Kiritildi: 22:42, 16.02.2023. O'qildi: 1451 marta. Fikrlar
“Andijon” – “Rodina” (0:0) bellashuvidan so‘ng andijonliklar ustozi Aleksandr Xomyakov shunday dedi
Kiritildi: 17:25, 15.02.2023. O'qildi: 1009 marta. Fikrlar
Ayni kunlarda futbol bo‘yicha O‘zbekiston Olimpiya terma jamoasining asosini tashkil etgan “Olimpik” klubi Turkiyada yangi mavsumga tayyorgarlik ko‘rmoqda.
Kiritildi: 14:22, 10.02.2023. O'qildi: 1703 marta. Fikrlar
“Andijon” – “Fakel” (1:4) o‘rtoqlik uchrashuvidan keyin "Andijon" bosh murabbiyi Aleksandr Xomyakov o‘z fikrlari bilan o‘rtoqlashdi.
Kiritildi: 21:11, 03.02.2023. O'qildi: 862 marta. Fikrlar
"Qo‘qon-1912" jamoasi bosh murabbiyi Davron Fayziyev tayyorgarliklar haqida o‘z fikrlarini bildirib o‘tdi.
Kiritildi: 14:09, 30.01.2023. O'qildi: 1082 marta. Fikrlar
2022 yil futbol mavsumi o‘zining betakror o‘yinlari bilan tarixga muhrlanib qoldi.
Kiritildi: 23:55, 28.01.2023. O'qildi: 1793 marta. Fikrlar
“Andijon” – “Paxtakor” U-21 (3:2) jamoalari ishtirokidagi o‘rtoqlik uchrashuvidan keyin raqib jamoa bosh murabbiyi Oybek Usmonxo‘jayev o‘z fikrlari bilan o‘rtoqlashdi.
Kiritildi: 23:31, 08.01.2023. O'qildi: 984 marta. Fikrlar
“Andijon” hamda “Navbahor-farm” jamoalari o‘rtasidagi o‘yindan so‘ng namanganliklar bosh murabbiyi Rashid G‘ofurov o‘z fikrlarini quyidagicha bildirdi:
Kiritildi: 23:45, 26.12.2022. O'qildi: 1427 marta. Fikrlar
"Olimpik" klubi bosh murabbiyi Timur Kapadze mavsum yakunlari haqida O‘zbekiston professional futbol ligasi Matbuot xizmatiga intervyu berdi.
Kiritildi: 20:00, 12.12.2022. O'qildi: 31104 marta. Fikrlar
AGMK bosh murabbiyi Mirjalol Qosimov yaqinda PFL matbuot xizmatiga intervyu berib, yakuniga yetgan mavsum taassurotlari bilan o‘rtoqlashdi.
Kiritildi: 23:43, 08.12.2022. O'qildi: 1947 marta. Fikrlar
"Navbahor" bosh murabbiyi Samvel Babayan mavsum yakunlari haqida O‘zPFL Matbuot xizmatiga intervyu berdi.
Kiritildi: 12:40, 07.12.2022. O'qildi: 2574 marta. Fikrlar
Pro liga g‘olibi – “Andijon” jamoamiz ayni chog‘da o‘z qarorgohida navbatdagi bahsga tayyorgarlik ko‘rmoqda.
Kiritildi: 23:02, 04.11.2022. O'qildi: 2415 marta. Fikrlar
Pro-Liga 24-turidan o‘rin olgan "Sho‘rtan" - "Aral Samali" uchrashuvidan so‘ng "Sho‘rtan" bosh murabbiyi Asror Aliqulov matbuot anjumanida ishtirok etib, jurnalistlar savollariga javob berdi.
Kiritildi: 22:21, 02.11.2022. O'qildi: 1315 marta. Fikrlar
O‘zbek futboli tarixida mohir to‘purar sifatida iz qoldirgan Ja’far Irismetovni Rossiya futbol jamoatchiligi ham yaxshi taniydi.
Kiritildi: 23:13, 01.11.2022. O'qildi: 2199 marta. Fikrlar
“Andijon” – “Turon” (1:1) jamoalari o‘rtasidagi uchrashuvdan keyin tashkil etilgan matbuot anjumanining dastlabki qismida mehmonlar bosh murabbiyi Baxtiyor Ashurmatov ishtirok etdi.
Kiritildi: 20:54, 24.10.2022. O'qildi: 2347 marta. Fikrlar
Superliga o‘yinlari singari kubok uchun bellashuvlar ham murosasiz kechmoqda.
Kiritildi: 19:05, 22.10.2022. O'qildi: 2953 marta. Fikrlar
Qisqa muddatli tanaffusdan so‘ng bugun Superliganing 20-tur bahslariga start berildi.
Kiritildi: 21:27, 29.09.2022. O'qildi: 1557 marta. Fikrlar
O‘zbekiston futbol assosiasiyasi Tartib-intizom qo‘mitasining navbatdagi yig‘ilishi bo‘lib o‘tdi.