O‘zbekiston yoshlar (U18) terma jamoasi bugun Toshkentda Turkiyaga qarshi o‘rtoqlik o‘yinini o‘tkazdi.
Kiritildi: 21:29, 15.06.2023. O'qildi: 2776 marta. Fikrlar
"CAFA U-20 Championship 2023" turnirining 4-turi doirasida O‘zbekiston U-18 terma jamoasi bugun Afg‘onistonga qarshi bahs olib bordi.
Kiritildi: 13:46, 28.05.2023. O'qildi: 18587 marta. Fikrlar
"CAFA U-20 Championship 2023" turnirining 3-turi doirasida O‘zbekiston U-18 terma jamoasi bugun Tojikistonga qarshi bahs olib bordi.
Kiritildi: 21:11, 26.05.2023. O'qildi: 2433 marta. Fikrlar
«CAFA U-20 championship-2023» xalqaro turnirining uchrashuvlar taqvimi ma’lum bo‘ldi.
Kiritildi: 22:15, 17.05.2023. O'qildi: 3069 marta. Fikrlar
O‘zbekiston U-18 terma jamoasi iyun oyida Toshkentda o‘quv-mashg‘ulot yig‘inlarini o‘tkazadi.
Kiritildi: 12:45, 16.05.2023. O'qildi: 1260 marta. Fikrlar
2005 yilda tug‘ilgan futbolchilardan iborat O‘zbekiston U-18 terma jamoasi 15-18 may kunlari Toshkentda yig‘in o‘tkazadi.
Kiritildi: 23:03, 29.04.2023. O'qildi: 1473 marta. Fikrlar
O‘zbekiston U18 terma jamoasi Turkiyaga qarshi ikkinchi o‘rtoqlik uchrashuvida maydonga tushdi.
Kiritildi: 17:03, 28.11.2022. O'qildi: 1613 marta. Fikrlar
O‘zbekiston U18 terma jamoasi bugun Turkiyaga qarshi o‘rtoqlik uchrashuvida maydonga tushdi.
Kiritildi: 21:11, 26.11.2022. O'qildi: 1926 marta. Fikrlar
O‘zbekiston U-18 terma jamoasi 20 noyabr kunlari navbatdagi o‘quv-mashg‘ulot yig‘inlariga kirishadi.
Kiritildi: 16:10, 27.10.2022. O'qildi: 1298 marta. Fikrlar
2023 yilning mart oyida O‘zbekiston yashil maydonlarida 20 yoshgacha bo‘lgan futbolchilar o‘rtasidagi Osiyo kubogi final bosqichi uchrashuvlari bo‘lib o‘tadi.
Kiritildi: 12:16, 21.09.2022. O'qildi: 1806 marta. Fikrlar
Xabar berganimizdek, qit’amiz bo‘ylab 2023 yili mamlakatimizda o‘tkaziladigan U-20 Osiyo kubogining saralash bahslari o‘tkazilmoqda.
Kiritildi: 10:59, 17.09.2022. O'qildi: 3682 marta. Fikrlar
Saudiya Arabistonining Dammam shahrida o‘tkazilayotgan 2023 yilgi Osiyo kubogi saralash bahslarida kecha 2-tur uchrashuvlari o‘tkazildi.
Kiritildi: 06:31, 13.09.2022. O'qildi: 1089 marta. Fikrlar
Xabar berganimizdek, 2023 yili mamlakatimizda o‘tkaziladigan U-20 Osiyo kubogining saralash bahslari start oldi.
Kiritildi: 23:13, 11.09.2022. O'qildi: 1299 marta. Fikrlar
Yevropada yig‘in o‘tkazayotgan O‘zbekiston U18 terma jamoasi bugun Vengriya U18 jamoaciga qarshi o‘rtoqlik o‘yinida ishtirok etdi.
Kiritildi: 23:10, 06.09.2022. O'qildi: 1618 marta. Fikrlar
O‘zbekiston U18 terma jamoasi bugun Chernogoriya U18 jamoaciga qarshi ikkinchi o‘rtoqlik o‘yinida ishtirok etdi.
Kiritildi: 22:38, 01.09.2022. O'qildi: 1964 marta. Fikrlar
Chernogoriya U18 terma jamoasi bosh murabbiyi Slobodan Draskovich O‘zbekiston U18 termasiga qarshi bo‘lib o‘tgan o‘rtoqlik uchrashuvi (1:3) borasida o‘z fikrlari bilan o‘rtoqlashdi.
Kiritildi: 08:30, 31.08.2022. O'qildi: 2116 marta. Fikrlar
O‘zbekiston U18 terma jamoasi kecha Chernogoriya U18 jamoaciga qarshi o‘rtoqlik o‘yinida ishtirok etdi.
Kiritildi: 08:14, 31.08.2022. O'qildi: 1789 marta. Fikrlar
Bilasiz, yurtimiz 2023 yilning mart oyida 20 yoshgacha bo‘lgan futbolchilar o‘rtasidagi Osiyo kubogiga mezbonlik qiladi.
Kiritildi: 07:51, 31.08.2022. O'qildi: 2275 marta. Fikrlar
O‘zbekiston U-19 terma jamoasi bosh murabbiyi Farhod Nishonov "SBS Cup" musobaqasining so‘nggi turi doirasida Yaponiya ustidan qozonilgan g‘alabadan so‘ng o‘z fikrlarini bildirib o‘tdi.
Kiritildi: 22:06, 28.08.2022. O'qildi: 1247 marta. Fikrlar
O‘zbekiston U-19 terma jamoasi Yaponiyada o‘tkazilgan «SBS Cup» xalqaro musobaqasi g‘olibiga aylandi.