“Nasaf” bu yilgi yangi O‘zbekiston Superligasining ilk uchrashuvini safarda Farg‘onaning “Neftchi” jamoasiga qarshi o‘tkazadi.
Kiritildi: 15:11, 27.02.2018. O'qildi: 2978 marta. Fikrlar
soni: 1 ta.
Yangi mavsum oldidan “Neftchi” jamoasi bosh murabbiyi Sergey Kovshov klub rasmiy sayti uchun intervyu berib o‘tdi.
Kiritildi: 06:49, 27.02.2018. O'qildi: 2551 marta. Fikrlar
2 mart kuni "Paxtakor" 2018 yilgi Superliga mavsumini Toshkentda "So‘g‘diyona"ga qarshi o‘yin bilan boshlaydi.
Kiritildi: 18:19, 26.02.2018. O'qildi: 5293 marta. Fikrlar
soni: 4 ta.
1 mart kuni “Neftchi” hamda “Nasaf” jamoalari Superliganing ilk turida to‘qnash keladi. O‘yin Farg‘ona shahridagi “Istiqlol” stadionida soat 20:00da boshlanadi.
Kiritildi: 16:19, 26.02.2018. O'qildi: 5202 marta. Fikrlar
1 mart kuni start oladigan mamlakat chempionati Superliga o‘yinlarining boshlanish vaqtlari belgilandi.
Kiritildi: 15:18, 26.02.2018. O'qildi: 5161 marta. Fikrlar
soni: 2 ta.
1 mart kuni mamlakat milliy chempionati Superliga o‘yinlariga start beriladi. 1, 2 va 3 mart kunlariga belgilangan tur doirasidagi uchrashuvlarga quyidagi hakam va nazoratchilar tayinlandi:
Kiritildi: 11:47, 26.02.2018. O'qildi: 4656 marta. Fikrlar
1 mart kuni Farg‘onadagi “Istiqlol” stadionida “Neftchi” hamda “Nasaf” jamoalari mavsumning ilk bahsida o‘zaro bellashishadi. Ayni kunda Farg‘ona viloyati hokimligi, viloyat futbol federasiyasi, “Neftchi” PFK hamda “Istiqlol” stadioni mutassadlari ochilish bahsiga katta tayyorgarlik ishlarini olib borishmoqda.
Kiritildi: 16:54, 25.02.2018. O'qildi: 3754 marta. Fikrlar
soni: 3 ta.
O‘zbekiston milliy teleradiokompaniyasi «Sport» teleradiokanali ushbu mavsum uchun superliga o‘yinlarining transfer huquqini qo‘lga kiritdi. Bu yilgi mavsumda ham superliga va O‘zbekiston kubogi o‘yinlari aynan shu telekanal orqali namoyish etiladi.
Kiritildi: 13:24, 20.02.2018. O'qildi: 6416 marta. Fikrlar
1 mart kuni start oladigan mamlakat chempionati Superliga o‘yinlarining birinchi va ikkinchi tur o‘yinlari boshlanish vaqtlari belgilandi.
Kiritildi: 16:08, 17.02.2018. O'qildi: 6507 marta. Fikrlar
O‘FFda olib borilgan islohotlarning navbatdagisi O‘zbekiston Professional futbol ligasi logotipini zamon talablari darajasida yangilashdan iborat edi.
Kiritildi: 19:24, 16.02.2018. O'qildi: 8384 marta. Fikrlar
soni: 7 ta.
O‘zbekiston futbol Assosiasiyasidagi islohotlardan so‘ng ko‘p narsa o‘zgardi.
Kiritildi: 16:55, 15.02.2018. O'qildi: 4654 marta. Fikrlar
Mamlakat milliy chempionati Superliga jamoalari o‘rtasidagi 2018 yilgi mavsum taqvimi tasdiqlandi.
Kiritildi: 14:37, 15.02.2018. O'qildi: 7123 marta. Fikrlar
O‘zbek futboli tarixida birinchi marta Supreliga va Pro-liga, shuningdek, ayollar futboli va mini-futbol bahslarida g‘oliblar uchun mukofot pullari joriy qilinmoqda.