Neftchi” – “Nasaf” bahsidan keyin o‘tkazilgan matbuot anjumanida qarshiliklar himoyachisi Igor Golban ishtirok etib, muxlislar bilan to‘lib toshgan stadionda to‘p surishdan ilhomlanganini aytib o‘tdi.
Kiritildi: 00:28, 02.03.2018. O'qildi: 4038 marta. Fikrlar
“Neftchi” – “Nasaf” bahsidan keyin o‘tkazilgan matbuot anjumanida farg‘onaliklar himoyachisi Shukurali Po‘latov ishtirok etib o‘yin haqida shaxsiy fikrlarini bildirdi.
Kiritildi: 00:24, 02.03.2018. O'qildi: 3231 marta. Fikrlar
“Neftchi” – “Nasaf” bahsidan keyin o‘tkazilgan matbuot anjumanida farg‘onaliklar bosh murabbiyi Sergey Kovshov ishtirok etib o‘yin haqida fikrlarini bildirdi.
Kiritildi: 00:17, 02.03.2018. O'qildi: 3040 marta. Fikrlar
"Lokomotiv" 1-turni safarda "Qizilqum" jamoasiga qarshi bahs bilan boshladi va Superliganing ilk turida dastlabki 3 ochkoni qo‘lga kiritdi.
Kiritildi: 22:09, 01.03.2018. O'qildi: 2341 marta. Fikrlar
Superliganing 1-turidan o‘rin olgan “Neftchi” – “Nasaf” uchrashuvi jangovar durang bilan yakun topdi.
Kiritildi: 21:59, 01.03.2018. O'qildi: 5014 marta. Fikrlar
soni: 9 ta.
Superliganing 1-turidan o‘rin olgan "Qizilqum" — "Lokomotiv" uchrashuvi yakuniga yetdi.
Kiritildi: 19:59, 01.03.2018. O'qildi: 4257 marta. Fikrlar
Bugun "Paxtakor" va "So‘g‘diyona" jamoalari uchrashuvidan avval o‘yindagi tashkiliy masalalarga bag‘ishlangan tadbir o‘tkazildi.
Kiritildi: 18:49, 01.03.2018. O'qildi: 3019 marta. Fikrlar
“Neftchi” bosh murabbiyi Sergey Kovshov stadion miks-zonasida o‘z fikrlarini bildirdi.
Kiritildi: 18:42, 01.03.2018. O'qildi: 3141 marta. Fikrlar
“Nasaf” bosh murabbiyi Ro‘ziqul Berdiyev Farg‘onadagi "Istiqlol" stadioni miks-zonasida o‘z fikrlarini bildirdi.
Kiritildi: 18:36, 01.03.2018. O'qildi: 3053 marta. Fikrlar
O‘zbekiston chempionatining yangi mavsumiga start berilmoqda. Mavsumni "Qizilqum" va "Lokomotiv" o‘rtasidagi o‘yin ochib beradi.
Kiritildi: 17:31, 01.03.2018. O'qildi: 3764 marta. Fikrlar
“Lokomotiv” bugun Superliga-2018 mavsumi 1-turi doirasida safarda “Qizilqum” mehmoni bo‘ladi.
Kiritildi: 17:38, 01.03.2018. O'qildi: 2257 marta. Fikrlar
Bugun futbol bo‘yicha O‘zbekiston milliy chempionati - Superliga bahslari start oladi. Ilk marta 12ta jamoa qatnashayotgan Superliga bahslari kurashlarga boy shiddatli tarzda o‘tishi kutilmoqda.
Kiritildi: 16:05, 01.03.2018. O'qildi: 1827 marta. Fikrlar
Bahorning ilk kunlaridanoq yurtimiz stadionlarida anchadan beri orziqib kutilgan va butkul yangilangan chempionatimizga start beriladi.
Kiritildi: 08:33, 01.03.2018. O'qildi: 4535 marta. Fikrlar
1-tur doirasidagi “Metallurg” – “Navbahor” uchrashuvida qanot hakami vazifasini bajaruvchi T.Gaynulin va A.Sapenko o‘rniga R.No‘’monov hamda D.Saylavov almashtirildi.
Kiritildi: 23:59, 28.02.2018. O'qildi: 1965 marta. Fikrlar
soni: 5 ta.
Ertaga Superliga bahslariga start beriladi.