Kiritildi: 07:36, 26.03.2021. O'qildi: 2304 marta. Fikrlar
Kiritildi: 09:45, 21.03.2021. O'qildi: 2021 marta. Fikrlar
O‘zbekiston ayollar terma jamoasi Turkiyada tashkil etilgan «Festival Women's Trophy 2021» xalqaro musobaqasida 2-o‘rinni egalladi.
Kiritildi: 18:03, 23.02.2021. O'qildi: 3144 marta. Fikrlar
Antaliyadagi xalqaro turnirda ishtirok etayotgan O‘zbekiston ayollar milliy terma jamoasi SSKA vakillariga qarshi bahs oldidan rasmiy mashg‘ulot o‘tkazdi.
Kiritildi: 12:33, 23.02.2021. O'qildi: 1913 marta. Fikrlar
O‘zbekiston ayollar terma jamoasi “Festival Women’s Trophy 2021” xalqaro turnirining navbatdagi turida Nigeriya vakillariga qarshi maydonga tushdi.
Kiritildi: 09:30, 21.02.2021. O'qildi: 4439 marta. Fikrlar
Bahrom Norsafarov murabbiyligi ostidagi O‘zbekiston ayollar terma jamoasi “Festival Women’s Trophy 2021” xalqaro turniri doirasida Nigeriyaga qarshi bahs oldidan rasmiy mashg‘ulot o‘tkazdi.
Kiritildi: 09:36, 20.02.2021. O'qildi: 3762 marta. Fikrlar
Kecha O‘zbekiston ayollar milliy terma jamoasi “Festival Women’s Trophy 2021” xalqaro turnirining ochilish uchrashuvida maydonga tushdi.
Kiritildi: 12:45, 18.02.2021. O'qildi: 4235 marta. Fikrlar
O‘zbekiston ayollar milliy terma jamoasi kecha kunning ikkinchi yarmida o‘yin oldi rasmiy mashg‘ulotini o‘tkazdi.
Kiritildi: 10:47, 17.02.2021. O'qildi: 1837 marta. Fikrlar
“Festival Women’s Trophy 2021” xalqaro turnirida qatnashish maqsadida Antaliya shahriga safar qilgan O‘zbekiston ayollar milliy terma jamoasi bugundan e’tiboran mashg‘ulotlarga kirishdi.
Kiritildi: 18:58, 16.02.2021. O'qildi: 1939 marta. Fikrlar
O‘zbekiston ayollar milliy terma jamoasi “Festival Women’s Trophy 2021” xalqaro musobaqada ishtirok etish uchun Antaliya shahriga yo‘l oldi.
Kiritildi: 08:50, 15.02.2021. O'qildi: 2374 marta. Fikrlar
O‘zbekiston ayollar milliy terma jamoasi Turkiyaning Antaliya shahrida tashkil etiladigan “Festival Women’s Trophy 2021” xalqaro turnirida qatnashidan xabaringiz bor.
Kiritildi: 09:45, 10.02.2021. O'qildi: 2422 marta. Fikrlar
Ayollar o‘rtasidagi Osiyo kubogi-2022 saralash bahslariga tayyorgarlik ko‘rayotgan O‘zbekiston ayollar milliy terma jamoasi 8-14 fevral kunlari Toshkentda o‘quv-mashg‘ulot yig‘ini tashkil etadi.
Kiritildi: 12:32, 05.02.2021. O'qildi: 1806 marta. Fikrlar
O‘zbekiston ayollar milliy terma jamoasi Turkiyaning Antaliya shahrida tashkil etiladigan “Festival Women’s Trophy 2021” xalqaro turnirida qatnashadi.
Kiritildi: 17:31, 01.02.2021. O'qildi: 2036 marta. Fikrlar
O‘zbekiston ayollar milliy terma jamoasi 2022 yilgi Osiyo kubogi saralash bahslariga tayyorgarlik ko‘rish maqsadida Toshkent shahrida o‘quv-mashg‘ulot yig‘ini olib boradi.
Kiritildi: 17:49, 07.12.2020. O'qildi: 2744 marta. Fikrlar
Futbol bo‘yicha O‘zbekiston ayollar milliy terma jamoasi Qirg‘izistonning Qorako‘l shahrida o‘tkazilgan “Umid kubogi-2019” xalqaro musobaqasida finalga yo‘l olganidan xabaringiz bor.
Kiritildi: 22:01, 12.09.2019. O'qildi: 3354 marta. Fikrlar
Futbol bo‘yicha O‘zbekiston ayollar milliy terma jamoasi qo‘shni Qirg‘izistonning Qorako‘l shahrida o‘tkazilayotgan “Umid kubogi-2019” xalqaro musobaqasida ishtirokini davom ettirmoqda.
Kiritildi: 17:56, 09.09.2019. O'qildi: 4988 marta. Fikrlar
Qo‘shni Qirg‘izistonda start olgan “Umid kubogi-2019” musobaqasini O‘zbekiston milliy terma jamoasi muvaffaqiyatli boshladi.
Kiritildi: 21:07, 08.09.2019. O'qildi: 2560 marta. Fikrlar
Futbol bo‘yicha O‘zbekiston ayollar milliy terma jamoasi 6-13 sentyabr kunlari qo‘shni Qirg‘izistonning Qorako‘l shahrida o‘tkaziladigan “Umid kubogi-2019” xalqaro musobaqasida ishtirok etishi haqida xabar bergan edik.
Kiritildi: 06:34, 06.09.2019. O'qildi: 2147 marta. Fikrlar
O‘zbekiston ayollar milliy terma jamoasi 6-13 sentyabr kunlari qo‘shni Qirg‘izistonning Qorako‘l shahrida o‘tkaziladigan “Umid kubogi-2019” xalqaro musobaqasida ishtirok etishi haqida xabar bergan edik.