O‘zbekiston Superligasi 4-tur doirasida “So‘g‘diyona” o‘z maydonida “Qizilqum” jamoasini qabul qiladi.
Kiritildi: 11:26, 27.03.2018. O'qildi: 2030 marta. Fikrlar
"Nasaf" Superliganing 4-tur uchrashuvida Bekobodning “Metallurg” jamoasiga qarshi maydonga tushadi. Uchrashuv 30 mart juma kuni “Markaziy” stadionda soat 20:00da boshlanadi.
Kiritildi: 09:19, 27.03.2018. O'qildi: 2821 marta. Fikrlar
Mazkur o‘yinning shu tur doirasida 31 mart kuniga belgilanganidan ham xabaringiz bor. Ushbu uchrashuvni boshqarib boradigan hakamlar guruhi tasdiqlandi.
Kiritildi: 20:00, 26.03.2018. O'qildi: 2147 marta. Fikrlar
Mazkur uchrashuv 31 mart kuni soat 18:00da boshlanadi.
Kiritildi: 13:10, 25.03.2018. O'qildi: 2484 marta. Fikrlar
O‘zbekiston futbol assosiasiyasi tomonidan yurtimizdagi hakamlar saviyasini oshirish va futbol uchrashuvlarini sifatli boshqarilishini ta’minlash maqsadida bir qator chora-tadbirlar amalga oshirilmoqda.
Kiritildi: 19:04, 24.03.2018. O'qildi: 2472 marta. Fikrlar
O‘zbekiston Superligasi taqvimidagi birinchi o‘zgarish FIFA kunlari sabab ro‘y berdi.
Kiritildi: 17:18, 24.03.2018. O'qildi: 4894 marta. Fikrlar
Superliga 4-tur uchrashuvlariga hakam va nazoratchilar tayinlandi.
Kiritildi: 12:53, 24.03.2018. O'qildi: 2715 marta. Fikrlar
O‘zbekiston Superligasi 4-turidan o‘rin olgan "Paxtakor" va "Neftchi" o‘rtasidagi bellashuv soat 20:00da boshlanadi.
Kiritildi: 11:17, 24.03.2018. O'qildi: 3192 marta. Fikrlar
Termizning «Surxon» jamoasi yangi mavsum oldidan bir qator yangi futbolchilar va murabbiylar bilan shartnoma imzoladi.
Kiritildi: 11:02, 24.03.2018. O'qildi: 11501 marta. Fikrlar
FIFA kunlari doirasida terma jamoalarimizning xalqaro o‘rtoqlik uchrashuvlarini o‘tkazishi munosabati bilan o‘n kun muddatga cho‘zilgan kichik tanaffusdan keyin jamoalar 29 martdan yana bahslarni davom ettirishadi.
Kiritildi: 15:58, 23.03.2018. O'qildi: 5076 marta. Fikrlar
O‘zbekiston milliy terma jamoasi 23 mart kuni Senegalga qarshi, 27 mart kuni esa Marokashga qarshi o‘rtoqlik uchrashuvlari o‘tkazadi.
Kiritildi: 22:17, 22.03.2018. O'qildi: 3963 marta. Fikrlar
Superliga 4-tur doirasida o‘tkazilishi belgilangan ikkita uchrashuv boshqa kunga ko‘chirildi.
Kiritildi: 17:43, 22.03.2018. O'qildi: 5418 marta. Fikrlar
Xabaringiz bor, ayni paytda FIFA kunlari boshlangani sababli ko‘plab futbolchilar o‘z milliy terma jamoalari ixtiyorida bo‘lib turishibdi.
Kiritildi: 17:14, 22.03.2018. O'qildi: 2316 marta. Fikrlar
Superliga o‘yinlariga bo‘lgan e’tibor, ayniqsa, o‘yinlarning to‘liq va jonli tarzda olib berilishi matbuot vositalari uchun ham qulaylik tug‘diradi albatta.