Bugun 25 mart, 2019 yil, dushanba.

  • Evro saralash
      • 24.03.2019 00:45
      • Ispaniya
      • 2:1
      • Norvegiya
      • 24.03.2019 00:45
      • Italiya
      • 2:0
      • Finlyandiya
      • 24.03.2019 00:45
      • Bosniya-Gersegovina
      • 2:1
      • Armaniston
      • 24.03.2019 00:45
      • Lixtenshteyn
      • 0:2
      • Gresiya
      • 24.03.2019 19:00
      • Uels
      • 1:0
      • Slovakiya
      • 24.03.2019 19:00
      • Qozog‘iston
      • 0:4
      • Rossiya
      • 24.03.2019 22:00
      • Vengriya
      • 2:1
      • Xorvatiya
      • 24.03.2019 22:00
      • Isroil
      • 4:2
      • Avstriya
      • 24.03.2019 22:00
      • San-Marino
      • 0:2
      • Shotlandiya
      • 25.03.2019 00:45
      • Shim. Irlandiya
      • 2:1
      • Belarus
      • 25.03.2019 00:45
      • Gollandiya
      • 2:3
      • Germaniya
      • 25.03.2019 00:45
      • Sloveniya
      • 1:1
      • Makedoniya
      • 25.03.2019 00:45
      • Polsha
      • 2:0
      • Latviya
      • 25.03.2019 00:45
      • Kipr
      • 0:2
      • Belgiya
      • 25.03.2019 22:00
      • Turkiya
      • -:-
      • Moldova
      • 26.03.2019 00:45
      • Chernogoriya
      • -:-
      • Angliya
      • 26.03.2019 00:45
      • Kosovo
      • -:-
      • Bolgariya
      • 26.03.2019 00:45
      • Portugaliya
      • -:-
      • Serbiya
      • 26.03.2019 00:45
      • Lyuksemburg
      • -:-
      • Ukraina
      • 26.03.2019 00:45
      • Fransiya
      • -:-
      • Islandiya
      • 26.03.2019 00:45
      • Andorra
      • -:-
      • Albaniya
      • 26.03.2019 22:00
      • Armaniston
      • -:-
      • Finlyandiya
  • O‘rtoqlik o‘yinlari
      • 25.03.2019 12:30
      • Xitoy
      • -:-
      • O‘zbekiston
      • 25.03.2019 16:35
      • Tailand
      • -:-
      • Urugvay
      • 25.03.2019 19:00
      • Ozarboyjon
      • -:-
      • Litva
      • 26.03.2019 15:30
      • Yaponiya
      • -:-
      • Boliviya
      • 26.03.2019 16:00
      • Janubiy Koreya
      • -:-
      • Kolumbiya
      • 26.03.2019 17:00
      • Nigeriya
      • -:-
      • Misr
      • 26.03.2019 22:00
      • Senegal
      • -:-
      • Mali

Turnir jadvali

Jamoa O' O
1 Barselona 28 66
2 Atletiko 28 56
3 Real Madrid 28 54
4 Xetafe 28 46
5 Alaves 28 44
6 Sevilya 28 43
7 Valensiya 28 40
8 Betis 28 39
9 Atletik Bilbao 28 37
10 Real Sosyedad 28 36
11 Eybar 28 35
12 Jirona 28 34
13 Espanyol 28 34
14 Leganes 28 33
15 Levante 28 31
16 Vilyarreal 28 29
17 Valyadolid 28 29
18 Selta 28 25
19 Rayo Valyekano 28 23
20 Ueska 28 22

O'tgan o'yinlar.

16/03/19 Real Sosyedad 1-1 Levante
16/03/19 Ueska 1-3 Alaves
16/03/19 Real Madrid 2-0 Selta
16/03/19 Atletik Bilbao 2-0 Atletiko
17/03/19 Leganes 0-2 Jirona
17/03/19 Eybar 1-2 Valyadolid
17/03/19 Espanyol 0-1 Sevilya
17/03/19 Valensiya 0-0 Xetafe
17/03/19 Vilyarreal 3-1 Rayo Valyekano
18/03/19 Betis 1-4 Barselona

Navbatdagi o'yinlar.

30/03/19 Jirona - Atletik Bilbao
30/03/19 Xetafe - Leganes
30/03/19 Barselona - Espanyol
30/03/19 Selta - Vilyarreal
31/03/19 Alaves - Atletiko
31/03/19 Levante - Eybar
31/03/19 Rayo Valyekano - Betis
31/03/19 Sevilya - Valensiya
31/03/19 Real Madrid - Ueska
31/03/19 Valensiya - Real Sosyedad

So'rovnoma

  • Sizningcha, Yevropa chempionlar ligasi g‘olibligi qaysi jamoaga nasib etadi?

  • Natijalar | Jami ovoz: 3405 ta.
  • So'rovnomalar arxivi

TV dasturlar

Blogdagi o‘zgarishlar

Teglar buluti

Xabarlar arxivi

Ispaniya kubogi. 1/16 final. «Valensiya» va «Espanyol» nimchorak finalga chiqdi

Baho:
+ | -
YEVROPA / Mamlakat kuboklari / Ispaniya kubogi
Rukn: Yangiliklar

Ispaniya kubogining 1/16 final bosqichi doirasida javob o‘yinlari bo‘lib o‘tdi.

«Valensiya» klubi o‘z maydonida «Ebro»ni kichik mag‘lub etib, nimchorak finalga chiqdi. Valensiyaliklar dastlabki o‘yinda ham mag‘lub bo‘lishgandi.

