022. O'qildi: 1254 marta. Fikrlar
Kiritildi: 21:40, 31.08.2022. O'qildi: 1397 marta. Fikrlar
Dushanbe shahrida Markaziy Osiyo futbol assosiasiyasiga a’zo mamlakatlar ayollar milliy terma jamoalari o‘rtasida musobaqa yakuniga yetganidan xabaringiz bor.
Kiritildi: 11:56, 21.07.2022. O'qildi: 1765 marta. Fikrlar
Tojikistonning Dushanbe shahrida Markaziy Osiyo mamlakatlari ayollar milliy jamoalari o‘rtasida o‘rtasidagi musobaqa yakunlandi.
Kiritildi: 21:00, 20.07.2022. O'qildi: 3411 marta. Fikrlar
Tojikistonning Dushanbe shahrida Markaziy Osiyo mamlakatlari ayollar milliy jamoalari o‘rtasida musobaqa o‘tkazilmoqda.
Kiritildi: 00:28, 18.07.2022. O'qildi: 3388 marta. Fikrlar
Tojikistonning Dushanbe shahrida Makraziy Osiyo mamlakatlari ayollar milliy jamoalari o‘rtasida musobaqa o‘tkazilmoqda.
Kiritildi: 22:30, 14.07.2022. O'qildi: 2977 marta. Fikrlar
O‘zbekiston ayollar milliy terma jamoasi bosh murabbiyi Midori Xonda CAFA turniri oldidan jamoalar bosh murabbiylari ishtirokida o‘tkazilgan matbuot anjumanida qatnashdi.
Kiritildi: 17:32, 07.07.2022. O'qildi: 1732 marta. Fikrlar
Amerika Qo‘shma Shtatlarining Filadelfiya shahridagi «Subaru park» stadionida futbol bo‘yicha AQSH ayollar terma jamoasi va O‘zbekiston ayollar terma jamoasi o‘rtasidagi ikkinchi o‘rtoqlik uchrashuvi bo‘lib o‘tdi.
Kiritildi: 06:16, 13.04.2022. O'qildi: 3603 marta. Fikrlar
Birozdan so‘ng ayollar bo‘yicha AQSH va O‘zbekiston milliy terma jamoalari o‘rtasidagi o‘rtoqlik uchrashuvi start oladi.
Kiritildi: 03:08, 13.04.2022. O'qildi: 1722 marta. Fikrlar
O‘zPFL bosh direktori Diyor Imomxo‘jayev o‘z Telegram kanali orqali kecha bo‘lib o‘tgan AQSH va O‘zbekiston milliy terma jamoalari (9:1) o‘rtasidagi o‘yin haqida to‘xtalib o‘tdi.
Kiritildi: 14:44, 10.04.2022. O'qildi: 1948 marta. Fikrlar
O‘zining navbatdagi o‘quv-yig‘in mashg‘ulotlarini Amerikada o‘tkazayotgan ayollar bo‘yicha O‘zbekiston milliy terma jamoasi bugun mezbonlar AQSHga qarshi nazorat o‘yinida maydonga tushdi va yirik 9:1 hisobida ikoniyatni boy berdi.
Kiritildi: 04:54, 10.04.2022. O'qildi: 4151 marta. Fikrlar
O‘FA tomonidan so‘nggi paytlarda ayollar futbolini rivojlantirish, mavjud sharoit va kamchiliklarni o‘rganib borish hamda ularni bartaraf etish, tizimni isloh qilishga katta e’tibor qaratilmoqda.
Kiritildi: 09:14, 06.04.2022. O'qildi: 1344 marta. Fikrlar
Midori Honda O‘zbekiston ayollar milliy terma jamoasining AQSHga qarshi o‘rtoqlik uchrashuviga jalb etilgan futbolchilarning yakuniy ro‘yxatini e’lon qildi.
Kiritildi: 14:18, 05.04.2022. O'qildi: 1342 marta. Fikrlar
O‘zbekiston ayollar terma jamoasi 4 karra jahon chempioni va 4 karra Olimpiada g‘olibi AQSH ayollar terma jamoasi bilan o‘rtoqlik uchrashuvida ishtirok etadi.
Kiritildi: 09:28, 30.03.2022. O'qildi: 2184 marta. Fikrlar
O‘zbekiston ayollar terma jamoasi 4 karra Jahon chempioni va 4 karra Olimpiada g‘olibi AQSH ayollar terma jamoasi bilan o‘rtoqlik uchrashuvida ishtirok etadi. Bu haqda O‘FA rasmiy Telegram kanali xabar berdi.
Kiritildi: 22:18, 03.03.2022. O'qildi: 5127 marta. Fikrlar
Osiyo futbol konfederasiyasi o‘tgan yildan e’tiboran qit’ada ayollar futbolini rivojlantirish bo‘yicha bir qator loyihalarni amalga oshirmoqda.