O‘zbekiston ayollar terma jamoasi Turkiyaning Alaniya shahrida o‘tkazilgan xalqaro «Turkish Women's Cup» musobaqasida ishtirok etdi.
Kiritildi: 12:27, 23.02.2022. O'qildi: 1749 marta. Fikrlar
soni: 5 ta.
Turkiyada bo‘lib o‘tayotgan «Turkish Women's Cup» musobaqasida ishtirok etayotgan O‘zbekiston ayollar terma jamoasi bugun 2-tur bahsini o‘tkazdi.
Kiritildi: 23:02, 19.02.2022. O'qildi: 1768 marta. Fikrlar
O‘zbekiston ayollar milliy terma jamoasi bugun Turkiyaning Alaniya shahrida boshlanadigan «Turkish Womenʼs Cup 2022» xalqaro turnirida ishtirok etadi.
Kiritildi: 16:36, 14.02.2022. O'qildi: 1051 marta. Fikrlar
Xabaringiz bor, Turkiyada bo‘lib o‘tishi rejalashtirilgan "Turkish Women's Cup-2022" musobaqasida O‘zbekiston ayollar terma jamoasi ham ishtirok etadi.
Kiritildi: 12:09, 13.02.2022. O'qildi: 1497 marta. Fikrlar
Bugun futbol bo‘yicha O‘zbekiston ayollar terma jamoasi Midori Honda boshchiligida Turkiyaga uchib ketishdi.
Kiritildi: 14:38, 12.02.2022. O'qildi: 1137 marta. Fikrlar
O‘zbekiston ayollar milliy terma jamoasi Turkiyaning Alaniya shahrida bo‘lib o‘tadigan «Turkish Womenʼs Cup 2022» xalqaro turnirida ishtirok etadi.
Kiritildi: 00:02, 08.02.2022. O'qildi: 1072 marta. Fikrlar
O‘zbekiston futbol assosiasiyasi Midori Honda bilan shartnoma imzoladi.
Kiritildi: 09:23, 01.02.2022. O'qildi: 1595 marta. Fikrlar
OʻFA va Yaponiya futbol assotsiatsiyasi oʻrtasida videokonferensiya orqali muzokaralar boʻlib oʻtdi.
Kiritildi: 18:15, 01.12.2021. O'qildi: 2006 marta. Fikrlar
Xabaringiz bor, 17-25 sentyabr kunlari poytaxtimizning “Bunyodkor”, “Paxtakor” va “Jar” stadionlarida ayollar futboli bo‘yicha Osiyo kubogi saralash o‘yinlarining “E”, “F” va “G” guruhlari baxslari bo‘lib o‘tdi.
Kiritildi: 22:00, 29.09.2021. O'qildi: 2041 marta. Fikrlar
O‘zbekiston ayollar milliy jamoasi Osiyo kubogining final bosqichi yo‘llanmasini qo‘lga kirita olmadi.
Kiritildi: 18:04, 23.09.2021. O'qildi: 4305 marta. Fikrlar
Xabaringiz bor, joriy yilning 17-25 sentyabr kunlari yurtimizda ayollar o‘rtasidagi Osiyo kubogi-2022 saralash bahslari bo‘lib o‘tadi.
Kiritildi: 07:32, 17.09.2021. O'qildi: 1726 marta. Fikrlar
Xabaringiz bor, 17-25-sentyabr kunlari mamlakatimiz maydonlarida ayollar o‘rtasida Osiyo kubogining saralash bosqichi o‘tkaziladi.
Kiritildi: 14:30, 15.09.2021. O'qildi: 1926 marta. Fikrlar
Joriy yilning 17-25 sentyabr kunlari Ayollar o‘rtasidagi Osiyo kubogi-2022 saralash bahslari E, F va G guruhi uchrashuvlariga O‘zbekiston maydonlari mezbonlik qiladi.
Kiritildi: 13:41, 09.09.2021. O'qildi: 1502 marta. Fikrlar
Xabaringiz bor, O‘zbekiston 17-25 sentyabr kunlari ayollar o‘rtasidagi Osiyo chempionati saralash bahslariga mezbonlik qiladi.
Kiritildi: 10:57, 01.09.2021. O'qildi: 1986 marta. Fikrlar
Osiyo kubogi-2022 saralash bahslariga tayyorgarlik ko‘rayotgan O‘zbekiston ayollar milliy terma jamoasi bugun Toshkentda Eronga qarshi o‘rtoqlik uchrashuvini o‘tkazdi.
Kiritildi: 22:22, 23.08.2021. O'qildi: 3986 marta. Fikrlar
Osiyo kubogi-2022 saralash bahslariga tayyorgarlik ko‘rayotgan O‘zbekiston ayollar milliy terma jamoasi Toshkent shahrida navbatdagi o‘quv-mashg‘ulot yig‘inini o‘tkazadi.
Kiritildi: 11:54, 11.08.2021. O'qildi: 2530 marta. Fikrlar
Osiyo kubogi-2022 saralash bahslariga tayyorgarlik ko‘rayotgan O‘zbekiston ayollar milliy terma jamoasi uchun iyun oyida ikkita xalqaro o‘rtoqlik uchrashuvi tashkil etiladi.
Kiritildi: 05:04, 01.06.2021. O'qildi: 1626 marta. Fikrlar
O‘zbekiston ayollar terma jamoasi Belarusga qarshi o‘rtoqlik o‘yinini o‘tkazdi.
Kiritildi: 06:03, 12.04.2021. O'qildi: 2005 marta. Fikrlar
Osiyo kubogi-2022 saralash bahslariga tayyorgarlik ko‘rayotgan O‘zbekiston ayollar milliy terma jamoasi Olmaliqdagi o‘quv-mashg‘ulot yig‘ini doirasida bugun Hindistonga qarshi o‘rtoqlik uchrashuvini o‘tkazdi.
Kiritildi: 18:32, 05.04.2021. O'qildi: 2703 marta. Fikrlar
Osiyo kubogi-2022 saralash bahslariga tayyorgarlik ko‘rayotgan O‘zbekiston ayollar milliy terma jamoasi o‘quv-mashg‘ulot yig‘inini boshladi.