Jahon chempionati saralashining 3-bosqichi 8-turidan o‘rin olgan Eron – O‘zbekiston uchrashuvi (2:2) o‘tkazildi.
Kiritildi: 23:34, 25.03.2025. O'qildi: 5188 marta. Fikrlar
Jahon chempionati saralashining 3-bosqichi 8-turi doirasida bo‘lib o‘tgan Eron - O‘zbekiston uchrashuvi statistikasi bilan tanishtirib o‘tamiz.
Kiritildi: 23:24, 25.03.2025. O'qildi: 2861 marta. Fikrlar
Jahon chempionati saralashidan o‘rin olgan Qirg‘iz Respublikasi - Qatar o‘yini yakuniga yetdi.
Kiritildi: 20:44, 25.03.2025. O'qildi: 5129 marta. Fikrlar
JCH-2026 saralash bosqichi 8-turidan o‘rin olgan Eron va O‘zbekiston milliy jamoalari tarkiblar bilan tanishtirib o‘tamiz.
Kiritildi: 20:02, 25.03.2025. O'qildi: 2359 marta. Fikrlar
soni: 39 ta.
O‘zbekiston milliy jamoasining Eronga qarshi o‘yin uchun tarkibi e’lon qilindi.
Kiritildi: 19:54, 25.03.2025. O'qildi: 1562 marta. Fikrlar
soni: 43 ta.
O‘zbekiston milliy jamoasi JCH-2026 saralash bosqichi 8-turidan o‘rin olgan Eronga qarshi o‘yinni quyidagi tarkibda boshlaydi:
Kiritildi: 19:38, 25.03.2025. O'qildi: 2857 marta. Fikrlar
Jahon chempionati-2026 uchinchi saralash bosqichining 8-turidan o‘rin olgan Yaponiya - Saudiya Arabistoni uchrashuvi yakuniga yetdi.
Kiritildi: 17:29, 25.03.2025. O'qildi: 1916 marta. Fikrlar
Bugun Jahon chempionati-2026 saralash bosqichi doirasida terma jamoamiz joy olgan «A» guruhida 8-tur uchrashuvlari bo‘lib o‘tadi!
Kiritildi: 12:04, 25.03.2025. O'qildi: 2397 marta. Fikrlar
Osiyo mintaqasida bugun Jahon chempionati-2026 uchinchi saralash bosqichining 8-tur o‘yinlari bo‘lib o‘tadi.
Kiritildi: 11:35, 25.03.2025. O'qildi: 9908 marta. Fikrlar
Qatar milliy terma jamoasi bosh murabbiyi Luis Garsiya Qirg‘izistonga qarshi uchrashuvni jamoasi uchun murakkab sinov sifatida baholadi.
Kiritildi: 11:23, 25.03.2025. O'qildi: 5016 marta. Fikrlar
2026 yilgi jahon chempionati uchinchi saralash bosqichi doirasida bugun A guruhida 8-tur o‘yinlari o‘tkaziladi.
Kiritildi: 05:35, 25.03.2025. O'qildi: 2312 marta. Fikrlar
Osiyoda 2026 yilgi Jahon chempionati saralash bosqichi o‘zining qizg‘in pallasiga kirib keldi.
Kiritildi: 23:52, 24.03.2025. O'qildi: 5960 marta. Fikrlar
O‘zbekiston milliy terma jamoasi Eronga qarshi uchrashuv oldidan "Ozodiy" stadionida rasmiy mashg‘ulotni o‘tkazdi.
Kiritildi: 23:06, 24.03.2025. O'qildi: 2499 marta. Fikrlar
soni: 27 ta.
"An-Nasr"ning braziliyalik darvozaboni Bento yulduz hujumchi Krishtianu Ronaldu bilan ishlayotgani haqida gapirdi.
Kiritildi: 22:07, 24.03.2025. O'qildi: 945 marta. Fikrlar
Eron milliy terma jamoasi yarim himoyachisi Ro‘zbex Chashmiy BAAga qarshi uchrashuvda jarohat olgan edi.
Kiritildi: 19:33, 24.03.2025. O'qildi: 4311 marta. Fikrlar
Eron milliy terma jamoasi sardori Alirizo Jahonbaxsh O‘zbekistonga qarshi uchrashuv oldidan jamoada katta birdamlik mavjudligini va hali Jahon chempionati yo‘llanmasi qo‘lga kiritilmaganini ta’kidladi.
Kiritildi: 16:19, 24.03.2025. O'qildi: 6923 marta. Fikrlar
Eron milliy terma jamoasi bosh murabbiyi Amir G‘alinoiy JCH-2026 saralash bosqichidan o‘rin olgan O‘zbekistonga qarshi oldidan o‘z fikrlari bilan o‘rtoqlashdi.