Kiritildi: 22:02, 16.01.2025. O'qildi: 985 marta. Fikrlar
Kiritildi: 15:06, 18.10.2024. O'qildi: 659 marta. Fikrlar
O‘zbekiston ayollar milliy terma jamoasi Fransiyada navbatdagi o‘quv-yig‘in mashg‘ulotlari doirasida mezbonlarga qarshi o‘rtoqlik uchrashuvida maydonga tushdi.
Kiritildi: 11:18, 06.07.2024. O'qildi: 1093 marta. Fikrlar
O‘zbekiston ayollar milliy terma jamoasi 31 may, 4 iyun kunlari Hindistonga qarshi o‘rtoqlik uchrashuvlari o‘tkazadi.
Kiritildi: 09:11, 23.05.2024. O'qildi: 735 marta. Fikrlar
O‘zbekiston ayollar milliy terma jamoasi bosh murabbiyi Midori Xonda va darvozabonlar murabbiyi Takaya Susumi bilan tuzilgan shartnoma muddati o‘z yakuniga yetdi.
Kiritildi: 13:59, 02.04.2024. O'qildi: 1087 marta. Fikrlar
O‘zbekiston U-20 qizlar terma jamoasi bosh murabbiyi Ilhom Xanjariyev U-20 ayollar Osiyo kubogi oldidan o‘z fikrlarini bildirib o‘tdi.
Kiritildi: 19:30, 29.02.2024. O'qildi: 1666 marta. Fikrlar
Bugun, 28 fevral kuni, Avstraliyada “Marvel” stadionida Olimpiada saralashining uchinchi bosqichidan o‘rin olgan “Avstraliya” — “O‘zbekiston” bahsi bo‘lib o‘tdi.
Kiritildi: 19:32, 28.02.2024. O'qildi: 2364 marta. Fikrlar
Parijda o‘tadigan olimpiada yo‘llanmasi uchun O‘zbekiston va Avstraliya ayollar terma jamoalari o‘rtasida dastlabki o‘yin bo‘lib o‘tdi.
Kiritildi: 22:29, 24.02.2024. O'qildi: 2483 marta. Fikrlar
Avstraliya ayollar terma jamoasi bosh murabbiyi Toni Gustavsson va himoyachisi Alanna Kennedi kecha bo‘lib o‘tgan matbuot anjumanida ishtirok etib, O‘zbekistonga qashi o‘yin oldidan o‘z fikrlarini bildirib o‘tdi.
Kiritildi: 11:58, 24.02.2024. O'qildi: 1512 marta. Fikrlar
O‘zbekiston ayollar milliy terma jamoasi bosh murabbiyi Midori Honda va jamoa sardori Lyudmila Karachik Avstraliyaga qarshi o‘yin oldidan matbuot anjumanida ishtirok etdi.
Kiritildi: 15:19, 23.02.2024. O'qildi: 1152 marta. Fikrlar
Ayollar futboli bo‘yicha Parij Olimpiadasi yakuniy saralash bosqichidan o‘rin olgan O‘zbekiston — Avstraliya o‘yini oldidan jamoalar rasmiylari ishtirokida uchrashuv bo‘lib o‘tdi.
Kiritildi: 11:15, 23.02.2024. O'qildi: 1781 marta. Fikrlar
Ertaga poytaxtimizdagi "Bunyodkor" stadionida Parij-2024 yo‘llanmasi uchun O‘zbekiston va Avstraliya ayollar terma jamoalar o‘rtasida dastlabki o‘yin bo‘lib o‘tadi.
Kiritildi: 10:57, 23.02.2024. O'qildi: 1903 marta. Fikrlar
Avstraliya ayollar terma jamoasi futbolchisi Kuni-Kroos O‘zbekistonga qarshi bo‘ladigan olimpiada saralash bahsi oldidan o‘z fikrlari bilan o‘rtoqlashdi.
Kiritildi: 10:41, 23.02.2024. O'qildi: 1188 marta. Fikrlar
Midori Honda boshqaruvidagi O‘zbekiston ayollar milliy terma jamoasi 24–28 fevral kunlari Parij-2024 Olimpiya o‘yinlarining Osiyo mintaqasi 3-saralash bosqichi doirasida Avstraliya terma jamoasiga qarshi ikkita uchrashuv o‘tkazadi.
Kiritildi: 11:00, 16.02.2024. O'qildi: 1059 marta. Fikrlar
Kecha Parij-2024 yozgi Olimpiya o‘yinlariga yo‘llanma olgan erkaklar jamoalari haqida gaplashgan edik.
Kiritildi: 23:50, 15.02.2024. O'qildi: 5605 marta. Fikrlar
O‘zbekiston ayollar milliy terma jamoasi Marokashga qarshi ikkinchi nazorat uchrashuvida ishtirok etdi.