Shuningdek, kechagi o‘yinlar natijasida "Leganes, "Espanyol" va "Xetafe" klublari ham navbatdagi bosqich yo‘llanmasiga ega bo‘lishdi.

Mazkur bosqichning qolgan o‘yinlari bugun va ertaga davom ettiriladi.

Ispaniya kubogi, 1/16 final, javob o‘yinlari
Valensiya – Ebro 1:0 (0:0, 1:0)
Gol: 1:0 – 59 Batshuayi.
Valensiya – Domenek, Ruben Vezu, Toni Lato, Pichchini, Diakabi, Ferran Torres, Rachich (Parexo, 69), Kondogbia, Li Kan In (Aleks Blanko, 77), Gameyro (Cherishev, 64), Batshuayi.
Dastlabki o‘yin — 2:1
 
Xetafe – Kordoba 5:1 (2:0, 3:1)
Gollar: 1:0 – 18 Portilyo, 2:0 – 42, penalti Anxel, 3:0 – 49 Ibanyes, 3:1 – 70 Artiles, 4:1 – 78 Anxel, 5:1 – 80 Anxel.
Xetafe – Chichisola, Bruno Gonsales, Kabrera (Antunesh, 64), Fulkye (Suares, 71), Mikel, Sibasaki, Kristoforo, Portilyo, Ivan Alexo (Duro, 56), Ibanyes, Anxel.
Kordoba – Lavin, Artiles, Xesus (Kintanilya, 79), Loureyro, Alfaro, Romero (de las Kuevas, 65), Araujo, Sebas Moyyano (Martin, 79), Bambok, Eksposito, Galan.
Dastlabki o‘yin — 2:1

Rayo Valyekano – Leganes 0:1 (0:1, 0:0)
Gol: 0:1 – 17, avtogol Velaskes.
Rayo Valyekano – Garsiya, Velaskes, Dorado, Tito (Moreno, 85), Advinkula, Poso (Garsiya, 61), Imbula, Bebe (de Tomas, 61), Medran, Akyeme, Alegriya.
Leganes – Lunin, Bustinsa, Xuanfran, Silva, Tarin, Eraso, El-Jar (Mikel Vesga, 75), Sabin Merino (En-Nesiri, 80), Gumbau, Omeruo, Rolan (Nyom, 86).
Dastlabki o‘yin — 2:2

Espanyol – Kadis 1:0 (0:0, 1:0)
Gol: 1:0 – 76 Peres.
Espanyol – Roberto, David Lopes, Pedrosa, Rosales, Ermoso, Mark Roka, Darder, Pyatti (Peres, 73), Melendo (Sanches, 80), Puado (Iglesias, 62), Baptistao.
Kadis – Xil, Kesoyevich, Xose Matos, Karmona, Mauro Lopes, Akeche, Azamum, Salvador Agra (Mario Barko, 58; Fernandes, 65), Ramos, Perea (Xayro Iskyerdo, 77), Karrilyo.
Dastlabki o‘yin — 1:2

Atletiko – Sant-Andreu
5 dekabr, 23.30, «Vanda Metropolitano»
 
Jirona – Alaves
5 dekabr, 23.30, «Montilivi»

Real Sosyedad – Selta
6 dekabr, 00.30, «Anoeta»

Vilyarreal – Almeriya
6 dekabr, 00.30, «Estadio de la Seramika»

Sevilya – Vilyanovense
6 dekabr, 00.30, «Ramon Sanches Pisxuan»
 
Valyadolid – Malyorka
6 dekabr, 01.30, «Xose Sorrilya»
 
Barselona – Kultural Leonesa
6 dekabr, 01.30, «Kamp Nou»
 
Levante – Lugo
6 dekabr, 16.00, «Syudad de Valensiya»
 
Real Madrid – Melilya
6 dekabr, 20.15, «Santyago Bernabeu»
 
Ueska – Atletik
6 dekabr, 22.30, «El Alkoras»
 
Eybar – Sporting Xixon
6 dekabr, 22.30, «Munisipal de Ipurua»
 
Betis – Rasing
6 dekabr, 22.45, «Benito Vilyamarin»

Izoh: O‘yinlar boshlanishi Toshkent vaqti bilan ko‘rsatilgan.

Manba: stadion.uz
Kiritildi: 08:02, 05.12.2018. O'qildi: 1611 marta. Fikrlar: 0 ta.

Bo'limga tegishli boshqa xabarlar


Bilasizmi, Faqat 5ta davlat — Meksika, Italiya, Fransiya, Germaniya va Braziliyada JCHga 2 martadan mezbonlik qilgan

To'purarlar jadvali

Futbolchi Gol
1 Lionel Messi 29
2 Luis Suares 18
3 Kristian Stuani 16
4 Vissam Ben-Yedder 15
5 Karim Benzema 13
6 Antuan Grizmann 12
7 Xorxe Molina 11
8 Xayme Mata 11
9 Roxer Marti 10
10 Yago Aspas 10

So'nggi xabarlar

Boshqa xabarlar →

Konferensiya

Шуҳрат Шокиржонов

Faqat futbol haqida


Шерзод Ражабов

Kuchli Beshlik


Қаҳрамон Асланов

"Futbol plyus"


Ҳасанали Қодиров

Onlayn savol-javob


barcha konferensiyalar »
© STADION.UZ
Barcha huquqlar himoyalangan. Sayt materiallaridan to'liq yoki qisman foydalanilganda veb-sayt manzili ko'rsatilishi shart.
O'zbekiston matbuot va axborot agentligining internet-OAV guvohnomasi №0917.

Blogdagi materiallar uchun blog egasi, xabarlar ostidagi fikrlar uchun foydalanuvchining o'zi javobgar.