O‘zbekiston U-19 terma jamoasi bosh murabbiyi Farhod Nishonov «SBS Cup» musobaqasi doirasida Urugvay ustidan qozonilgan g‘alabadan so‘ng o‘z fikrlarini bildirib o‘tdi.
Kiritildi: 21:53, 26.08.2022. O'qildi: 2392 marta. Fikrlar
O‘zbekiston U-19 terma jamoasi Yaponiyadagi xalqaro turnir doirasida o‘zining ikkinchi uchrashuvini o‘tkazdi.
Kiritildi: 21:48, 26.08.2022. O'qildi: 3566 marta. Fikrlar
O‘zbekiston U-19 terma jamoasi bosh murabbiyi Farhod Nishonov “Shizuoka” klubi ustidan qozonilgan g‘alabadan so‘ng o‘z fikrlarini bildirib o‘tdi:
Kiritildi: 20:29, 25.08.2022. O'qildi: 1354 marta. Fikrlar
O‘zbekiston U-19 terma jamoasi Yaponiyadagi xalqaro turnir doirasida o‘z ishtirokini boshladi.
Kiritildi: 16:59, 25.08.2022. O'qildi: 2132 marta. Fikrlar
Ayni paytda Yaponiyadagi turnirda ishtirok etayotgan O‘zbekiston U-19 terma jamoasining bosh murabbiyi Farhod Nishonov O‘FA rasmiy sahifasiga intervyu berdi:
Kiritildi: 23:05, 24.08.2022. O'qildi: 1870 marta. Fikrlar
2003 yilda tavallud topgan futbolchilardan iborat O‘zbekiston U-20 terma jamoasi sentyabrdagi yig‘in doirasida Slovakiya yoshlar terma jamoasi bilan ikkita o‘rtoqlik o‘yini o‘tkazadi.
Kiritildi: 10:53, 21.08.2022. O'qildi: 2148 marta. Fikrlar
Bugun O‘zbekiston U-19 terma jamoasi Toshkentdagi o‘quv-mashg‘ulot yig‘inlarini boshlaydi. Mashg‘ulotlar “Chig‘atoy” bazasida bo‘lib o‘tadi.
Kiritildi: 20:32, 15.08.2022. O'qildi: 1934 marta. Fikrlar
Dushanbe shahrida o‘tkazilgan CAFA U19 championship musobaqasida ishtirok etgan O‘zbekiston yoshlar terma jamoasi ikkinchi o‘rinni egalladi.
Kiritildi: 14:10, 13.08.2022. O'qildi: 3714 marta. Fikrlar
Ravshan Haydarov boshchiligidagi O‘zbekiston yoshlar terma jamoasi Dushanbe shahrida bo‘lib o‘tayotgan CAFA U19 championship musobaqasida o‘zining uchinchi bahsini o‘tkazdi.