«Navbahor» muxlislari tomonidan tashkil etilgan «Telegram» tarmog‘idagi maxsus kanalda futbolchi va murabbiylar, turli yo‘nalishlar bo‘yicha mutaxassislar bilan jonli muloqot uyushtirish yo‘lga qo‘yildi yaqinda.
Kiritildi: 20:30, 02.04.2024. O'qildi: 834 marta. Fikrlar
"Metallurg" sobiq bosh murabbiyi Vyetnam terma jamoasini boshqarishi mumkin bo‘lgan mutaxassislar ro‘yxatidan joy oldi.
Kiritildi: 17:05, 02.04.2024. O'qildi: 1617 marta. Fikrlar
Toshkentning “Bunyodkor” klubiga yangi murabbiy tayinlandi.
Kiritildi: 17:45, 28.03.2024. O'qildi: 1544 marta. Fikrlar
Moskvada SSKA “Bunyodkor” o‘rtasida o‘rtoqlik uchrashuvi bo‘lib o‘tdi va unda “armiyachilar” 2:1 hisobida g‘alaba qozondi.
Kiritildi: 07:31, 23.03.2024. O'qildi: 1058 marta. Fikrlar
O‘zbekiston kubogi guruh bosqichiga qur’a tashlangach, «Dinamo» «H» guruhida kubokning amaldagi sohibi «Nasaf», «Andijon» va «Navbahor»ga qarshi o‘ynaydigan bo‘ldi.
Kiritildi: 22:07, 21.03.2024. O'qildi: 1569 marta. Fikrlar
O‘zaro kelishuvga ko‘ra, xorvatiyalik mutaxassis Ivan Bubalo va uning murabbiylar shtabidagi yordamchilari bilan tuzilgan shartnoma bekor qilindi.
Kiritildi: 17:57, 15.03.2024. O'qildi: 1738 marta. Fikrlar
1 mart sanasidan Superligada O‘zbekiston chempionati boshlanadi.
Kiritildi: 17:23, 27.02.2024. O'qildi: 1334 marta. Fikrlar
“Andijon” – “Dinamo” (0:0) o‘rtasidagi o‘rtoqlik uchrashuvidan keyin andijonliklar bosh murabbiyi Aleksandr Xomyakov o‘z fiklari bilan o‘rtoqlashdi.
Kiritildi: 21:33, 25.02.2024. O'qildi: 1052 marta. Fikrlar
O‘zbekiston futbol assosiasiyasida «SSKA Moskva» klubi tahlilchi murabbiyi Yevgeniy Shevelev ishtirokida uchrashuv bo‘lib o‘tdi.
Kiritildi: 14:35, 10.02.2024. O'qildi: 4257 marta. Fikrlar
Bugungi kunda futbolimizda yuqori mahoratli darvozabonlar yetishmasligi kuzatilmoqda.
Kiritildi: 21:35, 05.02.2024. O'qildi: 2645 marta. Fikrlar
SSKA – “Andijon” (2:0) uchrashuvidan keyin jamoamiz bosh murabbiyi Aleksandr Xomyakov “Andijon” matbuot xizmatiga o‘z taassurotlari bilan o‘rtoqlashdi.
Kiritildi: 12:57, 02.02.2024. O'qildi: 912 marta. Fikrlar
O‘zbekiston terma jamoasi sobiq futbolchisi Ja’far Irismetov Metaratings.ru nashriga bergan intervyusida Ostona O‘runov haqida savolga javob berdi.
Kiritildi: 11:01, 31.01.2024. O'qildi: 4699 marta. Fikrlar
Toshkentning “Paxtakor” klubi bosh murabbiyi, avvalroq Kiyevning “Dinamo” klubida o‘ynagan Maksim Shaskix Ukraina grandini boshqarish istagi haqida gapirdi.
Kiritildi: 21:49, 30.01.2024. O'qildi: 2312 marta. Fikrlar
Moskvaning SSKA va milliy terma jamoamiz futbolchisi Abbosbek Fayzullayevning birinchi murabbiyi bo‘lgan Dmitriy An uni O‘zbekiston milliy terma jamoasi uchun muhim futbolchi bo‘lishini kutganini aytdi.
Kiritildi: 21:16, 30.01.2024. O'qildi: 5968 marta. Fikrlar
2011 yil "Lokomotiv" bosh murabbiyi sifatida "temiryo‘lchilar"ning Birinchi ligadan Oliy ligaga chiqishida katta hissa qo‘shgan Vazgen Manasyan vafot etdi.
Kiritildi: 16:22, 09.01.2024. O'qildi: 2035 marta. Fikrlar
Yorqin Nazarov 2023 yilning 1 iyul sanasida "Turon" bilan 2024 yil yakuniga qadar mo‘ljallangan shartnoma imzolagandi.
Kiritildi: 13:37, 05.01.2024. O'qildi: 1989 marta. Fikrlar
Avval xabar berilganidek, "Bunyodkor" jamoasining murabbiylar shtabida o‘zgarish ro‘y berdi.
Kiritildi: 18:26, 04.01.2024. O'qildi: 3492 marta. Fikrlar
Xabaringiz bor, bugun Malayziya poytaxti Kuala-Lumpurdagi OFK bosh qarorgohida Osiyo Chempionlar ligasi (OCHL)ning 1/8 final bosqichiga qur’a tashlash marosimi o‘tkazildi.
Kiritildi: 14:51, 28.12.2023. O'qildi: 3537 marta. Fikrlar
Joriy mavsumda"Neftchi" sardori sifatida ko‘plab o‘yinlarda jamoani maydonga boshlab tushgan tajribali yarim himoyachi Lutfulla To‘rayev futbolchilik faoliyatini yakunlab murabbiylik sohasida ishini davom ettiradigan bo‘ldi.
Kiritildi: 16:27, 27.12.2023. O'qildi: 1973 marta. Fikrlar
«Nasaf» futbol klubi rahbariyati jamoamizning amaldagi bosh murabbiyi Ro‘ziqul Berdiyev bilan shartnomani uzaytirdi.