Kiritildi: 06:42, 23.08.2024. O'qildi: 1587 marta. Fikrlar
Rossiyalik murabbiylar so‘nggi yillar Osiyo futboliga ko‘proq yuzlanishmoqda.
Kiritildi: 22:37, 19.08.2024. O'qildi: 1110 marta. Fikrlar
«Dinamo» jamoasi a’zolari kecha Toshkentda o‘tayotgan mashg‘ulotlar paytida jamoa nomidan Vadim Abramovni tug‘ilgan kuni bilan tabriklab, bosh murabbiyga futbolchilar imzosi tushirilgan «Oltin to‘p»ni sovg‘a qilishdi.
Kiritildi: 16:46, 06.08.2024. O'qildi: 2978 marta. Fikrlar
Toshkentning "Lokomotiv" klubining rossiyalik bosh murabbiyi, avvalroq Qirg‘iziston terma jamoasiga ustozlik qilgan Aleksandr Krestinin xalqaro turnirlardan chetlashtirilgach, Rossiya chempionati saviyasi tushib ketgani haqidagi gapga munosabat bildirdi. Uning fikricha, RPL darajasi o‘zgarmadi.
Kiritildi: 16:40, 01.08.2024. O'qildi: 906 marta. Fikrlar
Toshkentning “Lokomotiv” klubining rossiyalik bosh murabbiyi Aleksandr Krestinin Sankt-Peterburgning “Zenit” klubi muvaffaqiyati sabablari va Rossiyaning boshqa klublarini unga raqobat qilish imkoniyatlari haqida gapirdi.
Kiritildi: 10:44, 01.08.2024. O'qildi: 653 marta. Fikrlar
Toshkentning "Lokomotiv" klubining rossiyalik bosh murabbiyi Aleksandr Krestinin SSKA va O‘zbekiston milliy terma jamoasining 20 yoshli hujumkor yarim himoyachisi Abbosbek Fayzullayevning Yevropa chempionatlaridan biriga o‘tishi mumkinligi haqida gapirdi.
Kiritildi: 10:41, 01.08.2024. O'qildi: 4211 marta. Fikrlar
“Andijon”ning “Paxtakor”ga qarshi uchrashuvidan keyin avndijonliklar bosh murabbiyi Aleksandr Xomyakov yakuniga yetgan yig‘in borasida quyidagicha fikr bildirdi.
Kiritildi: 10:33, 25.07.2024. O'qildi: 892 marta. Fikrlar
“Metallurg” PFK bugun taniqli futbol murabbiyi Grigoriy Kolosovskiy bilan rasman shartnoma imzoladi.
Kiritildi: 22:13, 12.07.2024. O'qildi: 1507 marta. Fikrlar
Bugun “Qo‘qon-1912” jamoasida yig‘ilish bo‘lib o‘tdi. Unda bir qator tashkiliy masalalar ko‘rib chiqildi.
Kiritildi: 15:04, 05.07.2024. O'qildi: 893 marta. Fikrlar
Samvel Babayanning "Navbahor" boshqaruvidagi natijalari bilan tanishing.
Kiritildi: 18:56, 29.06.2024. O'qildi: 1622 marta. Fikrlar
soni: 44 ta.
Samvel Vyacheslavovich Babayan “Navbahor” jamoasi bosh murabbiyligidan iste’foga chiqishi arafasida klub rasmiy sayti uchun maxsus intervyu berdi.
Kiritildi: 14:46, 29.06.2024. O'qildi: 1869 marta. Fikrlar
soni: 54 ta.
“Navbahor” bosh murabbiyi Samvel Babayanning sog‘ligida muammolar yuzaga kelganligi va davolanish ko‘p vaqtni talab etishi bois, “Navbahor” klubi rahbariyati hamda jamoa bosh murabbiyi o‘rtasidagi o‘zaro kelishuvga asosan, Samvel Babayanning klub bilan tuzilgan shartnomasi bekor qilindi.
Kiritildi: 14:44, 29.06.2024. O'qildi: 1629 marta. Fikrlar
“Metallurg” PFK bosh murabbiyi Vesko Steshevich iste’foga chiqdi. Bunga jamoaning 2024 yilgi mavsumni qoniqarsiz boshlaganligi sabab bo‘ldi.
Kiritildi: 19:02, 17.06.2024. O'qildi: 777 marta. Fikrlar
"Lokomotiv" PFK 5 iyun kuni rossiyalik murabbiy Aleksandr Krestinin bilan kelishuvga erishganini ma’lum qilingandi.
Kiritildi: 19:21, 10.06.2024. O'qildi: 1174 marta. Fikrlar
"Lokomotiv" PFK rossiyalik murabbiy Aleksandr Krestinin bilan kelishuvga erishganini ma’lum qildi.
Kiritildi: 21:37, 05.06.2024. O'qildi: 956 marta. Fikrlar
Ijtimoiy tarmoqlarda “Navbahor” bosh murabbiyi Samvel Babayan jamoadan ketayotgani haqida xabar tarqaldi.
Kiritildi: 00:02, 01.06.2024. O'qildi: 3782 marta. Fikrlar
SSKA yarim himoyachisi Abbosbek Fayzullayevning birinchi murabbiyi Dmitriy An futbolchining yangi mavsum boshida maydonga tusha olmasligi uning olimpiya terma jamoasi o‘yinlaridagi ishtiroki tufayli "harbiylar" jamoasiga qanday ta’sir qilishini aytdi.
Kiritildi: 18:24, 30.04.2024. O'qildi: 1534 marta. Fikrlar
O‘zbekiston Kubogining guruh bosqichidan o‘rin olgan «Olimpik» – «Chig‘atoy» (8:1) uchrashuvidan so‘ng mezbonlar murabbiyi Server Jeparov o‘z fikrlarini bildirib o‘tdi.