Kiritildi: 10:53, 04.12.2024. O'qildi: 1525 marta. Fikrlar
Kiritildi: 16:38, 02.12.2024. O'qildi: 428 marta. Fikrlar
Superliganing 26-turidan o‘rin olgan "Surxon" – "Olimpik" (3:0) o‘yinidan keyin termizliklar ustozi o‘z fikrlarini bildirdi.
Kiritildi: 19:03, 30.11.2024. O'qildi: 554 marta. Fikrlar
2024 yil O‘zbekiston futboli tarixiga zarhal harflar bilan bitiladigan yil bo‘ldi.
Kiritildi: 23:40, 28.11.2024. O'qildi: 1705 marta. Fikrlar
«Neftchi» bosh murabbiyi Vitaliy Levchenko «Futbol Ekspress»ga bergan intervyusida klub bilan tuzgan shartnomasi haqida gapirdi.
Kiritildi: 10:37, 20.11.2024. O'qildi: 797 marta. Fikrlar
Farg‘onaning «Neftchi» klubi bosh murabbiyi Vitaliy Levchenko «yo‘lbarslar»ning transfer yangiliklari haqida «Futbol Ekspress»ga bergan intervyusida gapirdi.
Kiritildi: 10:31, 20.11.2024. O'qildi: 2347 marta. Fikrlar
O‘zbekiston olimpiya terma jamoasi sobiq bosh murabbiyi Timur Kapadze Sport24 muxbiri Andrey Babichga bergan intervyusida Rossiyada ishlashi mumkinligi haqidagi savolga javob berdi.
Kiritildi: 07:38, 16.11.2024. O'qildi: 3165 marta. Fikrlar
O‘zbekiston Superligasida oktyabr oyining eng yaxshi murabbiyi ma’lum bo‘ldi.
Kiritildi: 14:24, 08.11.2024. O'qildi: 1240 marta. Fikrlar
Yurtimizdagi taniqli mutaxassislardan biri Grigoriy Kolosovskiy "Lokomotiv" bosh murabbiyi etib tayinlandi.
Kiritildi: 19:34, 06.11.2024. O'qildi: 2752 marta. Fikrlar
2024 yilgi mavsum tugashiga to‘rt tur qolganda “Metallurg” professional futbol klubi jamoa bosh murabbiyi Grigoriy Kolosovskiy hamda uning yordamchisi Denis Toymensev bilan ikki yoqlama kelishuvga ko‘ra shartnomani to‘xtatdi.
Kiritildi: 12:09, 03.11.2024. O'qildi: 1398 marta. Fikrlar
"Navbahor" klubini kelasi mavsumda Timur Kapadze boshqarashi mumkin.
Kiritildi: 17:30, 30.10.2024. O'qildi: 5659 marta. Fikrlar
Ijtimoiy tarmoqlarda Timur Kapadzening “Paxtakor” futbol klubi boshqaruviga kelishi haqida xabarlar tarqaldi.