Qatarda og‘ir atletika bo‘yicha o‘smirlar va yoshlar o‘rtasidagi Osiyo chempionati o‘z yakuniga yetmoqda.
Kiritildi: 16:07, 25.12.2024. O'qildi: 545 marta. Fikrlar
Kiritildi: 09:54, 21.12.2024. O'qildi: 466 marta. Fikrlar
Bahrayn poytaxti Manama shahri mezbonlik qilgan kattalar o‘rtasidagi jahon chempionati o‘z nihoyasiga yetdi.
Kiritildi: 09:44, 16.12.2024. O'qildi: 841 marta. Fikrlar
Ayni paytda Bahrayn mezbonlik qilayotgan og‘ir atletika bo‘yicha jahon chempionati doirasida erkaklar o‘rtasida -109 kg vazn toifasidagi bellashuvlar o‘tkazilmoqda.
Kiritildi: 20:50, 14.12.2024. O'qildi: 1638 marta. Fikrlar
Bahraynda og‘ir atletika bo‘yicha jahon chempionati o‘z yakuniga yetib bormoqda.
Kiritildi: 09:50, 14.12.2024. O'qildi: 468 marta. Fikrlar
Og‘ir atletika bo‘yicha O‘zbekiston terma jamoasi a’zosi Sarvarbek Zafarjonov Bahraynda o‘tayotgan jahon chempionatida terma jamoamiz hisobiga yana bir medalni taqdim qildi.
Kiritildi: 11:08, 12.12.2024. O'qildi: 485 marta. Fikrlar
Bahrayn poytaxti Manama shahrida og‘ir atletika bo‘yicha jahon chempionati davom etadi.
Kiritildi: 10:41, 11.12.2024. O'qildi: 439 marta. Fikrlar
Bahraynning Manama shahrida og‘ir atletika bo‘yicha jahon chempionati qizg‘in davom etmoqda.
Kiritildi: 12:06, 10.12.2024. O'qildi: 515 marta. Fikrlar
Bugun Bahrayn poytaxti Manama shahrida og‘ir atletika bo‘yicha jahon chempionati start oladi. Musobaqadan avval Xalqaro og‘ir atletika federasiyasining navbatdagi Kongressi bo‘lib o‘tdi.
Kiritildi: 12:59, 06.12.2024. O'qildi: 268 marta. Fikrlar
Xabar berganimizdek, joriy yilning 6-15 dekabr kunlari Bahrayn poytaxti Manama shahrida og‘ir atletika bo‘yicha kattalar o‘rtasida jahon chempionati o‘tkaziladi.
Kiritildi: 11:54, 28.11.2024. O'qildi: 816 marta. Fikrlar
Xabar berib o‘tganimizdek, 6-15-dekabr kunlari Bahrayn poytaxti Manama shahrida og‘ir atletika bo‘yicha jahon chempionati bo‘lib o‘tadi.
Kiritildi: 15:47, 22.11.2024. O'qildi: 612 marta. Fikrlar
6-15 dekabr kunlari Bahrayn poytaxti Manama shahrida og‘ir atletika bo‘yicha kattalar o‘rtasidagi jahon chempionati bo‘lib o‘tadi.