Toshkentning "Paxtakor" klubida darvozabonlar murabbiyi bo‘lib faoliyat yuritib kelgan Denis Ivankov o‘zining ijtimoiy tarmoqlardagi sahifasi orqali jamoa bilan xayrlashdi.
Kiritildi: 18:21, 13.12.2023. O'qildi: 3351 marta. Fikrlar
Xabar berganimizdek, “Navbahor-farm” jamoasi yangi mavsumga tayyorgarlikni bugundan boshladi.
Kiritildi: 05:09, 12.12.2023. O'qildi: 833 marta. Fikrlar
"Surxon" klubi matbuot xizmati Sergey Tokov borasida rasmiy bayonot berdi.
Kiritildi: 17:54, 11.12.2023. O'qildi: 1795 marta. Fikrlar
Bir yil oldin “Andijon”da bosh murabbiy sifatida ish boshlagan Aleksandr Xomyakov kutilganidek o‘tgan vaqt davomida ishqibozlarning mehrini qozondi va ishonchni oqlay oldi.
Kiritildi: 16:48, 08.12.2023. O'qildi: 2077 marta. Fikrlar
"Navbahor" bosh murabbiyi Samvel Babayan iste’foga chiqarilishi mumkin.
Kiritildi: 07:46, 05.12.2023. O'qildi: 31003 marta. Fikrlar
soni: 55 ta.
Superliganing joriy yilgi mavsumi yakunlanishiga yana ikkita tur qoldi.
Kiritildi: 09:35, 19.11.2023. O'qildi: 1594 marta. Fikrlar
"Paxtakor" bosh murabbiyi Maksim Shaskix Osiyo chempionlar ligasining moliyaviy tomoni haqida fikr bildirdi.
Kiritildi: 16:48, 03.11.2023. O'qildi: 3878 marta. Fikrlar
"Paxtakor" bosh murabbiyi Maksim Shaskixning fikricha, "Inter Mayami" va Argentina terma jamoasi hujumchisi Lionel Messi "Oltin to‘p"ga munosib.
Kiritildi: 16:45, 03.11.2023. O'qildi: 8527 marta. Fikrlar
Bekobodning "Metallurg" klubi bosh murabbiyi Vesko Steshevich jamoa hujumchisi Zabihillo O‘rinboyev haqida fikr bildirdi.
Kiritildi: 19:17, 19.10.2023. O'qildi: 1004 marta. Fikrlar
"Paxtakor" va "Al Ayn" jamoalari o‘yinidan oldingi matbuot anjumanida bosh murabbiy Maksim Shaskix va yarim himoyachi Sardor Sobirxo‘jayev ishtirok etdi.
Kiritildi: 18:42, 18.09.2023. O'qildi: 2063 marta. Fikrlar
Pro liganing 17-turidan o‘rin olgan “Navbahor-farm” – “Sho‘rtan” (2:1) uchrashuvidan keyingi matbuot anjumanining ikkinchi qismida farm jamoamiz murabbiyi Rashidjon G‘ofurov ishtirok etib, OAV xodimlarining savollariga javob berdi.
Kiritildi: 16:30, 14.09.2023. O'qildi: 1037 marta. Fikrlar
Midori Honda "The Japan News" nashriga bergan intervyusida o‘zbek futbolining 35 yil orqada qolib ketganini ta’kidlashdan tashqari, futbolimiz haqida quyidagi qiziq ma’lumotlarni aytib o‘tgan.
Kiritildi: 18:26, 18.08.2023. O'qildi: 8734 marta. Fikrlar
"Qizilqum" klubida seleksioner murabbiy lavozimida ishlab kelayotgan tajribali mutaxassis, turkmanistonlik Tachmurad Agamurodov faoliyat olib borayotgandi.
Kiritildi: 11:22, 17.08.2023. O'qildi: 2607 marta. Fikrlar
O‘zbekiston kubogi 1/8 finali doirasidagi «Dinamo» - «Paxtakor» (3:2) uchrashuvidan keyingi matbuot anjumanida Maksim Shaskix ishtirok etib, mag‘lubiyat sabablari va hakamlik tizimidagi tushunarsiz qarorlar haqida gapirdi.
Kiritildi: 12:07, 02.08.2023. O'qildi: 3068 marta. Fikrlar
O‘zbekiston kubogi 1/8 finali doirasidagi «Dinamo» - «Paxtakor» (3:2) uchrashuvidan keyin dastlab samarqandliklar bosh murabbiyi Vadim Abramov matbuot anjumanida qatnashdi.